Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

a jaką mam pewność ,że nie będę miał takiego samego problemu ? i z jednej strony ,że przypuścimy tą pierwszą opcję poco mam wydawac kase na coś co mogę mieć za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:44, tosz napisał:

a jaką mam pewność ,że nie będę miał takiego samego problemu ? i z jednej strony ,że
przypuścimy tą pierwszą opcję poco mam wydawac kase na coś co mogę mieć za darmo ?


Jak możesz miec za darmo płatna grę? Ciekawe...

Jako, że masz tzw. betę, to znaczy, że już płaciłeś za Minecrafta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:50, Piotrbov napisał:

Jako, że masz tzw. betę, to znaczy, że już płaciłeś za Minecrafta?


Jeśli ma bete, to z pewnością jest to jakiś zcrackowany lipny MC.
Minecraft w oryginalnej wersji, już dawno przeszedł na tryb Pełnej Wersji gry. :)

Kupcię grę, jeśli chcecie grać macie oficjalny support ze strony obsługi klienta + darmowe dożywotnie aktualizacje + płacicie za to że lubicie stawiać klocki i chcecie grać. A cena za MC naprawdę nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no z jednej strony masz rację ale na poco mam wydawać kasę a o ile mi wiadomo minecraft chodzi za około 80 zł jak chce pograć tylko z jednym czy dwoma kumplami ? a aktualizacje też mam za darmo a wydawać prawie 100 za gre w której ustawia się klocki to troche przesada(nie mówie że nie lubie MC) a mi chodzi tylko o jakieś inne rozwiązanie w sprawie cięcia i tyle a nie chce kupować za 20 albo 30 zł na allegro albo gdzie indziej bo mnie zbanują być może po tygodniu więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 00:01, tosz napisał:

też mam za darmo a wydawać prawie 100 za gre w której ustawia się klocki to troche przesada(nie


100 zł? Pierwszę słyszę.

Dnia 11.07.2012 o 00:01, tosz napisał:

mówie że nie lubie MC) a mi chodzi tylko o jakieś inne rozwiązanie w sprawie cięcia i
tyle a nie chce kupować za 20 albo 30 zł na allegro albo gdzie indziej bo mnie zbanują


Sam kupiłem za 30 zł, i nie narzekam. Klucz od pół roku działa, bez najmniejszych problemów a moje konto cały czas jest aktywne. Konta za 100 zł tak jak wcześniej wspomniałeś, proponują naciągacze którzy chcą się szybko wzbogacić. Poza tym zawsze byłem zdania co ORYGINAŁ to ORYGINAŁ, i z pewnością bardziej cieszy niż kradzież a co za tym idzie, brak pomocy i wsparcia finansowego dla twórców gry.

Przy okazji napiszę to już kolejny raz z rzędu, jak ty byś się czuł gdyby ktoś kradł TWOJĄ grę, nad którą tak ciężko pracowałeś? Z pewnością nie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:56, Reinvented napisał:

dożywotnie aktualizacje + płacicie za to że lubicie stawiać klocki i chcecie grać. A
cena za MC naprawdę nie jest wysoka.


Nie jest wysoka? Ja bym 90 złotych za ta grę nigdy nie zapłacił.
Na szczęście mam Minecrafta jeszcze z czasów, gdy była w początkowej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:44, tosz napisał:

a jaką mam pewność ,że nie będę miał takiego samego problemu ? i z jednej strony ,że
przypuścimy tą pierwszą opcję poco mam wydawac kase na coś co mogę mieć za darmo ?


No to troszkę się mylisz gra nie jest darmowa, ja za grę płaciłem jeszcze w fazie beta około 40 złotych i nie żałuje, gram do dzisiaj, Tobie również radzę zakupić grę a nie okradać twórców jako że na tym forum nie tolerujemy piractwa to niestety dla Ciebie za piractwo przyznaje BAN. Gra w wersji Alpha, Beta czy full wersja nie jest darmowa.

Tutaj możesz zakupić grę: http://www.minecraft.net/store
Lub pograć w wersję Clasic zupełnie za darmo: http://www.minecraft.net/classic/play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 02:38, Reinvented napisał:

Sam kupiłem za 30 zł, i nie narzekam. Klucz od pół roku działa, bez najmniejszych problemów
a moje konto cały czas jest aktywne. Konta za 100 zł tak jak wcześniej wspomniałeś, proponują
naciągacze którzy chcą się szybko wzbogacić.


Ciekawa opinia o twórcach gry - "naciągacze" - gra obecnie kosztuje 27 $ - http://www.minecraft.net/store, czyli ok. 100 zł. Jakiś czas temu można było kupić zdaje się wersję Beta za połowę tej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 16:43, Polinka198 napisał:

Ciekawa opinia o twórcach gry - "naciągacze" - gra obecnie kosztuje 27 $ - http://www.minecraft.net/store,
czyli ok. 100 zł. Jakiś czas temu można było kupić zdaje się wersję Beta za połowę tej
kwoty


Mojang pół roku na przód, alarmował że gra po przejściu na wersję normalną/stabilną, będzie droższa.
Więc nie wiem jak można powiedzieć o twórcach Minecrafta "naciągacze" jak wołali o tym na lewo i prawo.
Gdyby mieli gracza głęboko gdzieś, nic by nie mówili i zbierali kasę ze wszystkiego. (Jak chociażby Blizz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:35, Reinvented napisał:

Więc nie wiem jak można powiedzieć o twórcach Minecrafta "naciągacze" jak wołali o tym
na lewo i prawo.


Przeczytaj swój poprzedni post, a następnie mój. To nie ja twierdzę: " 100 zł? Pierwszę słyszę. (...) Konta za 100 zł tak jak wcześniej wspomniałeś, proponują naciągacze którzy chcą się szybko wzbogacić." Ja tylko zwracam Ci uwagę, że oficjalna cena gry to właśnie mniej więcej 100 zł - 27$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:15, Polinka198 napisał:

Ja tylko zwracam Ci uwagę, że oficjalna cena gry to właśnie
mniej więcej 100 zł - 27$


A i MC za 100 zł kupią, bo gdyby się nie sprzedawał ta cena z pewnością byłaby mniejsza.
Zrób sobie test. 1 Sierpnia wejdź na strone minecraft.net spisz sobie stan licznika kupionych kopii i wróć 1 września.
Zobaczysz że wartość sprzedawanych kopii gry nadal rośnie, nawet za te wspomniane wcześniej 100 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie nurtowało jedno pytanie, skąd na platformie handlowej Allegro takie niskie ceny za Minecraft''a?! Z różnych źródeł słyszałem, że to są jakieś klucze miesięczne ale nigdy tego na własne oczu nie doświadczyłem. Minecrafta oryginalnego kupiłem kiedy to jeszcze była cena 50 złotych, około roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 09:35, Reinvented napisał:

A i MC za 100 zł kupią, bo gdyby się nie sprzedawał ta cena z pewnością byłaby mniejsza.
Zrób sobie test. 1 Sierpnia wejdź na strone minecraft.net spisz sobie stan licznika kupionych
kopii i wróć 1 września.
Zobaczysz że wartość sprzedawanych kopii gry nadal rośnie, nawet za te wspomniane wcześniej
100 zł. :)


Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi? Ja nie narzekam na cenę, ba nawet taką zapłaciłam!
Ta dyskusja staje się co najmniej dziwna. Jedyną opinią jaką wyraziłam było stwierdzenie, że nie powinieneś wyzywać od naciągaczy ludzi, którzy sprzedają grę za 100 zł, bo taka jest obecnie jej oficjalna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długa historia, kradzione karty kredytowe w skrócie. :P Na Allegro jest tego pełno, zaraz obok ruskich kluczy. O kluczach miesięcznych nie słyszałem, ale kto wie. Polaczki wszystko potrafią obrócić w "legalne, działa w 100%!". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 21:03, Reinvented napisał:

A kto tu wyzywa ludzi od naciągaczy, polecam jeszcze raz ze zrozumieniem przeczytać mój
wcześniejszy post. :D




Proponuję przeczytać Twój jeszcze wcześniejszy post:

"Konta za 100 zł tak jak wcześniej wspomniałeś, proponują naciągacze którzy chcą się szybko wzbogacić."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 13:02, hammerfall87 napisał:

http://giftcode.pl/index.php

czy opłaca się kupić z tej strony minecrafta ? Jesli nie to dajcie mi sposoby gdzie mozna
kupic legalnie i tanio


Jeśli chcesz kupić tanio to na allegro, ale nie polecam bo nie wiadomo na jakiego sprzedawcę trafisz.
Ja polecam Ci oficjalną stronę : www.minecraft.net , ale tam niestety 27$ :/ Co do strony, którą podałeś... nie mam pojęcia, nie znam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wygląda podejrzanie - i ta płatność SMSem. Natomiast nie bój się cen niższych od tej stówy, bo po prostu kiedyś Minecraft był dużo tańszy i ludzie masowo go wtedy kupowali, właśnie z wiedzą, że jak wejdzie w finalną fazę, to podrożeje mocno i będzie można go opchnąć z dużym zyskiem. Także wszystkie ceny, powiedzmy, 40zł+ na uczciwie wyglądających stronach powinny być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować