Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gymkhana w Colin McRae: DiRT 3

13 postów w tym temacie

Jeżeli DiRT 3 będzie najbardziej rozbudowaną grą rajdową (jak do tej pory CM zapowiada),do tego Gymkhana to będzie ostro ;D nic tylko czekać . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydawało po obejżeniu kilka dni temu filmiku gymkhana 2 z l''autodrome ( nawet o tym napisałem w którymś poście ) że Ken ma coś wspólnego z promocją Dirta 3 ...a tu prosze taka niespodzianka :) Nic tylko pozostaje czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście ustaliłem sobie taki mały ranking najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier:
1. FIFA 11 PC - chyba nie muszę mówić dlaczego, to będzie pierwsza FIFA po 06, którą kupię.
2. Dirt 3 i F1 2010 - nie mogłem się zdecydować, która na drugim miejscu, bo jestem rajdowym maniakiem i jeżdżę praktycznie na każdy rajd WRC odbywający się w europie, ale z drugiej strony wreszcie dostaniemy grę o F1 na wszystkie platformy i do tego zrobioną przez firmę która robi najlepsze samochodówki.
3. FIA World Rally Championship - chyba pierwsza gra o WRC na PC-ty z licencją WRC, największą wadą jednak będzie to, że nie zrobi jej Codemasters.
4. PES 2011 - zawsze kupowałem PES-a, a w tym roku szykuje się ostra rywalizacja z FIFA 11, która pewnie będzie przegrana, ale licencje LM, LE i Copa Libertadores ratują ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo każdy Colin jak i DiRT coś wznosi jest super, tylko ten Ken Block nic nie wie na temat WRC nic niepotrafi jezdzi jak moja babcia, tylko te jego tory eh, niech poproszą kogoś z jajami o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś trollu nie wiedział, Block jeżdzi w rajdach, w WRC również. Startował także na Xgames a tam nie zapraszają byle kogo. Weź lepiej się nie odzywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 20:49, Skom25 napisał:

Jakbyś trollu nie wiedział, Block jeżdzi w rajdach, w WRC również. Startował także na
Xgames a tam nie zapraszają byle kogo. Weź lepiej się nie odzywaj...



aha :) widzę że Kolega wie WSZYSTKO :) Ale, ale okazuje się że najlepszy wynik Blocka w WRC to miejsce 18, ups :) zazwyczaj zaś jak dojeżdża to gdzieś w okolicach 30 miejsca, biorąc pod uwagę że dysponuje budżetem pozwalającym na bezstresową rywalizację z top 10 oraz że jest lansowany jako mastah to jednak ssie i to bardzo
Cytując klasyka: "Weź lepiej się nie odzywaj..." :)

Kończą OT szkoda że gra tak bardo oddaliła się od idei rajdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten amator kierownicy jezdzi w WRC,ale sie nie liczy. Jak slusznie zauwazyl przedmowca. To ze jezdzi efektownie na swoim podworku wcale nie oznacza ze jest Masthem. Zreszta jak ktos chce zobaczyc efektowna jazde niech wpisze sobie na Climb Dance i zobaczy jak to sie robi porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to? Na WRC sie rajdy koncza? W Rajdach amerykanskich zajmowal dosc wysokie miejsca, moze mistrzem nie jest ale zarzucanie ze jezdzi jak babcia i nie ma o tym pojecia jest troche dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się zajmował wysokie miejsca, ale zazwyczaj był za Andim Mancinem (polak) który startował tam 1szy sezon i był wicemistrzem za Travisem Pastraną więc Block wcale taki dobry znowu nie jest bo był bodajże 5ty w generalce choć posiada mocniejszy sprzęt na który Mancin nie mógł sobie pozwolić. Więc wychodzi na to że Ken jakby chciał u nas startować to jechałby na ogonie stawki wozów s2000 i n4.

PS.

Na DiRTa 3 czekam z niecierpliwością :) W końcu klasyki i rajdy WRC zamiast pseudorajdów gdzie 1 os jest dzielony na 2 części a reszta gry to rallycross, cross country i wozy pokroju nissan 350z, bmw z4.

A gymkhanę w której Blockowi moim zdaniem świetnie idzie pomęczę z przyjemnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować