Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2013 o 20:57, zerohunter napisał:

Takie pytanie, bo dostałem tu kiedyś zaproszenie do gry, i utworzyłem wtedy konto, miałem
mieć niby za to na 21 triala, czy to się wtedy uaktywniło czy dopiero jak zacznę grać
się uaktywni?


Jeśli dobrze pamiętam to uaktywni się podczas pierwszego zalogowania w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze raz prosić o tego triala na 21 dni, jednak się zalogowałem i mi wyskoczyło że mam wyłączone konto;/

Btw. rozumiem że w tej grze nie ma potworków i się na nich nie ekspi?

e:zerohunterpl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 20:22, zerohunter napisał:

Btw. rozumiem że w tej grze nie ma potworków i się na nich nie ekspi?


Tak jest. W EVE nie ma czegoś jak expienie, po prostu sam zaznaczasz co chcesz, żeby twoja postać ćwiczyła, a ćwiczy to w czasie rzeczywistym, nawet jak nie jesteś zalogowany do gry.

Tzn. ogólnie są potworki jak np. piraci NPC itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 20:22, zerohunter napisał:

Btw. rozumiem że w tej grze nie ma potworków i się na nich nie ekspi?


Są potworki i jest grind, co do zasady. Z tym, że jak napisał Piotrbov, nie wymusza go konieczność levelowania postaci (bo takiego czegoś nie ma, a nauka nowych skili uzależniona jest od upływającego czasu, nawet jak jesteś off line), a konieczność zarabiania ISK-ów (waluta gry). Raty (odpowiednik mobków z innych mmo) przynoszą po prostu zastrzyk gotówki konieczny do gry. Przy czym walutę ta można nabyć tez w inny sposób, począwszy od żmudnego kopania skał, przez produkcję itemów i statków, de facto afkowy moon-mining (w zasadzie tylko dla wysoko postawionych notabli dużych aliansów), handel, po scamowanie (oszukiwanie przy handlu), kradzieże i "łupy" po zestrzelonych przeciwnikach. No i jeszcze da się zdobywać ISKI za gotówkę realną (legalnie), ale to jak Ci nie szkoda odpuścić sobie paru wypadów z kumplami do knajpy, w co wątpię :P


------------------------------------
EVE Online Odyssey incoming:
http://evenews24.com/2013/03/24/en24-insider-pax-east-ccp-games-meetup-tidbits-of-the-upcoming-odyssey-expansion/

Będzie chyba nowa miłość hajsekowych misjonarzy - super nejvi drejk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 15:46, Malevyn napisał:

jaka klasa statku najlepiej nadaje sie do robienia plexow w stosunku cena za statek do
zarobionych LP ?

Milicyjnych?
Fregata, tudzież deska.
Moga też być frakcyjne lub t2, przy czym te drugie chyba nie wlecą na najmniejsze plexy, wiec mają odrobinę mniejsze możliwości zarabiania i są znacznie droższe. Za to łatwiej się tym tłuc z wroga milicją lub piratami.
Jak nie chcesz się bić i przed agresorami po prostu spitalać, to bierz t1 small shipy (niefrakcyjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszedł do gry nowy dodatek "Odyssey". Nawet sprawnie im ta implementacja poszła, bo serwery wstały godzinę przed planem (ciekawe za to ile bugów będzie;). Przy okazji tym razem znaleźli się tacy, co postanowili pomóc wszystkim tym, których zawsze bardzo niecierpliwi zdecydowanie dłuższe dt przy każdej implementacji nowego patcha, a to poprzez przyzwyczajenie ich do tego, że gra nie działa i wyłożenie serwerów w niedzielę wieczorem prawie na całą dobę mniej lub bardziej sprawnym atakiem ddos xP

Dzięki nowemu dodatkowi wszyscy fani drejków powinni być hepi, bo pojawia się jego uberwersja - drejk nejwi xD


Miłośnicy trejlerów dostali też coś dla siebie:
http://www.youtube.com/watch?v=9kmUf3fflrA
Przy okazji mający problemy z angielskim nie muszą już się martwić, bo mają napisy po chińsku, więc nie będą już mieć problemów ze zrozumieniem tego co ktoś na filmiku gada :D
Miłośnicy trejlerów samej Ewki będą chyba jednak zawiedzeni, bo w porównaniu z wcześniejszymi ten wydaje się być niestety słabiutki.

Fly unsafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 18:35, Budo napisał:

Jak to tam z tym supercarrierem było? Ktoś mi jakieś tło opowie? :)


Podał bym Ci linka z nagraną rozmową z ich TSa (tudzież czegoś podobnego), ale jeden z się tam wypowiadających był tak obruszony sytuacją, że za podlinkowanie tego tu dostałbym pewnie po uszach od modka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło się to trafić bardziej sprawiedliwie, ze akurat PL dostaje po głowie w ten sposób. Strata finansowa oczywiście żadna, wbrew temu na czym najbardziej skupiają się growe media (gość zapewne już lata nową zabawką dokładnie tego samego typu - o ile znam chłopaków i dziewczyny z PL to oni nie idą do kibla bez trzech zapasowych rolek papieru i dodatkowej deski sedesowej). Za to wizerunkowo znowu oberwali - ale spodziewać się należy że jak zwykle PL zniknie teraz z radaru na kilka miesięcy, po czym znowu wróci cholera wie skąd, wszyscy będą tam mieli po kilka tytanów, a do tego opracują taktyki walk o których wcześniej się nikomu nie śniło.

Wyrazy zrozumienia i współczucia dla pilota - ja supercapsa nie straciłem, ale serce mi krwawi jak tylko pomyślę o pękającym mym Aeonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając FB trafiłem na ciekawy konkurs. Myślę, że może zainteresować fanów EVE. Sam nim nie jestem, przynajmniej na razie, zawsze mnie korciło, ale duży próg wejścia robi swoje. W każdym razie, link do konkursu:
https://www.facebook.com/SteelSeries/app_203880543018005

Wygrać można sprzęt od Steela, jakies rzeczy w grze i traile 30-dniowe. Trwa do przyszłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 14:53, zerohunter napisał:

A podobno miała być rewitalizacja interfejsu na łatwiejszy, stało się to już?



Szczerze, to nie bardzo widzę, co by w nim zrewitalizować, tak by ułatwić, a nie zaciemnić grę.

Widoczna w podlinkowanym newsie "krzaczkolandia", to wynik bloba (duża ilośc statków na gridzie pokazana na overwiew) plus dziwne upodobanie właściciela konta do wywalania ekranów kilku czatów naraz, na pół ekranu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs spełnią swoją rolę, wystarczy trochę pograć, żeby załapać o co chodzi. Generalnie sporo rzeczy zostało zmienionych, bądź przemodelowanych - łącznie z tak lubianym przez nowych graczy samouczkiem - odpal grę i przekonaj się sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 14:53, zerohunter napisał:

A podobno miała być rewitalizacja interfejsu na łatwiejszy, stało się to już?

Te ustawienia overview mają na celu pokazanie ilości statków - uruchamia się je na chwile, albo tylko na statku którego rolą jest obserwowanie pola walki, albo jej relacjonowanie/nagrywanie etc.
I jak koledzy napisali - UI EVE trzeba opanować i się do niego przyzwyczaić. Wtedy nagle zaczyna spełniać swoją rolę i właściwie ciężko wykombinować co wymagałoby w nim radykalnej zmiany. Szczegóły owszem tak, ale dramatycznych zmian nie potrzeba. A przynajmniej takie miałem wrażenia z czasów mojej gry, a wtedy interface podobno był jeszcze gorszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem dodać. Pewien lifting jednak był ... ikonki stargetowanych celów nie są już kwadratowe, a okrągłe :P

Apropo samej bitwy. TVN24 znowu nadaje:
http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/najwieksza-wirtualna-bitwa-w-historii-kosztowala-tysiace-realnych-dolarow,343409.html
a i nawet BBC:
http://www.bbc.co.uk/news/technology-23489293
Pewnie następnym razem, jak coś się zacznie to polecą żółte paski nawet na CNN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisując w steamowej wyszukiwarce ''EVE'' pojawiają się między innymi oferta kupna abonamentu ale także 14-dniowy trial. jednak po kliknięciu na trial, jest przekierowanie do kupna abonamentu.. wie ktoś jak to obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 15:20, Maurycy_69 napisał:

/.../ wie ktoś jak to obejść?


Powiedzmy, że najlepiej nie instalować gry z poziomu Steama. Osobny klient sprawdzi się znacznie lepiej, do tego, jeśli jesteś zainteresowany łap 21 dniowy trial. Jeśli jeszcze nie grałeś polecam zapoznać się w grze z Unseen Academy, chłopaki odwalają kawał świetnej roboty szkoląc nowych pilotów ;D

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=af189d0f-4c69-45ef-9757-4542db575313&action=buddy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować