Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2012 o 08:51, Marcin08 napisał:

jak Ci sie tak mapka podoba to polecam spisać/ skopiować seeda, tak na wszelki wypadek
;)

A gdzie się to robi? Skąd mam wziąć tego seeda? Jak sprawdzałem to nie mogłem tego znaleźć w grze. Mapka ma wszystko to co grotołazy lubią najbardziej - mega sieć jaskiń, a do tego na powierzchni bujny las :) także bardzo mi na niej zależy.

Co do minusów to bardzo mi się laptop przy niej grzeje.. a ma bardzo mocne bebechy i przy nowych grach (BF3) grając na full detalach i w HD nie miałem takich problemów z temperaturą. To pewnie przez to, że gra chodzi na Javie - idzie coś zmienić by się tak laptop nie grzał? Pewnie nie, bo tu opcji grafiki na gorszą nie da się zmienić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie gry wciśnij F3, masz tam pozycje seed i rząd cyfr. Właśnie to Cie interesuje, jak będziesz tworzył nowy świat klikasz na More World Options, w polu wpisujesz te cyfry i gotowe.

Co do grzania to chyba normalne. U mnie na kilku różnych laptopach zawsze się niesamowicie grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 18:38, Dared00 napisał:

> A gdzie się to robi?
F3 i tam gdzieś to będzie wśród tego wszystkiego.

Dzięki spisałem sobie na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 21:22, noobie napisał:

Zdarza się, że świat wygeneruje 3 lub może nawet więcej dungeon''ów bardzo blisko siebie?
:D

Jak blisko?
Bo zdarza się że dwa dungeony są połączone razem. O trzech nie słyszałem, ale w świecie Minecrafta nie ma rzeczy niemożliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 22:21, Commander_Shepard napisał:

> Zdarza się, że świat wygeneruje 3 lub może nawet więcej dungeon''ów bardzo blisko
siebie?
> :D
Jak blisko?
Bo zdarza się że dwa dungeony są połączone razem. O trzech nie słyszałem, ale w świecie
Minecrafta nie ma rzeczy niemożliwych.

No nie musiałem długo szukać następnych, żaden z nich nie był połączy z drugim. Wydaje mi się, że gdzieś w jaskini są jeszcze dwa, stosunkowo niedaleko od pozostałych trzech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby która mi pomoże przy permissions bo nie ogarniam tego. Serwer jest kupiony przez Craftserve wiec wszystko sie robi w ich panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 10:47, AssaxoN napisał:

Szukam osoby która mi pomoże przy permissions bo nie ogarniam tego. Serwer jest kupiony
przez Craftserve wiec wszystko sie robi w ich panelu.


To jest akurat bardzo proste, przyznajesz po prostu większą wartość dla działki niż dla miasta i ta osoba może korzystać z wyznaczonego miejsca.
Czy dopiero jesteś na etapie dodawania pluginów na server?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dodaje pluginy i np. LWC się jakby "przyjęło" a np. commandbook już nie i troszku nie ogarniam ;D.
A co do samego permissions to powinno mi sie pojawić przy załączeniu mapy a nadal mam ten plik pusty ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój świat to dungeon, po prostu jeden wielki dungeon :D. Nawet nie muszę ich szukać, po prostu są tak często generowane, że niektórych nawet nie chce mi się odwiedzać, bo nie mam czasu :)... Możecie zacząć być zazdrośni od... TERAZ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam fanów adventure map do zagrania w bodajże najpopularniejszą polską mapę - Cubeception w nowej wersji przystosowanej do 1.1.0 Minecrafta. Ostatnie kilka tygodni spędziłem właśnie z Minecraftem a jakoś nie potrafię grać w niego tak, jak należy i zawsze olewam survival i tworzę mapy ;p

http://www.minecraftforum.net/topic/535944-110advpuzescape-the-cubeception-reloaded-15-000-dls-new-version-of-classic-adventure-map/

http://craftsite.pl/forum/index.php?/topic/12751-advescparkour110-the-cubeception-reloaded-15-000-sciagniec/#entry99266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem tego typu, gdy włączam Minecrafta po paru minutach zaczyna mi się ciąć i muszę odczekać trochę zanim odpalę ponownie i mam pytanie czy ktoś z Was miał już z tym do czynienia i mowa tutaj o Minecrafcie becie 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:41, tosz napisał:

witam, mam problem tego typu, gdy włączam Minecrafta po paru minutach zaczyna mi się
ciąć i muszę odczekać trochę zanim odpalę ponownie i mam pytanie czy ktoś z Was miał
już z tym do czynienia i mowa tutaj o Minecrafcie becie 1.1

Dlaczego grasz w bete, skoro wyszła pełna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować