Zaloguj się, aby obserwować  
Xymek

PRO EVOLUTION SOCCER 5

16 postów w tym temacie

prosta sprawa - chodzi o informacje podawane przez CD PROJEKT na temat tej gry na swojej stronie czyli gram.pl...jest tam miedzy innymi informacja o tym ze w grze ma byc licencja na cala Bundeslige...z informacji ktore otrzymuje z roznych zrodel ktore podobno mialy juz doczynienia z pelna wersja gry min. na Playstation Experience dowiaduje sie ze Bundesligi na licencji w grze nie ma - teraz moje pytanie do dystrybutora:
Jak to w koncu jest?Bedzie na licencji czy moze na waszej stronie w oficjalnym info jest nieprawdziwa informacja?
Pytam bo gre juz zamowilem i napewno bede sie czul oszukany jezeli zostalem wprowadzony w blad przez samego dystrybutora i napewno bede w tej sprawie interweniowal...

mam nadzieje ze ktos na tym forum bedzie potrafil odpowiedziec na to pytanie....

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PES5 nie będzie Bundesligi na licencji tzn. piłkarze bedą prawdziwi aczkolwiek drużyny będą mieć inne nazwy, stroje tylko kolorystyka będą przypominać oryginały oraz loga będą nie prawdziwe. Ale nie ma sie co martwic bo mozna to samemu wyedytować, a napewno wkrótce będą jakieś Kitspacki i Optionfile do PES5.

P.S. Kiedy premiera na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

licencjonowanej bundesligi nie ma, sa licencjonowane kluby takie powyrywane jak dynamo kijow, fk diurgarden i inne wynalazki + arsenal + chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko to, na ile PES 5 różni się od PES 4. I proszę bez podawania ilosci licencjonowanych drużyn - z sieci można ściągnąć darmowy mod, który robi wszystkie drużyny autentyczne (najwyzej kilku piłkarzy przegieli albo zbytnio niedocenili). Chodzi mi o mechanikę gry, ile rzecyz dodano i czy nie jest tak, że grajac w PES 5 ma wie wrażenie, że jest to PES 4 z kilkoma licencjami wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:59, Bambusek napisał:

Mnie interesuje tylko to, na ile PES 5 różni się od PES 4. I proszę bez podawania ilosci licencjonowanych drużyn - z sieci
można ściągnąć darmowy mod, który robi wszystkie drużyny autentyczne (najwyzej kilku piłkarzy przegieli albo zbytnio niedocenili).
Chodzi mi o mechanikę gry, ile rzecyz dodano i czy nie jest tak, że grajac w PES 5 ma wie wrażenie, że jest to PES 4 z kilkoma
licencjami wiecej.

pes5 jest w stosunku do pes4:
wolniejsza, bardziej taktyczna niz zrecznosciowa,
kazdy zwod wyglada jakby byl robiony z przyciskiem R1,
pilkarze nie padaja tak czesto i potrafia sami mijac niecelne wslizgi,
koniec z faktem ze wystarczylo miec pilkarza z dobrym balansem by wygrywac wszystko,
koniec z podaniami ala fifa- podanie na pamiec o pilka stracona,
bramkarze sa jeszcze wiekszymi pierdolami: pilki dla nich nawet w srodek bramki sa nie do obrony niekiedy, sa bezradni zupelnie przy glowkach,
sedziowie teraz pokazuja kartki za faule w tarkcie przywileju korzysci
nie da sie praktycznie minac dwoch obroncow w pelnym biegu
poprawiono woleje i ogolenie fizyke gry
mozna zapomniec o wrzucaniu pilek w przyslowiowy kociol, przy freekickach tego typu twoi pilkarze zawsze sa zbyt daleko i kazda swietnie wrzucana pilka teraz bedzie lupem bramkarza
mozna zapomniec o wrzutach z pojedynczym "kolkiem" sa zbyt wolne i wysokie
poprawiono wolne,i sposob w jaki komp je egzekwuje , teraz wolny na 20 metrze z realem to gol w plecy na 90%
podczas corner kickow bramkarz juz nie zdola dojsc pierwszy do pilki na krotkim slupku, on jest za wolny a ona za szybka
gra przynajmniej na pc czesto lapie czarne ekrany gdy sprobujemy przewinac animacje kontuzji itd. (tak bylo w demie nr 1 i wierze ze to naprawili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy pes5 pojawi sie w sklepie bo premiera pc jest podana na 17 listopada? Czy moze ta data jest wyssana z palca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wcale nie bo 17 listopada :| Na joba powtarzacie to co podalem w poscie wczesniej robiac wioche gdy sprawa jest powazna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 14:40, colin mcrae napisał:

Pro evolution soccer 5 to bedzie odjazdowa gra i na pewno ja sobie kupie


Oby nie była taka odjazdowa jak PES4 w porównaniu do fify 05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 23:14, wls1916 napisał:

zamota mi ktos klucz do PES 5 ??? z gory dzieki

Serial? Jeśli o to Ci chodzi to kup sobie orginał a nie próbój gry na piracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PESem 5 w grze w sieci. Gdy włączam grę klikam na USER REGISTRATION i wczytuję stronkę, ale po kilku minutach pisze, że jej nie ma. Gra oczywiście legalna i klucz mam. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować