Zaloguj się, aby obserwować  
adamd94

Claw - gra która pozostała w mojej pamięci

42 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2006 o 21:57, Adam.kowalski30 napisał:

Witam wszyskich którzy jeszcze pamiętają o Clawie.
Dla przypomniena pokarzę screena.
Mam jeszcze tą platformówkę.


Tak grałem tą gre chyba z pięc lat temu, doszłem do pewnego bosa, którego nie mogłem przejść i ją odczuciłem. Wróciłem do niej po paru latach i przeszłem cała z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:12, Kurammi napisał:

Tak grałem tą gre chyba z pięc lat temu, doszłem do pewnego bosa, którego nie mogłem przejść
i ją odczuciłem. Wróciłem do niej po paru latach i przeszłem cała z przyjemnością.


"przeszedłem" - bez urazy (to w ramach Apelu o poprawną pisownię na forum)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, grało się. Kiedyś, ze sto lat temu chyba. :]
Nigdy nie przeszedłem do końca, bo nie byłem na tyle cierpliwy do platformówek, zresztą, dalej nie jestem... Raczej do gry nie powrócę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dobrze tą grę :) Jedna z najlepszych w swoim czasie. Nadal dla mnie jest jedną z najlepszych :) Pamiętam jeszcze jak ,,kapitan pazur" był na półkach empiku. Bardzo fajna gra. Trochę niektórzy bossowie mnie wkurzali bo trudni. I dobrze gra dlatego zapewniała dużo godzin frajdy. Bym nawet chętnie zagrał ale chyba na Viscie nie pójdzie :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tą grę jeszcze gdzieś kupić? A jeżeli nie, to czy została ona udostępniona do darmowego ściągnięcia? Bo miałem to, jak byłem mały, ale gdzieś wsiąkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:38, Gumiś2 napisał:

Można tą grę jeszcze gdzieś kupić? A jeżeli nie, to czy została ona udostępniona do darmowego
ściągnięcia? Bo miałem to, jak byłem mały, ale gdzieś wsiąkło.

Kupic, nie kupisz, ale na pewno można jąściągnąc.Po przeczytaniu tych waszych postów zachciało mi sięw nią grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:46, edeusz napisał:

> Można tą grę jeszcze gdzieś kupić? A jeżeli nie, to czy została ona udostępniona
do darmowego
> ściągnięcia? Bo miałem to, jak byłem mały, ale gdzieś wsiąkło.
Kupic, nie kupisz, ale na pewno można jąściągnąc.Po przeczytaniu tych waszych postów
zachciało mi sięw nią grac :D

Tradycyjna przygodówka z elementami zręcznościowymi typu zbieraj, zabijaj, skacz ;)
Grałem w tę grą na początku w wersją angielską a później jako polską w Kapitana Pazura.. Nawet fajna ale już dokładnie jej nie pamiętam bo to już daaawno temu było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajaja, Claw! Boże, kiedy ja w to grałem. Małe dziecko siedzące przed komputerem, zajarane jaka ta gra świetna, ah. Jak i Prehistoryk ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:46, edeusz napisał:

Kupic, nie kupisz, ale na pewno można ją ściągnąc.


Legalnie? Tzn. została udostępniona przez wydawcę do ściągnięcia? Bo jak nie to się po aukcjach poszuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Captain Claw był świetny, znakomita platformówka Monolitha. Pamiętam, że doszedłem może do połowy gry, a potem z jakichś przyczyn nie dokończyłem tytułu. W sumie chętnie bym sobie w niego jeszcze pograł, w sumie najlepsze platformówki pochodzą z dawnych czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kodów najdalej doszedłem do 13 poziomu... :P oj, dobre to było. Mam nawet obie - i angielską, i polską wersję :P a coś mi świta, że parę lat temu pojawiła się jakaś ''reedycja'' z nowymi poziomami ;o

@Noxbi - ~*!&@#^$% gdzie jest mój Hype?! ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:46, edeusz napisał:

Kupic, nie kupisz, ale na pewno można jąściągnąc.Po przeczytaniu tych waszych postów
zachciało mi sięw nią grac :D

panu już podziękujemy, ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak w ta gre gralem jak bylem jeszcze maly caly czas wpisywalem kody na niesmiertelnosc i wysokie skakanie(niewiedzialem ze cheaty sa zle,ale od tej gry juz w zadnej innei "czita" nie uzylem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować