Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2015 o 19:37, Dux napisał:

BTW. Ktoś jeszcze w to gra oprócz mnie? :P


Pewnie tak, ale z racji tego, że temat jest raczej mało aktywny to rzadko kiedy się do niego zagląda. Chciałeś nas zaciągnąć na jakieś gramowe PVP? :)

Swoją drogą czy polecacie jakieś korporacje WH? Zamierzam pomieszkać w mniej znanych strefach przez parę miesięcy i jestem obecnie na etapie poszukiwania nowego "domu i rodziny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2015 o 14:56, Dark_Assasin napisał:

Chciałeś nas zaciągnąć na jakieś gramowe PVP? :)



E nie. Znaczy się mogłoby być jakby sie jakiś FC znalazł :)

Dnia 31.12.2015 o 14:56, Dark_Assasin napisał:

Swoją drogą czy polecacie jakieś korporacje WH? Zamierzam pomieszkać w mniej znanych
strefach przez parę miesięcy i jestem obecnie na etapie poszukiwania nowego "domu i rodziny".


Polska czy jakakolwiek? Chociaż w sumie bez różnicy, bo kontakt z WH straciłem, poza traktowaniem ich jako drogi na skróty. A z korpów, które znałem, to albo przestały istnieć albo poszły do nulla. No chyba że Minionki, ale to Thera i WH służy im tylko za chałupę i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Null coś kojarzysz godnego polecenia? Sprawdziłem wymagania WH i powiem szczerze nie widzi mi się spędzanie miesiąca albo więcej na wrzucaniu SP w Strategic Cruisers, Dredy czy Carriery. Generalnie poszukuje czegoś co zapewni mi naukę PVP solo/small-medium gang (podstawy znam, ale bawiłem się prawie wyłącznie fregatami), i jednocześnie umożliwi w miarę bezpieczny "ratting"/eksploracje czy inne PVE jako formę zdobycia ISK na PVP. Nie mam nic przeciwko detonacji statku (raz na jakiś czas) na skutek ataku dzikich kun w agreście, wiadomo - null, ale gdzieś ISK na głupie statki muszę znaleźć :). Alliance Warfare mi nie straszny, ale TiDi nie jest moim ulubionym zjawiskiem, a ponadto 80vs80 uczy niewiele więcej jak kiedy kliknąć na "F1".
Co do preferencji językowych....z różnych względów preferuje korporacje międzynarodowe z EU TZ. Raz że jest okazja by ćwiczyć język, a poza tym jakoś w MMO, które spróbowałem do tej pory środowiska polskich graczy prezentują sobą tak żałosny poziom, że należałoby to wszystko zbanować w pi***. Mogę się mylić co do EvE, ale nie czuje potrzeby sprawdzania tego tylko i wyłącznie dla własnej ciekawości.

Pozdrawiam

PS obecnie rozważam Infinity Point [3.14] / Discoverings [DSCRY] albo Fusion Enterprises Ltd [FUSEN]. Jeżeli macie jakieś porady, albo zdanie o nich zamieniam się w słuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety za późno i od wczoraj już dłubię Fat Bootylicious Fiery Kernite. ;(
Ale będę pamiętał przy następnej okazji. ;)

Poza tym dopiero po fakcie dowiedziałem się, że 30dniowe triale, to było jednak zbyt syto i się wycofali, stwierdzając że pięć euraczów dla wygłodniałych na dodatkowe 20 dni triala będzie w sam raz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować