Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Wkurza mnie, że nie udostępnili jeszcze ani nowego klienta, ani patcha do starego. Pewnie zrobią to po starcie serwera i wtedy już dzisiaj sobie nie pogram :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:13, Splocky napisał:

Wkurza mnie, że nie udostępnili jeszcze ani nowego klienta, ani patcha do starego. Pewnie
zrobią to po starcie serwera i wtedy już dzisiaj sobie nie pogram :F


Ee.. mnie się patch do Dominium ściągnął bez problemu (497mb). Także zaloguj się jeszcze raz. To powinno zaskoczyć.

Dux

Już wysłałem przelew na PayPal, więc trudno, poczekam, zresztą nie grałem 2 miesiące, więc te 2 dni więcej wytrzymam ;) I tak sobie myślę, że skoro nawet na PayPal nie mogłem powiązać konta z kartą, to coś jest na rzeczy i to nie wina serwera Eve tylko samej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz, która po update rzuca sie w oczy, albo raczej w uszy, to permanentne crashe dźwieku. Moze to poprawią. Jakoś jeszcze bowiem nie doszedłem do tego etapu by dźwięk w grze wyłączać:) Wygąd nieco lepszy ale niewiele. Bo też niewiele tu było do poprawiania. Przynajmniej WH i wczesniej bardzo ładnie wyglądały. Nie wiem jak empire, bo jeszcze nie sprawdzałem. Mogliby natomiast (a nie zrobili) poprawić widok pasków z asteroidami. Na tych ich filmikach to lepiej wyglądają:P Jakies odbijajace śie światło, cienie itp. A zostało po staremu. Moze po Walking in The stations się to zmieni (ciekawe czy będa skille do walki wręcz:P).
Poza tym myślę, że naprawdę warto zwrócić uwagę na coś takiego jak "fleet finder". Nie wiem jak sie w praktyce sprawdzi ale w swoich założeniach jest jedna z tych rzeczy, które faktycznie członkom floty przydac się mogą. Koniec z ponagleniami typu "dajcie flotę" po wywaleniu z gry, gdy Boss akurat afk na herbacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście przypomnieć mi jak się nazywały te programy do ekwipowania statku i planowania rozwoju skilli? I czy są jeszcze jakieś dodatki tego typu? A na razie, czekając na przelew na PayPal, czytam przewodniki z evelopedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 10:44, GanD napisał:

Czy moglibyście przypomnieć mi jak się nazywały te programy do ekwipowania statku i planowania
rozwoju skilli? I czy są jeszcze jakieś dodatki tego typu? A na razie, czekając na przelew
na PayPal, czytam przewodniki z evelopedii :)


EVE Moon do skili i EVE Titting Tool do fitowania statku. Jest ponoc jeszcze cos takiego jak EVE HP (czy coś podobnego), który to program zawiera w sobie i planowanie skili i fitu. ale ponoć jak na taki program ma kosmiczne wymagania systemowe. moze nie jak na dzisiejsze kompy ale 1gb RAMU (tak wyczytałem) dla takiego programiku to chyba jednak nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już je ściągam. I faktycznie lekka przesada z tym 1GB. Z innej beczki: właśnie przeczytałem w poradniku dotyczącym UI, że istnieją jakieś zewnętrzne programy służące do dodawania mp3 do naszego jukebox''a. Znasz jakiś/korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 11:14, GanD napisał:

Z innej beczki: właśnie
przeczytałem w poradniku dotyczącym UI, że istnieją jakieś zewnętrzne programy służące
do dodawania mp3 do naszego jukebox''a. Znasz jakiś/korzystasz?


Nie, nie znam.
Nie czaje też tego:
http://lfn.eve-on.net/wypas_text/dominion_info/?page=3
"Jukebox od tej chwili używa plików formatu mp3. Dodatkowe i własne listy odtwarzania można od tej chwili używać w grze."

Moze właśnie od wczoraj zewnętrznych programów nie potrzeba. Do wypróbowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to nowa opcja, przyda się na pewno. No i skorzystałem z PayPal. Mogę już grać normalnie. Nie wiem, czy Graffis dostanie jeszcze jakieś dodatkowe dni, za to że mnie zaprosił te dwa miesiące temu, ale mam nadzieję, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wyjściu dodatku okazało się że wszystkie piosenki z jukeboxa mi zniknęły i myślałem że mam problem...

Myliłem się bo to jest jednak pikuś. Od wczoraj mi gra nie działa, a support coś mało sprawny w mojej sprawie.

Prawdziwy problem zaczął się od tego że podczas logowania gra się zawieszała, tzn pasek logowania niby działał normalnie a potem znikał jak zwykle, ale nie przenosiło mnie do ekranu wyboru postaci. Po prostu była zwiecha programu i ratował tylko ctrl+alt+delete.

Teraz jest gorzej bo gra w ogóle nie przenosi do ekranu logowania, jak odpalam to pojawia się tylko ten obrazek EVE Dominion który po chwili znika i nic więcej się nie dzieje.

Z mojego punktu widzenia:
Dominion = Fail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cos takiego miałem wcześniej, bez updatowania gry przez CCP. Po prostu gra działała, aż w końcu nagle przestal sie podnosić. Znaczy sie na pasku zadań była gra jako uruchomiony proces ale tyle jej było widać. Pomogła ponowna instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z mojego, Matarskiego, epic win. Matari dostalo solidnego boosta. Pogrzebali przy ammo i teraz zmiana jest bardzo odczuwalna. Miast smyrać po 500-600 smyram po 1000, 1100. Male zmiany w Tyhpoonie - dodatkowy slocik na missile/turrenty (gdyby mnie naszło robić torpedy kiedy). Oraz idiotyzmy związane z Sovem, co jeszcze będą przez miesiąc poprawiać pewnie.
Ogolnie jest bardzo dobrze. Dominion trochę zmienił kierunek rozwoju postaci, co mnie cieszy bo przynajmniej zaoszczędzę przez to miesiąc skillowania. O takich bzdurach jak nowe, ładne planety itd. nie wspomnę.

O! Jest patch 1.0.2 własnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja liczyłem na jakieś nowe T3, ale nic z tego nie wyszło:|
Za to BSy frakcyjne bodajze mają teraz po 8 low slotów. Niezłe tankery moga z tego być:)

Natomias z rozczarowań "niedominionowych" to ostatnio w WH gdzie siedzę, żadne gravi pojawic się nie chce. Pewnie dlatego, że specjalnie wyskilowałem sobie retri, co by mieć czym kopać w przerwach między lataniem na spiochów. I jeszcze z duszą na ramieniu taszczałem to przez 5 czy 6 LS co by sie do dziury dostać. Normalnie złośliwa ta gra jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam się podoba świąteczny prezent od CCP? :P
Ja to bym wolał jakąś sliperska fretke, choć to całkowicie nierealne :)
Tyle co można sobie takie fotki popstrykac jak juz ktos to lubi:P

20091218200926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:09, Dux napisał:

A jak Wam się podoba świąteczny prezent od CCP? :P

Szczerze to w grze jest o wiele więcej rzeczy czekających na załatwienie niż organizowanie takich niedorobionych eventów - chociażby powrót do dawno zapomnianej przez CCP formuły angażującej graczy w role-play New Eden, balans statków, naprawianie bugów. No ale widać tekstury planet i robienie naciąganych trailerów jest ważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 22:02, Graffis napisał:

Szczerze to w grze jest o wiele więcej rzeczy czekających na załatwienie niż organizowanie
takich niedorobionych eventów - chociażby powrót do dawno zapomnianej przez CCP formuły
angażującej graczy w role-play New Eden, balans statków, naprawianie bugów. No ale widać
tekstury planet i robienie naciąganych trailerów jest ważniejsze...


Graffis a pogrywasz ostatnio coś przy wiekszych starciach? Pytam bo słyszałem opinie, że Dominion wywaliło to zupełnie. Chodzi o to, ze ponoć gra laguje niemiłosiernie przy duzo mniejszym "obciążeniu" systemu shipami niz wcześniej.
Swoja drogą moze to błędne rażenie, ale mi sie wydaje, że gra po dodatku wykłada sie znacznie częściej. Kolejki przy logowaniu, błędy przy próbie "wskoczenia'' w postac po samym zalogowaniu itp. Odnoszę wrazenie, że tego typu problemy wcześniej nie były aż tak częste:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie gram odkąd wyszło Dominium, ale takich problemów do tej pory nie uświadczyłem. Z jednym wyjątkiem - jakieś dwa dni temu wieczorem gra złapała u mnie strasznego laga i tak to trwało przez jakieś 2-3h, potem przeszło i więcej nie wróciło.

A wczoraj pierwszy raz brałem udział w manewrach floty, co prawda było nas tylko 30+ i nie doczekałem się starcia z wrogą korporacją, bo musiałem wcześniej skończyć grać, ale i tak wrażenia są niesamowite, wiele rzeczy można tej grze kupić, ale pierwszy fleet warp - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominion na Mac-u zaraz po wejściu patcha to była jakaś masakra, gra wywalała się nie wiadomo dlaczego. Nadal bawi mnie że na 24h przed "wielkim" starciem trzeba pisać do CCP z informacją o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować