Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2012 o 20:03, Mate0 napisał:

a wiecie daczego dzieje sie tak ze jak wgram kolejnego moda to go nie ma mam cztery mody
i jak wgrywam inne juz to wogile nie działaja
mam miedzy innymi
millenaire
modloder
to many items
forgemod loader

Moja rada wywal modloader i too many items, zamiast tego FORGE i NEI(zamiennik LEPSZY!!! TMI)
potem mody jakie chcesz tylko pamiętaj o ID bloków. Dodatkowo polecam launcher MultiMC (łatwe wgrywanie modów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 20:40, Paoro napisał:

Gdzie Minecraft przechowuje save?


C:\Users\Nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\.minecraft i masz tam katalog save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zatrudniłem robotnika z wioski co dalej co z nim mozna robic próćz tego ze dostał kase i nie wiem jak ma on kopac czy wogole moze ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 10:52, Mate0 napisał:

zatrudniłem robotnika z wioski co dalej co z nim mozna robic próćz tego ze dostał kase
i nie wiem jak ma on kopac czy wogole moze ///


W MC bez modów nie możesz zatrudniać wieśniaków w żaden sposób. Tak więc uzupełnij swoją wypowiedź z jakiego modu korzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 11:30, Piterus_Von_Drackus napisał:

> zatrudniłem robotnika z wioski co dalej co z nim mozna robic próćz tego ze dostał
kase
> i nie wiem jak ma on kopac czy wogole moze ///

W MC bez modów nie możesz zatrudniać wieśniaków w żaden sposób. Tak więc uzupełnij swoją
wypowiedź z jakiego modu korzystasz.

mam moda millenaire i zatrudniłem robotnika chodzi za mna ale nie wiem jak mu "rozkazywac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 11:40, Mate0 napisał:

mam moda millenaire i zatrudniłem robotnika chodzi za mna ale nie wiem jak mu "rozkazywac"


A to nie jest przypadkiem strażnik od Normanów? Bo jak pamiętam, to jtył jedyny możliwy do wynajęcia NPC i miał za zadanie nas chronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni projekt miasteczka Staffordshire został zakończony, więc nałupałem się kamienia i zbudowałem długi przejazd kolejkowy do mojej Le Villa, która, nawiasem mówiąc, też już jest skończona. Obrazki poniżej.
Następny projekt: OMÓJBORZEWIELKAKAMIENISTAKULANAOCEANIEWKTÓREJDASIĘŻYĆ jest w fazie pre-alpha. Póki co zbudowałem przystanek prowadzący do niej, widoczny na zdjęciu numer 4 (górny lewy róg).

20121023180743

20121023180757

20121023180808

20121023180817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi podać ktoś mody,texture packi do minecrafta żeby lepiej dziełał na moim słabym komputerze, ponieważ jak gram tak normalnie to zzrera mi 99% procesora i 600 MB ramu na moje 756 MB i mam straszne lagi nie da sie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optifine, wszystkie efekty wyłączone, gdzie się da to minimalne bądź też wyłączyć. Powodzenia, bo wątpię że ci ruszy. To jest Java - wymaga mnóstwa ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo matko. Misa texture pack - moje oczy :P
Kiedyś sam z niego korzystałem, lecz teraz wydaje mi się mało przejrzysty, a dodatkowo wydaje mi się, że zabił wygląd twoich budowli.

Wrzuciłbym coś swojego ale nie mam żadnego ładnego screena swojej budowli. :P Jak dokończę obecny projekt to może się podzielę, póki co - no właśnie muszę go skończyć... xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem save ze starszej wersji, przekonwertowałem na obecną i mam jednego psa w dwóch wersjach, jeden siedzi w budzie tak jak go zostawiłem, a drugi nowy, bez obroży za mną chodzi tak jakby był oswojony. Oswoiłem go by móc kazać mu siedzieć na miejscu, niestety tego starego w budzie nie mogę ruszyć, mało tego za każdym razem jak wgrywam grę to sytuacja się powtarza.. nowy jest bez obroży jak mam sobie poradzić z tym błędem, zabić obie wersje psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba jedynie zostaje ci zabic ich oboje. Pewnie wkradł się błąd przy konwertowaniu z wersji na wersje. Tak samo sie staje z terenem (przynajmniej u mnie), że jest dzungla a nagle plaska ściana z piasku. Biomy pomieszane ze sobą itp .

btw. Mogli by już zacząć prace nad tymi cieniami, bo już można czegoś dostać ide w opuszczonej kopalni a tam lava która nie świeci e_e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 23:33, AssaxoN napisał:

No chyba jedynie zostaje ci zabic ich oboje. Pewnie wkradł się błąd przy konwertowaniu
z wersji na wersje. Tak samo sie staje z terenem (przynajmniej u mnie), że jest dzungla
a nagle plaska ściana z piasku. Biomy pomieszane ze sobą itp .

btw. Mogli by już zacząć prace nad tymi cieniami, bo już można czegoś dostać ide w opuszczonej
kopalni a tam lava która nie świeci e_e.

A idzie sprawdzić, mając tylko save ze starej wersji jaka to wersja była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś sprawdzić, czy może się zalogować na stronie: https://minecraft.net/
Chciałem zmienić sobie skina, ale wpisuje swoje dane i twierdzi, że nie ma takiego użytkownika a na stronie Mojang tam gdzie się migrowało, loguję się bez problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 14:50, Isildur napisał:

Mógłby ktoś sprawdzić, czy może się zalogować na stronie: https://minecraft.net/
Chciałem zmienić sobie skina, ale wpisuje swoje dane i twierdzi, że nie ma takiego użytkownika
a na stronie Mojang tam gdzie się migrowało, loguję się bez problemów...

U mnie działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 15:08, cebulowy napisał:

U mnie działa bez problemu.


Ok działa, musiałem usunąć ciasteczka by zaskoczyło :)

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś jak zainstalować na craftbukkit-1.4.2-R0.2 moda DrZharks MoCreatures Mod v4.1.1 ?
Mod wymaga Forge ale do bukkita nie mogę go dograć, chyba że ktoś wie jak to zrobić, byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś łatwy sposób na instalowanie modów istnieje? Wersja 1.4.2, szczególnie zależy mi na minimapce i waypointach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 07:28, Ifym napisał:

Jakiś łatwy sposób na instalowanie modów istnieje? Wersja 1.4.2, szczególnie zależy mi
na minimapce i waypointach. ;)


Musisz zawartość paczki z mapką wrzucić do minecraft.jar i skasować meta-inf :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować