Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Z grą po Dominionie jest niestety gorzej, na przykład przed chwilą chciałem się zalogować i czeka na mnie jakaś kolejka...aż się gry odechciewa. Zwłaszcza że chciałem tylko rzucić okiem na market.
I poza tym EVE już nie działa na moim laptopie. Tzn da się zalogować, ale po 2-3 minutach lotu, laptop robi sobie reseta by z przegrzania się nie spalić. To pewnie między innymi efekt tych nowych skórek na planety...więc teraz kiedy mam dostęp tylko do swojego starego lapka mogę co najwyżej ustawiać sobie skille w kolejce na stacji.

Co do tych nowych fregatek, kupiłem sobie zapasową od kogoś, liczę na to że ccp nie da do nich blueprintów i za parę miesięcy sobie ją sprzedam z zyskiem. Taki tam stateczek...raczej nie zamierzam użytkować, ale jeden sobie zostawię w hangarze jako ciekawostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kolejkę jest metoda. Wyłączasz i włączasz grę. :P Zwykle za drugim razem już normalnie wskakuje.

Co do tych 24h to chyba po to żeby CCP mogło przygotować serwery na to. 800 os w systemie z dronami i innym śmieciem jednak może powodować zawirowania czasoprzestrzenne. =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiadomienie CCP, tak jak zauważył Vescus, ma na celu przygotowanie przez CCP całego node''a na którym stoi dany system i jego okolica do płynnej pracy. Pojawienie się na polu walki trzech setek dreadów i wyplutych z 1500 sentry drones, w momencie gdy jest już tam flota snajperów, a poza gridem (chociaż nadal w localu) czeka support przeciwnika - to wszystko potrafi mocno zakrztusić TQ. Możliwość reinforceowania node''a wiele w tej kwestii daje i rzeczywiście poprawia wrażenia z walki.
Jak to wygląda po samym Dominion jeszcze nie wiem - do tej pory ze względu na czas jaki musiałem poświęcić na naukę miałem okazję uczestniczyć tylko w kilku planowych operacjach głównie logistycznych. Na bitwy flot przyjdzie czas ;)
Co do stabilności TQ po patchu - takie zwały, rebooty, hot-fixy, katastrofy SQL i inne nieprzewidziane wypadki - to wszystko normalne po patchowaniu i jeszcze potrwa kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 18:17, Fatal-X napisał:

http://www.tentonhammer.com/node/78203/page/2

A tak z ciekawości, jak zwykle lecicie sobie industrialem to dajecie mu jakieś inne moduły
poza cargo expanderami na low sloty? Ostatecznie jak wieziesz coś cennego to i w high
na drodze do Jita mogą cię napaść.


No, a niby jak jakieś bajery zwykłemu indykowi w low wciśniesz, to Cię to ochroni? ;)

Prawda, że nie dowierzam, ale mogę się mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 19:18, Splocky napisał:

No, a niby jak jakieś bajery zwykłemu indykowi w low wciśniesz, to Cię to ochroni? ;)

Znaczy się może nie do końca dobrze się wyraziłem. Chodziło mi o moduły w ogóle nie tylko te na low slot, med i high też. Zastanawiałem się czy dobrym pomysłem byłoby dodanie jammera do takiego industriala, mogłby dodać trochę czasu, w sam raz na ucieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 19:22, Fatal-X napisał:

Zastanawiałem się czy dobrym pomysłem byłoby dodanie
jammera do takiego industriala, mogłby dodać trochę czasu, w sam raz na ucieczkę.


Pod warunkiem że zadziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 19:45, Fumiko napisał:

Pod warunkiem że zadziała :P


No i promu z tego i tak nie zrobi. Mówię o czasie alignowania. Co prawda jest szansa, że typa tak zakłócisz, że nie zdąży Cię namierzyć, ale jeśli jest jedna rzecz, jakiej EVE mnie nauczył to jest to to, że na każdą pałę znajdzie się większa pała. Bez skojarzeń tylko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zasadniczo jak ktoś leci do low sam, indykiem wyładowanym cennymi rzeczami to nawet mi go nie szkoda. Piractwa nie popieram z przyczyn ideologicznych, ale nie wiem czy sama bym nie ostrzelała za czystą, żywą głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Indyk + low sec + brak eskorty = rosyjska ruletka z 4 nabojami na 6 dostępnych komór
2. Indyk ma przewozić a nie się bronić, od tego ma innych. To tak samo jak by górnik latał bez obstawy.
3. "Może się uda" to nie oblać kibla po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 21:16, L33T napisał:

1. Indyk + low sec

Daa, nie pisałem o low secu. Chodzi mi o napady w high na drogach do Jita.

Fumiko

Dnia 08.01.2010 o 21:16, L33T napisał:

Pod warunkiem że zadziała :P

To prawda, ale nie widzę innego sposobu na obronę prócz próby jakiegoś ataku elektronicznego. No chyba że ma się eskortę to inna bajka. Ja raczej ostatnio sam latam więc zacząłem się nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w high to ja polecam się opancerzyć i czekać na Concord :D O ile nie wchodzi w grę wojna korporacji to to chyba najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbezpieczniejszy transport drogich rzeczy w low to korzystanie z Blocakde Runnerów lub Stealth Bomberów. Covert Ops Cloaking Device i bardzo szybki align time dają wiele bezpieczeństwa. Odpowiednie korzystanie z MWD pozwala nawet uciec z bańki w null. Niestety, jeśli przeciwnik ma odrobinę szczęścia lub jest naprawdę dobrze wyszkolony to zdoła i taki statek pochwycić. Ryzyko zatem istnieje, ale nie jest jakieś gigantyczne.
Rozwiązanie niemal idealne (aczkolwiek bardzo kosztowne i też posiadające wady) to w takim razie Jump Freighter ;)
Czekanie na CONCORD w plate/extender ficie i tak nic nie da - od dawna już można samobójczym atakiem zniszczyć frachtowiec w hogh-secu, a ma on o wiele więcej EHP niż statki industrialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies posiałem filmiki, jak bito frachtowce w HS. Nawet fajnie to wygladało. Wielki gang "mysliwych" i jeszcze większy CONCORDU obok:)
Ale nic im nie przeszło cennego przez bramę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ten rekord graczy naraz zologowanych wynosił? 54.450 osób prawie?
Bo teraz mi wyskakuje coś takiego jak nizej. Tyle że zalogować sie nie idzie:)

20100110203428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w triala godzinke, jakoś gra nie przyciągnęła mimo, że wiedziałem co mówią, to jakoś tak nijako się czułem. Gra mnie nie przyciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam zacząć grać w Eve i mam jedno związane z tym pytanie. Słyszałem, że można znaleźć ludzi skłonnych do zapłacenia 150-200m ISK w zamian za przyjęcie od nich zaproszenia do założenia nowego konta i wykupienia na nim subskrypcji, za co polecający dostaje miesiąc gry gratis. Ciągle to obowiązuje? I jak najprościej znaleźć taką osobę; być może ktoś z udzielających się w temacie byłby zainteresowany?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz i jestem zainteresowany ofertą. Odezwij się do mnie na gg lub mail to ustalimy szczegóły.

gg - 5446342
e mail - kamil.f15@vp.pl

Jeśli grasz już w Eve na zwykłym trialu to możesz się też do mnie ingame odezwać.
Moja postać nazywa się Ares Lictor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować