Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe galerie z gier (Diablo III, Fable III, DiRT 3, Fallout: New Vegas i inne)

19 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2010 o 16:59, Berkel napisał:

Na pierwszym screenie z F:NV jest ta dziewczyna, z F3 - córka szefa krypty 101. Nie kojarzę
imienia, ale to ona ;O

Hmmm... chyba to była Amanda :) i faktyczne podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta galeria z D3 wymiata, całe 2 foty do tego bez jakiś nowych rewelacji na nich [ot goły barbarzyńca latający po lesie/polanie w nocnej scenerii], potężne te gramowe newsy ostatnimi czasy o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto strzelił tego faila jak to już ktoś wspomniał , dotyczącego domniemanego screena z Dirt3 , ale nie wiem czy zwróciliście uwagę na to że sam Ken będzie( czy tez już to robi ) brał czynny udział w kampani trzeciej częsci dirta, świadczy o tym choćby logo dirt 3 umieszczone na środkowej konsoli tuż przy hamulcu ręcznym na samym początku filmu gymkhanya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 17:52, cky666 napisał:

> dirt3 - skreen 2 jest z filmiku gymkhana 3 kena blocka, a nie z gry

Masz 100% rację, wczoraj widziałem ten filmik ;] Ken wymiata.


Hehe, dokładnie, tylko zobaczyłem screena, pomyślałem: "Gymkhana" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - gra może będzie świetna, ale te screeny to jakaś straszna bieda.
Fable III - ciekawe elementy strojów i bronie (tylko czy to screeny żywcem z gameplay''a?)
Fallout: New Vegas - gra zapowiada się ciekawie, jednak engine gry to już odgrzebany kilkuletni trup
Dirt 3 - screen nr 2 - WTF?? Halfpipe? To ja chcę na tym zrobić triple-backflipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vanquish FTW! ;) Fallout wygląda tak sobie (choć i tak nie kupię bo F3 jest jeszcze do zaliczenia). Child of Eden natomiast może być ciekawe, tylko niestety obrazki z tej gry nic nie pokazują to musi być pokazane w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować