Zaloguj się, aby obserwować  
adamd94

Claw - gra która pozostała w mojej pamięci

42 postów w tym temacie

Zaraz, zaraz, coś mi swita... Jest! Grałem kiedyś w demko tego, moja siostra miała to z cybermuchy. Pamiętam, że szybko to odrzuciłem, bo nie udało mi się rozpracować sterowania. Rany, że to jeszcze jest w mojej pamięci (bardzo głęboko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też grałem tylko w demo. Było chyba kiedyś w Gazecie Wyborczej (!). Gra nawet mi się spodobała, ale na pewno nie na tyle by zakupić pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:00, lampak napisał:

Zaraz, zaraz, coś mi swita... Jest! Grałem kiedyś w demko tego, moja siostra miała to z cybermuchy.
Pamiętam, że szybko to odrzuciłem, bo nie udało mi się rozpracować sterowania. Rany, że to
jeszcze jest w mojej pamięci (bardzo głęboko).



Pełną wersję może się da kupić na allegro, a tak na marginesie to z tą cybermuchą to błąd czy żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to świetnie pamiętam.Gram w to zawsze, jak nie mam żadnych nowych gier.Ale i tak zawsze nie mogę pokonać takiego jednego.Kiedyś było w "Cybermyszce" pełna wersja wraz z demem C.Mcrally (nie pamiętam dokładnie części).Gra jest po prostu świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:57, Adam.kowalski30 napisał:

Witam wszyskich którzy jeszcze pamiętają o Clawie.
Dla przypomniena pokarzę screena.
Mam jeszcze tą platformówkę.

Grałem, ale nie pozostała raczej w mojej pamięci. Z platformówek wolę Raymana2 i 3. A z 2D oczywiście Mario:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem chyba w komputer świecie (dawnoo... temu - numer świąteczny 2000 ablo 2001), to była chyba jej premiera i do tego jeszce pełna Gruntzów. Kosztowała mnie (znaczy mamę :)) jakieś 20 - 25zł, aż się zdziwiłem, gdy po 3 miesiącach zobaczyłem wersję pudekową gry - koszt 50zł. A sama gra niezła była, ale odrzucał chory poziom trudności, bywały miejsca, w których ginęło się seriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 15:51, Adam.kowalski30 napisał:

a tak na marginesie to z tą cybermuchą to błąd czy żart?

Początkowo jedno, później drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaj..... ciężka gra. Bratu zainstalowałem - nie radził sobie :(
Sam zacząłem grać (a stary wyga komputerowy ze mnie)- po 2 poziomach wymiękłem. Jedna z najcięższych gier na PC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:03, Evil Khan napisał:

Zaj..... ciężka gra. Bratu zainstalowałem - nie radził sobie :(
Sam zacząłem grać (a stary wyga komputerowy ze mnie)- po 2 poziomach wymiękłem. Jedna z najcięższych
gier na PC....

Nie da się ukryć.Do tej pory przejść jej nie mogę.Najgorsze jest to, że nudno czasami zaczynać od nowa.A mam tak zawalony komputer, że kiedy tylko mi się znudzi, usówam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu dochodzę do 6 poziomu, a z kodami do 12. Tylko nie wiem jak przejść bossa z poziomu Undersea Caves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w 2 tyg przeszedłem do 10 rozdziału/mapy???niewiem jak to nazwać:P ale niewiem czemu nazywacie tą grę trudną?? dobra przyznam rację od 11 rozdziału/mapy robiło się coraz trudniej (gry nieprzeszedłem bo była kolegi i się o nią upominał :( a szkoda bo bardzo fajna była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 2000 był pełniak (po angielsku) w jakimś specjalnym wydaniu PC World Komputer. Naprawdę miodna gierka, ja przeszedłem większość, ale moi kuzyni rozpracowali całość (widocznie ja mam za słaby refleks). Niestety gra mi się gdzieś zapodziała, ostatnio ściągnąłem nawet demko, ale coś mi nie chciało ruszyć.

Naprawdę miodna giera, śmieszne jest tylko to, że polska wersja wyszła kilka lat po angielskiej (jako chyba Kpt. Pazur).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tą grę nawet moja mama lubi czasem w nią pograc:Dhehe Jeszcze pamiętam jak kilka lat temu kupił mi ją tata za 50 zł Było to chyba w 1999 bo w 1997 miała premierę Jest po prostu czadowa Po porstu uwielbiam ją i Całą Firmę Topware interactive i Monolith Aha i są jeszcze inne fajne gierki które rownież uwielbiam i o jednej zrobiłem nawet temat 10 mn temu!!Gruntz,Get Medieval, Shogo itd. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaptain Claw... Bo tak brzmi jego pełna nazwa, "Pazur" obok Hype''a jest moją pierwszą i ulubioną grą... Chociaż w swoim czasie wolałem Hype, to i tak przy Kapitanie bawiłem się wspaniale... Za pierwszym razem przeszedłem z kodami, za drugim już bez nich... Ogólnie "Kapitan Pazur" jest bardzo dobrą grą...

PS. Ja Clawa mam z "PC World Komputer Na Gwiazdkę" chyba z 1998roku... Potem w 2004roku znalazł się w Cyber Myszce... Wersja pudełkowa chyba też była, ale nigdy jej nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziąsc dynamit i uderzyc go kilka razy az zacisnie pięsci i wtedy stan na takiej cegle przed nim i za nim jest dziura i tam wrzuc dynamit i uciekaj bo zaraz wysuną się takie robale po kilku razach pokonasz go Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować