Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2014 o 12:10, zerohunter napisał:

> > Jakiś sposób na ubijanie mobow ze spawna nie licząc wykopania wokół przepaści
ani
> tych
> > maszyn strzelajacych ?
> Światło, czyli pochodnie poustawiać.

Loot chciałem zbierać.

Aha to się nie zrozumieliśmy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 10:58, zerohunter napisał:

Jakiś sposób na ubijanie mobow ze spawna nie licząc wykopania wokół przepaści ani tych
maszyn strzelajacych ?

Możesz ściągać je wodą do kaktusów. Słyszałem też o topieniu, ale ponoć to skomplikowana konstrukcja. Możesz też poeksperymentować ze zgniataniem pistonami (powinno działać), ale to już bardziej sztuka dla sztuki.

Dodam, że wiele wydajnych systemów farmienia lootu możesz łatwo znaleźć szukając haseł "mob grinder", "mob trap".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 15:59, zerohunter napisał:

A ten spawn może stać w powietrzu? Zrobiłbym z kaktusów podłoże i by stykło.

Nie byłem pewien, ale sprawdziłem właśnie na creativie i umieszczony w powietrzu spawner zombiaków działał. Wymogiem jest odpowiednie światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję lepkiego tłoka, który by popychał drugi lepki tłok, jakieś pomysły? Jeden popcha drugi, drugi się załączy, ale ten pierwszy nie wciągnie spowrotem tego drugiego, jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
mój cudny brat wszedł na etap multi w minecrafcie. Nie daje mi żyć, bo jak wchodzi na jakiś serwer to ma potworne lagi i praktycznie po chwili go rozłącza. Dodam, że gra na mocnym sprzęcie, a łącze mamy naprawdę szybkie.

O co kaman? Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 18:03, dulak napisał:

Hej,
mój cudny brat wszedł na etap multi w minecrafcie. Nie daje mi żyć, bo jak wchodzi na
jakiś serwer to ma potworne lagi i praktycznie po chwili go rozłącza. Dodam, że gra na
mocnym sprzęcie, a łącze mamy naprawdę szybkie.

O co kaman? Dzięki za pomoc

edit: doszedłem do tego że należy się zalogować. Pytanie jednak czemu do ciężkiej cholery każda próba logowania wg schematu /register hasło hasło, /login hasło kończy się niepowodzeniem?
Że też dzieciom chce się tak męczyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, opłaciłem kiedyś grę a teraz konto email zostało zablokowane, związane z kontem czy support mi pomoże na inny email, przesłanie klucza do gry ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 15:40, Largooo napisał:

Nie rozumiem fenomenu tej gry. Przecież ona nie ma celu.

Cechą każdego sandboxa jest to, że gracz sam sobie może postawić cel, a ogranicza go tylko wyobraźnia i możliwości silnika gry. Minecraft daje pod tym względem ogromne możliwości, które można jeszcze poszerzyć modami, a przy tym pozostaje prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 16:44, Ranveld napisał:

Cechą każdego sandboxa jest to, że gracz sam sobie może postawić cel, a ogranicza go
tylko wyobraźnia i możliwości silnika gry. Minecraft daje pod tym względem ogromne możliwości,
które można jeszcze poszerzyć modami, a przy tym pozostaje prosty w obsłudze.

A czy mógłbyś polecić jakieś mody do survivala?
Grałem troche, z początku szok, wielki świat, tyle możliwości.
A teraz biegne, biegne, dzień nuda, noc potwory, dzień, potwory, dzień, potwory.... nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, czy jest Minecraft w wersji PL na Xboxa 360? Chcę kupić siostrzeńcowi dziewczyny na urodziny kopię, ale wolałbym, aby była po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 20:57, Narmo napisał:

Nie wie ktoś, czy jest Minecraft w wersji PL na Xboxa 360? Chcę kupić siostrzeńcowi dziewczyny
na urodziny kopię, ale wolałbym, aby była po polsku.


Tylko wersja Angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 14:14, Narmo napisał:

Szkoda. No nic. Młody poduczy się języka przy okazji ;)


Minecraft po angielsku nie jest trudny ja sam na PC mimo obecności wersji PL gram po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć zabawne, że "ojciec"(a raczej populizator) gier indie ma przejść do ogromnej korporacji. No cóż, MS zgaduje chce dokopać konkurencji no i pecetowcom, bo przecież zaraz po wydaniu gry na Xboxa pojawilo sie mnostwo glupich DLCkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować