Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Gram w Minecraft''a na konsoli i poszukuję takich zielonych, galaretowatych stworków. Wypada z nich coś w rodzaju kleju. Potrzebny mi ten klej do zrobienia tamy, ale nie mogę znaleźć tych potworków. Możliwe, że nie ma ich na moim świecie? Przemierzyłem go wzdłuż i wszerz, są np. bagna, ale tam ich nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brać za pośrednictwem oficjalnej strony, by nie wydać dwa razy kupując jakieś lewe giftcode.
A cena jak dla mnie adekwatna do zawartości, oczywiście jeśli się tylko lubi tego rodzaju "autyzm" (od pięciu dni nie gram w nic innego tylko dłubię klocuszki po ponad rocznej przerwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, to xboxowy MC działa na podobnym poziomie co ten co na PC.

Zatem najłatwiejszy sposób dorwania się do slime, to dodłubać się aż do bedrocka (niezniszczalna skała stanowiąca dno) i zrobić tam tunel 3x3 o dość sporej długości, oświetlany co 10-12 bloczków pochodniami, by nas coś nie zeżarło.
Po skończeniu udać się na koniec i liczyć że będa się na nim ładować slimy i zrobić podróż do jego końca.
Powtarzać aż się znudzi.
Takich tuneli można zrobić i kilka by uzyskać większą szansę na załadowanie się oślizgłego pomiotu.

Na PC działa taki sposób jak najbardziej.
Pokazałbym, ale niestety jestem aktualnie potwornie daleko od swojej macierzystej kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, takie tłumaczenie już doskonale rozumiem. W takim razie wrócę zapewne w weekend do Majnkrafta bo aż odechciało mi się grać gdy nie mogłem wykonać postawionego przed sobą celu, a te galaretki są niezbędne :) (domowa wytwórnia obsydianu)

Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić też tak w miejscu w którym trafiłeś jednego zaczynasz kopać kwadrat 33x33 środek stanowi miejsce gdzie był żelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak poradziłeś i nic się nie pojawia.
Możliwa jest sytuacja w której po prostu na moim świecie nie będą się spawnić określone stworki?
Tunel zrobiłem tak długi, że nie widzę praktycznie końca, chodzę tam i z powrotem i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 19:10, Diverso napisał:

Możliwa jest sytuacja w której po prostu na moim świecie nie będą się spawnić określone


Nie ma takiej opcji.
Każdy stwór powinien pojawiać się, choć fakt, Slime jest dość specyficznym tworem pod tym względem.
Pewnie obowiązują go te same zasady, co na PC, więc nie ma opcji by się nie pojawił w końcu, ale z racji obniżonej szansy na pojawienie się, może polowanie na niego trwać wyjątkowo długo.

Na upartego możesz wygrzebać wielką jaskinię wielkości jednego chunka (16x16x3) na poziomie +1 i w jej pobliżu czaić się na moba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, po wielu dniach prob, w koncu trafilem na te zielone gluty. Nie pojawialy sie ani w podziemnych korytarzach ani w pomieszczeniach. Dopiero skorzystanie ze Slime Findera i oznaczenie odpowiedniego punktu na mapie w ktorym trzeba wykonac pokoj odnioslo skutek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zagrania w MC multi na oryginale ale nie na serwerach głównych (zależy nam na spokoju) i bez użycia Hamachi (sprawia jednemu z nas problemy)? Jakiś program w stylu Hamachi, jakieś puściutkie serwery bez limitów i innych głupot itp? Czy to już może podchodzi pod piractwo i nie powinienem o tym tutaj pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz ;)
Ja mam premium i dziewczyna również ile razy to już graliśmy przez hamaka bo nie opłacało się opłacać serwera xD
Jeśli chcesz grać w więcej osób to taki sposób odpada no chyba, że masz mocny sprzęt oraz dobry internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy planowane jest wydanie dodatku skyrim do minecrafta na PS3. Z góry dziękuje za każda informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 14:43, seroero napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy planowane jest wydanie dodatku skyrim do minecrafta
na PS3. Z góry dziękuje za każda informacje na ten temat.

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 10:58, zerohunter napisał:

Jakiś sposób na ubijanie mobow ze spawna nie licząc wykopania wokół przepaści ani tych
maszyn strzelajacych ?

Światło, czyli pochodnie poustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 11:03, Paoro napisał:

> Jakiś sposób na ubijanie mobow ze spawna nie licząc wykopania wokół przepaści ani
tych
> maszyn strzelajacych ?
Światło, czyli pochodnie poustawiać.


Loot chciałem zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować