• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Forum gramowe postrzegane jako zagrożenie przez Firefoxa

Pytanie

Do tej pory wszystko było w jak najlepszym porządku, a teraz, wieczorkiem, próbuję wejść na forum i... zonk! Firefox uważa, że forum rozpowszechnia różne syfy (patrz screen Forum 1) i nie chce mi na nie pozwolić wejść. Prośba o uzasadnienie ujawnia info zawarte na screenie Forum 3, natomiast wejście pomimo ostrzeżenia Firefoxa sprawia, że forum wyświetla się tak, jak pokazuje screen Forum 2.

Miał ktoś coś podobnego?

20100919214027

20100919214036

20100919214045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Tak samo jest w Google Chrome przy pierwszym wchodzeniu na forum oraz gdy kliknie się "Dodaj Post". Otwiera się okno i znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2010 o 21:46, colin321 napisał:

Mam identyczny problem... Piszę teraz z Opery bo innego sposobu nie ma. Przyznam, że
się trochę zdziwiłem.


No, nie do końca. Wchodzisz w Narzędzia -> Opcje -> Bezpieczeństwo i odhaczasz "Blokuj zgłoszone witryny stwarzające zagrożenie". Usuwa to problem blokowania forum.gram.pl, ale jednocześnie nie blokuje innych stron, będących realnym zagrożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2010 o 21:56, Pietro87 napisał:

Genialne rozwiązanie.. zwłaszcza, że problem z forum pojawił się dziś nie więcej niż
kilka godzin wstecz, normalnie rewelacyjna porada, keep it up.


Kolega napisał, że nie ma innego sposobu na wejście na forum. Sposób jest, tyle, że jest to sięganie za głową prawą ręką do lewego ucha. Poza tym... ile razy w ciągu ostatniego tygodnia otrzymałeś od Firefoxa komunikat o zablokowanej stronie? Ja ani razu. Więc naprawdę nie rozumiem, w czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Liczba stron przetestowanych w witrynie w ciągu ostatnich 90 dni: 13. Testy wykazały, że niektóre (2) z nich powodowały pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Robot Google po raz ostatni odwiedził tę witrynę 2010-09-19, a ostatni raz podejrzana treść została w niej wykryta 2010-09-19.


Eeee ?

Ktoś się włamał na gram.pl i zainstalował wirusa :D ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować