Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2011 o 12:14, mordon007 napisał:

To prawda że został dodany Herobrine ?];->

A niby skąd taka informacja?

Dodany został Enderman, który swoim sposobem bycia jest dość straszny. Powiedziałbym wręcz, że zagraża creeperowi na pozycji lidera stworzonek, które strach spotkać na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 12:14, mordon007 napisał:

Btw. To prawda że został dodany Herobrine ?];->

Bzdura. Jeśli już, to został usunięty, co tak naprawdę oznacza, że usunięto dane nieużywanego od bodajże 0.20 "ludzkiego" moba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 15:58, Hellmut napisał:

> To prawda że został dodany Herobrine ?];->
A niby skąd taka informacja?

Dodany został Enderman, który swoim sposobem bycia jest dość straszny. Powiedziałbym
wręcz, że zagraża creeperowi na pozycji lidera stworzonek, które strach spotkać na swojej
drodze.

Może i wygląda strasznie, ale wcale nie jest taki niebezpieczny. Creepery są zdecydowanie bardziej denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 17:25, bobobo napisał:

Ktoś kiedyś spotkał Herobraina w starszej wersji gry? Czy to jest tylko legenda?

To tylko legenda, ale istnieją mody, które pozwalają wprowadzić Herobrine do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 16:01, Dared00 napisał:

Bzdura. Jeśli już, to został usunięty, co tak naprawdę oznacza, że usunięto dane nieużywanego
od bodajże 0.20 "ludzkiego" moba.

Jedyne oficjalne informacje pt. "Removed Herobrine" są równie oficjalnie tłumaczone jako żart Notcha (wymieniony bodajże w 1.6.6.). Mob ludzki wciąż istnieje w grze, ale jest nieużywany.

@KuroNeko

Oczywiście, Enderman wielkich szkód wyrządzić nie może, ale jest nomen omen... creepy ^^ Czyli całkiem typowa zjawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, jak pierwszy raz spotkałem Endermana... No ciarki, ale niby nic, tylko gapi się na mnie. Spoko, fajny efekt, taki... horrorystyczny. Potem się odwróciłem, ale chciałem popatrzeć na niego jeszcze raz. To już było niepokojące, bo stał jakoś inaczej. Jeszcze jedna próba... Myśl: "Ło kurna, to przeginka, od Dead Space''a nie miałem takich ciarów, ale jazda, super wymyślony mob!" A jak chciałem zadowolony z nowych klimatów odejść... No cóż, ekran "Respawn". Ciekawe, jak wygląda Enderman goniący gracza z perspektywy świadka... Po prostu się teleportuje czy jakoś szybko biegnie? Ma ktoś filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że znalazłem remedium na ciągłe crashe Minecrafta - 64 bitowa Java.
Patrząc w panel sterowania znalazłem informację przy Javie, że jest w wersji 32 bitowe zainstalowanaj, mimo, iż samego Windowsa 7 mam w tej lepszej wersji. Po upewnieniu się, że nie będzie problemów ściągnąłem, zainstalowałem i teraz jeszcze nic mi jakoś nie wyskoczyło na pulpit, nie zwiesiło się, nie zabugowało. Polecam sprawdzić innym, może też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że z grą mam coś nie tak. Nie chciało mi się robić domku na noc, więc zbudowałem wysoką na 30 kratek wieżę z dirta, na szczycie sobie stałem. W nocy spojrzałem na endermana, on na mnie też spojrzał (miłość od pierwszego wejrzenia?) i nagle przeniósł się na najbliższe drzewo. Myślałem, że to bug, ale prawda jest straszniejsza... Czy mógł się dostać do mnie na tą wieżę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 10:46, kaczek93 napisał:

Jak spotkać silverfisha?

Podobno wychodzi z kamieni w opuszczonych fortecach. Czyli trzeba uderzyć odpowiedni kamień, i być może wyjdzie z niego to coś. tak przynajmniej czytałem na wiki minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś metoda na wyłączenie niezniszczalności spawnpointu w multi? Mam serwer gdzie spawn jest właściwie w centrum wioski, jest tylko jeden problem - nie da się wejść do jednego z budynków (nieotwieralne tudzież niezniszczalne drzwi). Trochę głupio robić wejście do wieży od góry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 11:18, Liqid napisał:

Jakaś metoda na wyłączenie niezniszczalności spawnpointu w multi? Mam serwer gdzie spawn
jest właściwie w centrum wioski, jest tylko jeden problem - nie da się wejść do jednego
z budynków (nieotwieralne tudzież niezniszczalne drzwi). Trochę głupio robić wejście
do wieży od góry ^^

Za pomocą programu MCEdit możesz przesunąć spawn point w inne miejsce.

http://www.minecraftforum.net/topic/13807-mcedit-minecraft-world-editor-compatible-with-mc-beta-18/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować