Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 16:18, Isildur napisał:

Wyszła nowa aktualizacja ale jakoś jej pobrać nie idzie bo luncher nie chce się połączyć
z serwerem...


Spróbuj kilka razy, mi się za trzecim udało połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 18:14, Dared00 napisał:

Dwa screeny z wersji 1.8.


1.) Cokolwiek istotnego zmienia się w Minecrafcie z updatami oprócz dodawania do podstawowej wersji gry modów?
2.) Tandetne dachy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tego się nie da zrobić. Musisz mieć zainstalowanego moda na serwerze, który pozwala na dodanie argumentu spawnowanego ID, i wtedy robisz to tak: /item 351:3 lub jakakolwiek inna cyfra dla innego koloru po dwukropku.

A, no i to się nie nazywa potęga tylko indeks dolny. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 10:50, L33T napisał:

Hamachi powiadasz ? A po co ? http://www.minecraftwiki.net/wiki/Tutorials/Setting_up_a_server

Pościągało się oryginalną inaczej wersję z kolegami i się gra co?


Boże święty, ale wy wszyscy jesteście upierdliwi. Za każdym razem jak ktoś mówi że robi przez Hamacha, wy wielki bulwers. Może nie chce twoim sposobem, jakiś inny typ łacza który nie pozwala? Ale nie, od razu że pirat -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalna atmosfera na tym forum. Moderatorzy ją napędzają, rozdając bany na prawo i lewo za samo piśnięciem czegokolwiek o piractwie. Wiesz, taki temat tabu się z tego zrobił. Były już przypadki surowych kar za samo napisanie o korzystaniu z Hamachi do gry w Minecrafta. Dla mnie to chora paranoja, ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 10:50, L33T napisał:

Hamachi powiadasz ? A po co ? http://www.minecraftwiki.net/wiki/Tutorials/Setting_up_a_server

Pościągało się oryginalną inaczej wersję z kolegami i się gra co?


A jak chcemy pograć tylko z paczką swoich ziomków bez obcych dzieciaków którzy nie potrafią się wczuć w grę, co gorsza - często psują zamierzone cele ... to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie stawiałeś serwera normalnie. Wtedy podajesz im swój ip i łączą się w ten sposób. 0 problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę te "zielone moby" (Slime) z których pozyskuje się slimeball. Nie mam pojęcie gdzie konkretnie ich szukać, z tego co wyczytałem na wiki kompletnie nic nie skapowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 15:08, Wujek-Alfred napisał:

Gdzie znajdę te "zielone moby" (Slime) z których pozyskuje się slimeball. Nie mam pojęcie
gdzie konkretnie ich szukać, z tego co wyczytałem na wiki kompletnie nic nie skapowałem.

W jaskiniach. Są dosyć rzadkie, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W singlu nie znalazłem ani jednego, za to na swoim serwerze, kopiąc kiedyś w "publicznej" kopalni, zaatakowało mnie stado ogromnych Slimeów. I tak jak napisał zajacisko, są one bardzo rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2011 o 21:05, KrisK91 napisał:

Meh. Na Yogscast wrzucili wczoraj półgodzinny gameplay przedstawiający mod "Better than
Wolves" o którym wcześniej nie słyszałem. Notch w życiu nie dodał by tylu oczywistych
i fajnych featuresów :(
http://www.youtube.com/watch?v=ndVVrZqHqA8&feature=feedu


maszyny niby fajne ale mi najbardziej podoba mi sie tartak... mozliwosc robienia mniejszych klockow bardzo mi sie podoba, w koncu bedzie mozna jakis ladny domek zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować