Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bobby Kotick chce sprzedawać przerywniki filmowe

82 postów w tym temacie

Ja rozumiem, że temu gościowi płacą za to, żeby Activision zarabiało jako firma, ale niektóre jego pomysły są po prostu chore. Mam nadzieję, że rynek zweryfikuje te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu ludzie się burzą i obrażają Kotick''a?
Gościu ma łeb na karku - wie jak zarabiać kasę. Dużą kasę.
Przecież pomysł jest bardzo dobry - wiecie ile jest debili, którzy kupią takie filmiki?
Coś mi się wydaje, że filmiki te byłyby tak popularne jak DLC do CoDMW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, gram, gram. A co z rzetelnością? Przerabiacie się na FAKT.gry, czy coś?
Tak jak napisał ktoś wyżej, chodzi o PEŁNE filmy produkowane niezależnie od
Hollywood, a nie o przerywniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podziękować możecie w sumie sobie (ci co kupili dlc do jakiejkolwiek gry od Act). Szczególnie tyczy to MW2 bo tak na prawdę po sukcesie słabej gry jaką było MW1 i MW2 kolesiowi zaczęło odbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Bobby wymysli że płacić będziemy za nic, a w seriach kioskowych "do składania" dostaniemy czystą płytę z nadrukiem gry, pudełko DVD, okładka i kartę pamięci z grą. Wszystko oddzielnie po dwie dychy, tylko karta pamięci za 5 dych :S
Albo lepiej, matkę sprzeda żeby tylko zarobić. To jest chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zaczelo sie duzo wczesniej drogi Panie- ten burdel teraz to jest zaledwie jeden ze skutkow piractwa. Warto o tym wspomniec, gdyz jesli wg. niektorych zmienilismy te branze na gorsza (czy tez przyczynilismy sie do tego) to nie powinnismy sobie pozwalac na taki cynizm- inaczej jeszcze troche a wydawcy znajda sposob jak utrzymac wysokie dochody pasozytujac tylko na najwiekszych no-live''ach albo dzieciakach bogatych mamusiek i tatusiow ;p I wtedy i ja bede musial zmienic hobby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie płacą haracz za XBL, płacą ciężką kasę za wycięte z gry DLC, znajdą się i tacy co będą płacić za przerywniki filmowe :/. Niestety, ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, chociaz w takim przypadku latwo przekroczyc granice przyzwoitosci. Problem polega na tym, ze Acti zrzesza kultowe marki, majace ogromne zaplecze wiernych fanow i moze takie pomysly realizowac. Zyska na tym sporo szmalu, ale kosztem mniej zapalonej klienteli i oczywiscie tych, ktorych wysokie ceny samych gier zmuszaja do ograniczen. Acti finalnie spija smietanke, ale grono uzytkownikow maleje do konkretnej grupy wielbicieli. Ja zakonczylem tymczasowo mariaz z grami od Acti bo ceny ich produktow w stosunku do oferowanej jakosci wydaja mi sie coraz mniej uzasadnione (mimo iz Kotick moze byc wzietym biznesmenem, to dla mnie- jako klienta- jest to malo istotne);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje , że pazerność Kotica pogrzebie markę Call of Duty. Jak widać świetna sprzedaż gry tylko rozpala jego żądzę pieniądza , a myślę , ze nawet hardcorowi fani tej serii , lub innych flagowanych przez Activision nie będą zgadzali się na ciągłe wkładanie ręki do swojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeden z nielicznych pomysłów koticka który mogę zaakceptować. Jeśli wydanie takiego zbioru filmików będzie polegało na stworzeniu prawdziwego pełnometrażowego filmu zawierającego filmiki z gry to owszem, pomysł ciekawy (sam obejrzałbym takie filmy z niektórych produkcji). Zgodzę się też z kimś, kto napomknął że to może przyjąć się w stanach jedynie. I sobie i innym graczom by kotiick wpadał jedynie na takie pomysły (to co wokół gry), a zapomniał o płatnym multi i dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, w 2001 było już coś podobnego. Płyta z filmikami Blizzarda z Diablo II oraz SC+BW. Sam miałem okazję oglądać :P
Nie była oficjalnym wydawnictwem, ale z tego co pamiętam, rozeszła się dość szybko wśród ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2 kupiłem, dlc juz nie... i bóg mi świadkiem nie kupie juz ani jednej gry od kotick''a. A na złość jemu BO ściagne przejde singla i wywale, a gry bede kupował od „Respawn Entertainment” czyli ludzi zwolnionych z infinity ward

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 21:40, Stefan_Skellen napisał:

No, może niedługo zaczną wycinać wszystkie dialogi, interfejs, tekstury i muzykę? Ludzie
i tak by kupili!


Muzyka z wielu gier już jest sprzedawana oddzielnie jako soundtracki.

Te filmiki to nie będą przecież niedostępne w grze elementy, które trzeba dokupić. Ja to widzę jako ofertę dla osób, którym nie chcę się grać, a jedynie poznać historię i obejrzeć kilka fajnych animacji. Pewnie w niektórych przypadkach sam się skuszę na takie coś ZAMIAST gry. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa sposób jak (nie)zgrabnie ująć: ''''będziemy wyciągać od was coraz to więcej kasy, bo doskonale wiemy, że i tak to kupicie''''. Pewnie jest to adresowane głównie do amerykanów, ale i w Europie tez chętnych nie zabraknie. Moim zdaniem wymyślenie coraz to nowych pomysłów na jak największe wyciąganie kasy od graczy jest poniżej krytyki, a z taką ceną to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować