Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Prima Aprilis

157 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 21:24, bitelz90 napisał:

A teraz chyba ide do rodziców powiem im, że będą dziadkami ... ;PP Hihihii


Może lepiej nie bo jeszcze na zawał fikną i co będzie. Z takimi żartami lepiej sie wstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:24, bitelz90 napisał:

Mnie przed chwilą kumepl z klasy na gg wkręcił ... :P Wystraszyłem się jak cholera ... OStnai
na polskim nayczucielka powiedziała nam, że niedługo da nam teksty do czytania z zrozumieniem
i do tego zadania, bo, że znalazła takie trudne, że musi to nam dać ... I kumepl do mnie nagle
pisze i się pyta czy mam zdanie 9 z czytania z zrozumieniem ... A jak w szoku i się pytam,
jakiego czytania ze zrozumieniem ja tego nie mam, a on, że rozdawała facetka w piatek (a akurat
w piątek nie miałem prawie żadnych lekcji i polskiego akurat też bo były przygotowania do Rambitu
:P) i myślałem, że mnie pomineli bo już poszedłem do domu, i ja mu jeszcze ra zpisze, że nie
dostałem ego, ze nie mam, a on, że to dobrze, bo nie musisz mieć - Prima Aprilis .. Jutro go
przekopie za to =PP OCzywiście ząrtuję:PP
A teraz chyba ide do rodziców powiem im, że będą dziadkami ... ;PP Hihihii


haha ;D oj oj x) I co rodzice to kupili? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem świadkiem czegoś takiego:
Staliśmy z kolegami przy drodze przebiegającej przez wieś w której mieszkam. Często stoi tam Policja (drogówka), a w weekendy jest zawsze wieczorami:(. Więc patrzymy się jak to oni zatrzymują samochody i je tam sobie kontrolują. Jednak kilka samochodów potraktowano specjalnie (może trochę przesadziłem). Pomachano im lizakiem, a gdy już się zatrzymali policjant dał im znak by jechali dalej. Nie wiem czy Policja sobie takie żarty z ludzi robiła czy może to przez pomyłkę było. Jednak taki potencjalny kierowca raczej takiego żartu nie doceni. Wyobrażacie sobie jak ciśnienie skacze gdy nam Policjant lizakiem pomacha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:07, Piciambeer napisał:

Moja siora rano nabrał ciotkę, że jest w ciąży :O I uwierzyła!!!!!!!! Siora ma 16 lat...
Ja nawet nie wiem kto by ją chciał xD

No to ładnie! :) Patrzymy, a za dziewięć miesięcy jesteś wujem!! :P Co byś wtedy zrobił? Ja początkowo dałem się nabrać na te newsy... :) Ale przeczytałęm po 2 razy i się kapnąłęm! :) Possdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:42, grand10pelu napisał:

Ja byłem świadkiem czegoś takiego:
Staliśmy z kolegami przy drodze przebiegającej przez wieś w której mieszkam. Często stoi tam
Policja (drogówka), a w weekendy jest zawsze wieczorami:(. Więc patrzymy się jak to oni zatrzymują
samochody i je tam sobie kontrolują. Jednak kilka samochodów potraktowano specjalnie (może
trochę przesadziłem). Pomachano im lizakiem, a gdy już się zatrzymali policjant dał im znak
by jechali dalej. Nie wiem czy Policja sobie takie żarty z ludzi robiła czy może to przez
pomyłkę było. Jednak taki potencjalny kierowca raczej takiego żartu nie doceni. Wyobrażacie
sobie jak ciśnienie skacze gdy nam Policjant lizakiem pomacha:(


Uuu. Kiepskie żarty sobie policja wymyśliła =/ Mój tata tak by się wkurzył, ze szok :PP Wiadomo, że odrazu ciśnienie się podnosi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście za Prima Aprilis nie przepadam... Kawały i żarty można robić codziennie, a poza tym lepiej wychodzą. Wczoraj chciałem nabrać parę osób, ale wszyscy byli uprzedzeni i wiedzieli jaki akurat był dzień... Niektóre figle są tak denne i głupie, że nie raz nie wiem czy śmiać się czy płakać. Podobał mi się jednak żart, który zorganizowała TVP, kibicom Adama Małysza. Plotka o zakończeniu kariery Polaka, była bardzo przekonująca, a to za sprawą wypowiedzi, nawet samego sportowca... No cóż, ja nabrać się nie dałem, ale mój tata i owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nieźle brata wkręciłem.
Wczesny ranek, okna pozasłaniane. Właśnie wstaliśmy na śniadanie. Mówię mu, że śnieg spadł i jak mi nie wierzy to niech odsłoni żaluzje. Braciszek. który ma aż 8 lat dał się nabrać:) Rotfl był znakomity, gdy rozglądał się, gdzie ten biały śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:30, Madia napisał:

> A teraz chyba ide do rodziców powiem im, że będą dziadkami ... ;PP Hihihii

Może lepiej nie bo jeszcze na zawał fikną i co będzie. Z takimi żartami lepiej sie wstrzymywać.



No wstrzymałem się :PP Bo potem miałbym jeszcze przypał ... ;PP

aneCzkaa ---> Nie kupili bo im tego żartu nie zrobiłem ... :P Bałem się, że potem jeszcze będą mnie kontrolować czy coś ... ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, nas dziś dyrektorka nabrała:p...jak to w szkole przez radiowęzeł zaczęła coś tam ględzić(...bo nie wiadomo dokładnie co?!) ble, ble, ble...romek...koniec roku 30czerwca...i papa. Nastała chwila ciszy (lol) i zaczęły się gwizdy wyzwiska na ministra itd...znowu coś zaczęło skrzypieć w radiowęźle ble, ble, ble i prima aprilis:p
...taaa ale dziś drugi kwietnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nam kawału nie zrobili tylko zaczeło się głosowanie na nauczyciela roku xD I zastanawiamy się nad wkopaniem katechetki.

Word up:
Fajny wam ten kawał zrobili :D Każdy by chyba zaczął bluzgać na Romana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorsze Prima Aprillis w moim życiu. Wczoraj z klasą wymyśliliśmy ciekawy pomysł na psikus dla wychowawcy, jednak dzisiaj jeszcze większego psikusa wycięło nam MPK Częstochowa, które zastrajkowało. Biorąc pod uwagę, że spora część klasy dojeżdża (w tym ja) z psikusa nic nie wyszło. (bo główni odpowiedzialni nie mieli jak dojechać)

Plus taki, że przynajmniej spokojnie sobie mogłem poprzeglądać w spokoju gazety, portale i TV i najgłośniejszym żartem póki co jest chyba zabranie Polakom prawa organizacji Euro. Innymi ciekawymi jest koniec kariery Małysza (chociaż to już oklepane), Kubica w Ferrari, Piłsudski upozowujący własną śmierć. Ciekawe czy jeszcze jakaś wiadomość z dzisiaj mnie zaskoczy. ;)

P.S. Odświeżam temat teraz zanim ktoś wpadnie na pomysł by założyć nowy bez wcześniejszego skorzystania z szukajki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj spotkałem się z trochę niesmacznym żartem (jeśli to był rzeczywiście żart, a wątpie), lekarz umówił mnie na dzisiaj, na 11. Ja przyszedłem jak głupi i myślałem, czy oni przypadkiem nie przyjmują dopiero od 12, więc czekam, ale poszedłem sobie na rynek w Czeladzi i zobaczyłem najnowszy numer Faktu w którym mówią, że odebrali nam Euro 2012, o 12 wracam i zamknięte to się wkurzyłem i pojechałem do domu, teraz się nudzę, a tak to bym robił jazdę ostrą w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, to był jeden z najgłupszych ''prima aprilisów'' jakie dane mi było przeżyć. Nabrałem się na każdy żart. Sic! Uwierzyłem nawet ojcu, który z pokerowa miną stwierdził dzisiaj rano patrząc przez okno, że nasz samochód odcholowywują dwa radiowozy... :/ Jak nic łyknąłem również informacje typu Małysz kończy karierę, Kubica przechodzi do temu Ferrari oraz najnowszy Indiana Jones tylko dla dorosłych z powodu sceny krwawej orgii -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prima Aprilis a mi to obojętne ktoś żartuje my sie nabieramy niby tak można robić codziennie ale wiecie.Osobiście też nie przepadam za tym świętem czasami mogą nas tak ośmieszyć że coś ja nikomu raczej staram sie nie robić żartów staram sie :P. Ale inni chociażby u nas w szkole to tylko czekają na takie dni ale cóż już to święto sie skończyło i dobrze że tak to ujmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dowiedziałem, że wygrałem w jakimś konkursie Gibsona Les Paul :D Oczywiście tata wiedząc, że kocham gitary i ogólnie muzykę mnie wrobił... Ale zrobił to w taki sugestywny sposób, że mało co nie wrzasnąłem w domu ze szczęścia:) Ale kto wpadł, żeby takie głupie kawały robić... Ktoś się natnie a potem okazuje się, że Prima Aprilis...
Ogólnie nie lubię tego dnia, ale czasem zdarzy się zrobić jakiś ciekawy żart kolegom :) (chyba, że jest się od Wielkanocy chorym tak jak ja:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować