Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Podobno CDP ma wydać w Polsce EVE Online ?
Czy to plotki, czy mógłoby to ktoś potwierdzić ?
Byłoby super ... EVE Online to jeden z lepszych (acz wciąż mało znanych z braku mocnej kampanii reklamowej) gier MMORPG.
Ba, gra toczy się w kosmosie i jest naprawdę cudowna, ze wszystkich MMO jakie grałem ta najbardziej mi przypadła do gustu. Pozatym ostatnio pobito rekord ... 25 tysięcy graczy na 1 serwerze !!! Cały świat EVE jest cudowny i wcale nie pusty jakby się wydawało. Cała ekonomia jest stworzona przaktycznie przez graczy.
Gracz dostaje nieograniczone pole manewru od podnoszenia skilli, kupowania praktycznie każdego przedmiotu, co więcej, praktycznie sam gracz, może stworzyć i sprzedawać przedmioty i statki, a nawet stacje kosmiczne !

Oficjalna strona: http://www.eve-online.com/

Polecam zaznajomić się z grą, trial 14 dni gratis, ściągnij instalkę z oficjalnej strony (ok 500mb) i wejdź pod ten adres, aby zdobyć kod do gry trialowej: https://secure.eve-online.com/ft/?sk=GHELL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 07:44, BaRt3k. napisał:

Czyli nastepna gra na abonament?
Eh trudna ale screeny fajne:P

No, hmm, nie bardzo "następna". Ta gra jest trochę dłużej niż wow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wyszla w 2003 roku. Jest bardzo złożona i co najważniejsze ma mocne comunity. Średnia wieku jest także dość wysoka 20 kilka lat. Chyba jedną z największych zalet tej gry jest świat, jest tylko jeden i wszyscy w nim grają. Na serwerze potrafi przesiadywać nawet 25 tyś ludzi jednocześnie. Jeśli ktoś ma chęci spróbować można zagrać w 14dni za darmo, później się płaci od 15 euro za miesiąc w dół. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zasalem gierke :D pogram se te 14 dni i jeszcez jdno pytanie do tych co w ta gre graja:D moj kolega twierdzi ze abonametn mozna placic na 2 sposoby 1. real pieniadze 2. Surowce w grze.. czy te 2 to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, można kupować miesiące za pieniądze zdobyte w grze. Podobno po miesiącu grania można spokojnie zarobić na następny a z następnego wykupić 3 następne :)
Nie możliwe jest jednak, aby w ciągu 14 dni uzbierać na miesiąc gry. Chyba, że ktoś Ci da te pieniądze co jednak jest wątpliwe, bo nikt nie będzie inwestował w ciebie jeśli masz konto trialowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jesli mi sie gra spodoba to sam wykupie 1 miesac :D ale teraz mam porbelm z zaleniem konta hymm wszystko orbie pokoleji. Po rejestracji chce sie zalogowac wpisuje mojego ligina a potem haslo... blad co jest napczatku myslalem ze to co z haslem to to reset hasla i wyslai mi nowe wpisuej login a nastepnie moje nowe haslo i tak samo erro co jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 00:09, wdowiakm napisał:

Gra jest fajna gdyż jest darmowa wiele osób w nią gra ma fajną grafikę i muzyke poprostu miodzio
;))


Jak to darmowa? Przecież tylko pierwsze 14 dni jest za friko. Potem trzeba płacić. Chyba że nagle od niedawna stała się darmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:58, Galadin napisał:

Jak to darmowa? Przecież tylko pierwsze 14 dni jest za friko. Potem trzeba płacić. Chyba że
nagle od niedawna stała się darmowa...


pisal przeciez ze da sie placic kasa w grze, jednak uzbieranie takiej kwoty nie jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Surowcami nie, trzeba uzbierać pieniądze (credits) i za nie wykupić u innego gracza miesiąc. Jest to w 100% legalne a w przypadku oszukania przez takiego gracza, zajmuje się tym firma tworząca grę.
Najlepiej spytać na polskim kanale bezpośrednio w grze, tam dadzą lepsze namiary na ten biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. zagrałem w triala no i gra wciąga bardzo. Widac ogrom świta i możliwości. Jednak niestety abonament. Trochę mnie zdziwiło, bo podczas tego okresu kilka razy były zwałki serwerów. Przy darmowej grze to tak nie boli:) Ogólnie świetna sprawa, ale ze względu na abonament odpuszczę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O EVE Online oczywiscie najwiecej na centrali - http://eve-centrala.pl/
Klasycznie tez na mmorpg.pl

Gram od dawna, gra jest po prostu bajbardziej skomplikowana cywilna gra na swiecie.
W karcianke EVE CCG tez gram od paru tygodni i miazdzy ona system :D
Takie MtG to niestety przy EVE CCG maly bobas jest, a gralem w MtG ponad 6 lat wiec wiem co pisze.
Wada jest tylko to ze wymaga dosc duzo miejsca na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:06, sls333 napisał:

Gram od dawna, gra jest po prostu bajbardziej skomplikowana cywilna gra na swiecie.
W karcianke EVE CCG tez gram od paru tygodni i miazdzy ona system :D
Takie MtG to niestety przy EVE CCG maly bobas jest, a gralem w MtG ponad 6 lat wiec wiem co
pisze.
Wada jest tylko to ze wymaga dosc duzo miejsca na stole.


Mam ciężki wybór - czekac na 10 edycję Magica (który mnie już bardzo denerwuje i rozczarowuje) czy brać EVE, o którym mówią, że jest CUDOWNA?

A co do MMO - jak słucham co się w tym świecie dzieje, tu prowadzisz iles tysięcy graczy, a jutro już cię zniszczyli i zaczynasz od zera, tracisz wszystko, nie jakiś respawn jak w WoW. WoW jest taki malutki. Jedynie marka Blizzard daje WoW''owi tylu graczy. Zresztą nie dziwię się, w EVE trzeba mieć głowę na karku i dużo myśleć, a wiadomo, gdzie trzeba się pomęczyć to ludziom się grać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:17, Galadin napisał:

Mam ciężki wybór - czekac na 10 edycję Magica (który mnie już bardzo denerwuje i rozczarowuje)
czy brać EVE, o którym mówią, że jest CUDOWNA?

A co do MMO - jak słucham co się w tym świecie dzieje, tu prowadzisz iles tysięcy graczy, a
jutro już cię zniszczyli i zaczynasz od zera, tracisz wszystko, nie jakiś respawn jak w WoW.
WoW jest taki malutki. Jedynie marka Blizzard daje WoW''owi tylu graczy. Zresztą nie dziwię
się, w EVE trzeba mieć głowę na karku i dużo myśleć, a wiadomo, gdzie trzeba się pomęczyć to
ludziom się grać nie chce.

W EVE Online gram juz od czerwca 2005. Ani razu nie obejrzałem sie za siebie an inne MMO (czasami odpalam klasyki jak BG, Fallout, etc i co jakiś czas nowe gierki). 99% mojego czasu przy kompie w jakiś sposób związane ejst z EVE. Zapraszam na mój GramSajt, w którym zacząłem pisać o EVE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować