Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 20:14, Zabujca_Smokuf napisał:

No faktycznie - trap jest beznadziejny :D
Znasz może jakieś inne, bardziej korzystne pułapki mordująco-zbierające? Byłbym wdzięczny
za podzielenie się receptą.

http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=35&t=55552 - Ja taką robię, nie musisz od razu robić wielu pięter, ale im więcej - tym więcej;) Przy kopaniu w ziemi - dużo kilofów potrzeba, szybciej się buduje w górę, materiały potrzebujesz, więc lepiej robić w dwie strony;)

http://notch.tumblr.com/ - kolejny link do podpięcia, oficjalny blog Notch''a, najświeższe news''y tutaj się pojawiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 20:30, zajacisko napisał:

http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=35&t=55552 - Ja taką robię, nie musisz
od razu robić wielu pięter, ale im więcej - tym więcej;) Przy kopaniu w ziemi - dużo
kilofów potrzeba, szybciej się buduje w górę, materiały potrzebujesz, więc lepiej robić
w dwie strony;)

Zdecydowanie za dużo roboty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 20:35, Ichibanboshi-kun napisał:

Zdecydowanie za dużo roboty XD

Eee tam, pod ziemią diamentowym kilofem jedno piętro max 20 min. roboty;) Zbudować jakieś 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 20:40, zajacisko napisał:

> Zdecydowanie za dużo roboty XD
Eee tam, pod ziemią diamentowym kilofem jedno piętro max 20 min. roboty;) Zbudować jakieś
10 min.

Diament, ja wciaż na poziomie skały jestem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 21:13, Ichibanboshi-kun napisał:

Diament, ja wciaż na poziomie skały jestem XD

To nieco dłużej, jutro Sobota, za cały dzień będziesz miał wystarczającą wieżę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatnich update''ów to sporo się dzieje. Na SMP wreszcie schodzą punkty życia i można zabijać zwierzaki i zombie (!), co jednak nie zmienia faktu, że podczas gry na multiplayerze lag jest tak niemiłosiernie dokuczający, że grać się nie da. Notch ogłosił, że postara się naprawić ten bug z wracającymi klockami, więc obstawiam, że w następnym tygodniu będzie można już normalnie coś pobudować. Jednak poczekajmy, poczekajmy, to dopiero Alpha, a i singlu można się świetnie bawić. A jak lag na multiplayerze spadnie to moim zdaniem "Witamy w Beta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - chcę kupić Minecrafta i chciałem użyć do tego karty internetowej (BZWBK), ale kiedy wprowadzam wszystkie dane (prawidłowo - przynajmniej tak mi się wydaje) i chcę dokonać zakupu to pojawia mi się to co widzicie na obrazku. Ktoś mi wytłumaczy co jest nie tak?

20101119234801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:48, Benqiu napisał:

Witam serdecznie - chcę kupić Minecrafta i chciałem użyć do tego karty internetowej (BZWBK),
ale kiedy wprowadzam wszystkie dane (prawidłowo - przynajmniej tak mi się wydaje) i chcę
dokonać zakupu to pojawia mi się to co widzicie na obrazku. Ktoś mi wytłumaczy co jest
nie tak?

Jeśli to karta visa electron bądź mastercard electron to nie zrobisz zakupu przez neta jeśli normalna visa bądź mastercard( bez dopisku electron) to nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:54, Carter napisał:

Jeśli to karta visa electron bądź mastercard electron to nie zrobisz zakupu przez neta
jeśli normalna visa bądź mastercard( bez dopisku electron) to nie wiem co jest.


Używam tej karty: http://kartainternetowa.pl/ - wpisuję wszystko prawidłowo, mam odpowiednią ilość środków na karcie, a mimo to paypal jej nie przyjmuje. Dodam jeszcze, że na Steamie karta działa mi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 17:45, Benqiu napisał:

> Jeśli to karta visa electron bądź mastercard electron to nie zrobisz zakupu przez
neta
> jeśli normalna visa bądź mastercard( bez dopisku electron) to nie wiem co jest.


Używam tej karty: http://kartainternetowa.pl/ - wpisuję wszystko prawidłowo, mam odpowiednią
ilość środków na karcie, a mimo to paypal jej nie przyjmuje. Dodam jeszcze, że na Steamie
karta działa mi bez problemu.

nie wszystkie sklepy akceptują tego typu karty najlepiej kup zwykłą kartą płatniczą (tylko nie electron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benqiu karta powinna działać. Sam kupiłem kartą wirtualną. Jak działa na STEAMie to i tu musi. Mi jednak z 2-3x się www Minecrafta sypało zanim zakup się udał.

Ano właśnie. Zaintrygowany Waszymi postami i filmikami treningowymi kupiłem grę. Nie mam bladego pojęcia czy się spodoba czy nie ale doceniam innowacyjność i za to należy się brawo :P

Chciałbym jednak pograć z kimś, bo samotne kopanie nudzi. Mam dobre łącze i komp to uznałem, ze założę serwer dla mnie i kumpla. Niestety nie wszystko działało tak jak na singlu. To normalne? A może mam coś gdzieś poustawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że to dopiero wersja Alpha tej gry. Póki co na multiplayerze nie wszystko jest sprawne.
Nie działa jeszcze poprawne stawianie bloczków ( czasami wracają na swoje miejsce ), chociaż wszystko idzie w dobrym kierunku i w następnym tygodniu powinno być wszystko sprawnie. Oprócz tego nie naprawiono jeszcze problemu uciążliwych lagów.
Wszystkie informacje na temat postępów w rozwoju gry znajdziesz tutaj: http://notch.tumblr.com/

A jeśli czegoś nie wiesz to po prostu pytaj, bo ciężko mi jest odpowiedzieć na Twoje, niezbyt sprecyzowane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:40, Piotrbov napisał:

Jest jakaś możliwość zrobienia węgla? Kopie od tylu dni i tylko 2 znalazłem. A kamienia
mam ponad 300.


Ehh ile ja bym dał za kamień :D Na kopanie nie mam czasu, a budowa nie ma z czego ruszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:40, Piotrbov napisał:

Jest jakaś możliwość zrobienia węgla? Kopie od tylu dni i tylko 2 znalazłem. A kamienia
mam ponad 300.

Wytworzyć się nie da. Ale Twój przypadek jest o tyle dziwny, że się nim zainteresowałem. 2 dni kopania powiadasz? Umm... ja ostatnio znalazłem złoże jakichś 20 kostek węgla i ogólnie bardzo często natrafiam na ten surowiec. Najczęściej można go znaleźć w systemach otwartych jaskiń. Szukaj po ścianach i kop nie tylko na głębokość, acz na szerokość i głębokość - wówczas jest większa szansa wpadnięcia do jaskini, która jest obfita w surowce.
Jednak jako takiej rady nie ma - szukaj w jaskiniach, które były wyżłobione od razu, a te często spotkasz na zboczach gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:45, necron1501 napisał:

Ehh ile ja bym dał za kamień :D Na kopanie nie mam czasu, a budowa nie ma z czego ruszyć
:D


Użyj dużej ilości dynamitu, w ciągu chwili wykopiesz mnóstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:57, Wolus1 napisał:

> Ehh ile ja bym dał za kamień :D Na kopanie nie mam czasu, a budowa nie ma z czego
ruszyć
> :D

Użyj dużej ilości dynamitu, w ciągu chwili wykopiesz mnóstwo :P


Niestety dynamit przy okazji niszczy część kamienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować