Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Privates nie pojawi się na Xboksie 360

35 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2010 o 20:42, crpgfan napisał:

I dobrze seks jest złem.Dlatego takich gier nam na XBL nie potrzeba.


A co jest według ciebie dobrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 20:42, crpgfan napisał:

I dobrze seks jest złem.Dlatego takich gier nam na XBL nie potrzeba.


http://www.youtube.com/watch?v=jT_dKiyVUjo&feature=player_embedded - tu masz więcej erotyki niż w całym Privates...

Ciekawe, jak producenci i wydawcy łykają gry, gdzie możesz wyjść na ulicę z bronią i zabijać bez celu i opamiętania, ale wystarczy choćby lekkie nawiązanie do seksu i nagle wszyscy wymiękają.

Żeby to Privates miało chociaż jakąś scenę w ramach intro, ale gdzie tam. Cała seksualność sprowadza się na dobrą sprawę do nazw lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 20:42, crpgfan napisał:

I dobrze seks jest złem.Dlatego takich gier nam na XBL nie potrzeba.


Tak? A wiesz, że twoje ukochane BioWare uwzględnia ostatnio w swoich grach pseudo-łóżkowe sceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi się wydaje, że crpgfan żartował po prostu, ale ja ogólnie zawsze dobrze myślę o ludziach, więc jest całkiem prawdopodobne, że jest debilem/dzieckiem neo/trollem itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 21:19, Olek126 napisał:

no widze ze ten temat zostal wykorzystany do szydzenia z crpgfana


Cóż, sam się o to prosi. Gwarantuję, że gdyby gra miała wyjść na jego ukochaną zabawkę to albo komentarz byłby inny albo wcale by nie napisał. Zresztą przy całym kiczu scen łóżkowych w grach Bioware to są odważniejsze niż cała ta gra. Patrz, jakoś tam mu nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 20:42, crpgfan napisał:

I dobrze seks jest złem.Dlatego takich gier nam na XBL nie potrzeba.

W pełni się zgadzam. Ale ja kocham zło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 20:42, crpgfan napisał:

I dobrze seks jest złem.Dlatego takich gier nam na XBL nie potrzeba.

Bez niego by cię tu nie było.

Faktycznie jest złem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie karmcie trolla. Gość dostał już kilka degardów i bracuje na bana tym razem. Chcecie żeby nowe konto założył?

Jeśli zaś chodzi o temat: hipokryzja nie zna granic. W całej okazałości uwidacznia się jedna z największych zalet PC, którą jest wolność tworzenia. Decyduje bezpośrednio klient bez wcześniejszego błogosławieństwa Najwyższego Kapłana (udzielanego oczywiście za odpowiednia opłatą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 23:55, Vojtas napisał:

Ludzie, nie karmcie trolla. Gość dostał już kilka degardów i bracuje na bana tym razem.
Chcecie żeby nowe konto założył?

Jeśli zaś chodzi o temat: hipokryzja nie zna granic. W całej okazałości uwidacznia się
jedna z największych zalet PC, którą jest wolność tworzenia. Decyduje bezpośrednio klient
bez wcześniejszego błogosławieństwa Najwyższego Kapłana (udzielanego oczywiście za odpowiednia
opłatą).



O już się krytykuje religie prawda?Nie ma to jak krytykowac ją,przecież to jest takie modne w dzisiejszych czasach.
Najlepiej to wolnośc,seks,narkotyki i po sprawie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:42, crpgfan napisał:

O już się krytykuje religie prawda?Nie ma to jak krytykowac ją,przecież to jest takie
modne w dzisiejszych czasach.
Najlepiej to wolnośc,seks,narkotyki i po sprawie prawda?


Nie chciałbym łamać kredek ani psuć wizji świata, ale KK nie zabrania seksu. Ba, przeciwnie - wręcz nakazuje tego po ślubie, bez konsumpcji małżeństwo jest nieważne. Wszystko się rozbija o seks pozamałżeński i antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:42, crpgfan napisał:

O już się krytykuje religie prawda?Nie ma to jak krytykowac ją,przecież to jest takie
modne w dzisiejszych czasach.
Najlepiej to wolnośc,seks,narkotyki i po sprawie prawda?


Gdzie on krytykuje religię? Fanatyzm jest zły, opamiętaj się zanim będzie za późno?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 23:55, Vojtas napisał:

Ludzie, nie karmcie trolla. Gość dostał już kilka degardów i bracuje na bana tym razem.
Chcecie żeby nowe konto założył?


I tak założy :)
BTW. Poczytaj sobie, co napisał na GOLU w newsie o Privates :)

Spoiler

"Nieprawda.W historii świata i człowieka było nie zliczona ilośc przypaków kiedy człowiek nawet shlachetny i prawy upadał właśnie poprzez seks.Dlatego mówie emocje szkodzą człowiekowi tak samo jak seks.Trzeba za wszelką cene tego unikać i żyć w czystości i prawości.Bo człowiek kiedy uprawia seks niejest człowiekiem tylko zwierzęciem który pozwala kierowac się emocjami."

lub
Spoiler

"Zaskoczę cię ,wcale nie jest już potrzebny.Technologia idzie do przodu więc już nie długo dzieci będą rodzić się idealne pod względem genetycznym w specjalnych do tego przeznaczonych laboratoriach.
Zresztą seks jak wiemy budzi złe emocje u człowieka,które te emocje mają zły wpływ na człowieka i otaczający go świat."

crpgfan, daj mi ten stuff, który bierzesz, bo widać, że ma się po nim niezły odlot.
Anyways, hipokryzja M$ - gry Biwoare, Fahrenheit, niektóre japońskie produkcje - można prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować