Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2013 o 20:32, DambialkoX napisał:

Byleby dopracować :D


Premiera za tydzień, ale jak z oświetleniem i cieniami były problemy tak są nadal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te cienie i oswietlenia naprawiaja juz hohoho i co nowa wersja tym coraz bardziej sa one zbugowane i w coraz dziwniejszych momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, gdy chcę uruchomić Minecrafta otrzymuje błąd taki jak na screenie, przeinstalowałem javę i nic nie pomogło, zaznaczę, że wczoraj i dzisiaj rano gra uruchamiała się bez problemów.

System operacyjny: Windows 7 x64 SP 1

[EDIT]

Już działa, raz jeszcze przydzieliłem ram do javy i zaskoczyło :)

20130227152955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, zginąłem dzisiaj na mojej najdłuższej dotychczasowej grze na hardcore modzie i to jeszcze w najgłupszy możliwy sposób chyba, bo zobaczyłem creepera w pobliżu mojej bazy to poszedłem go zabić i w trakcie jak go lałem drugi zaszedł mnie od tyłu i zdetonował się na moich plecach :/

A miałem już 33 level, masę sprzętu i w ogóle wszystkiego, ehh...

Zły jestem, ale pewnie za miesiąc mi przejdzie żal za tego save i znowu będę grać na hardcore ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 14:37, Olamagato napisał:

Ktoś wie kiedy strona Minecraft.com będzie z powrotem działać?


tak z ciekawości to co to za stronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 10:13, Olamagato napisał:

> tak z ciekawości to co to za stronka?
O ile mi się wydaje jest to oficjalna strona gry. :)


aaa no to w takim razie www.minecraft.net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w obecnej chwili warto na allegro poszukać jakiegoś kodu do MC czy lepiej jednak kupić na stronie oficjalnej? Jak rozpoznać czy kod na allegro jest prawdziwy, że nie mamy kontaktu z oszustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam seed z mapy, kumpel prosił mnie o moją mapę, tylko jak wpisuje seeda to ląduje zupełnie gdzie indziej, jak ustawić jego spawn blisko mojego? jest opcja ustawienia spawnu gracza, bo jak patrze to tylko jest mozliwość wpisania seeda. Wszystkie współrzędne oczywiście mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem z konfiguracją tego moda Biomes O Plenty 1.1.3.105, chciałem ustawić tak by mod nie likwidował/zmieniał oryginalnych biomów, ale niestety, mogę chodzić dwie godziny i nie znajdę oryginalnego biomu. Mógłby mi ktoś pomóc? (Wersja moda 1.1.3.105 i Minecrafta 1.6.4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej najniższej cenie można nabyć grę? Występują jakieś wyprzedaże? Zastanawiam się nad kupnem na macbooka, aby mieć w co pograć na święta podczas których nie mam dostępu do neta ale 20 euro to trochę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować