Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Miną lata zanim zagramy na "Xboksie 720"

72 postów w tym temacie

Eh, ludzie, dajcie spokój. Wchodzę tu, i widzę wojnę fanboji.. Aż płakać się chce. Obie konsole są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lordzie za wskazanie wlasciwej drogi,

Dnia 22.09.2010 o 19:52, kodi24 napisał:

ponosi mnie czasami;


Jak się czyta te pseudo-wywody gimbusów uważających się za elitę graczy (a wciąż mających mleko pod nosem), to każdego czasem ponosi. Mnie też :) W końcu jak mi idiota jakiś pluje w twarz, to nie powiem, że deszcz pada tylko mu dam w mordę :) Choćby i wirtualnie ;-) Słabe prowokacje (jak np. "mądrości" Feallana) lepiej jednak zwyczajnie odpuszczać - bo to jak kopanie się z koniem... Niby można, ale po co :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 16:32, crpgfan napisał:

Och jak zwykle Pctowcy narzekają,ale nie zwraca się uwagi na takich.Konsole są stworzone
do gier i dlatego właśnie na konsolach najprzyjemniej się w gry gra.I to właśnie dzięki
konsolom powstały najwspanialsze gry w histrorii tej branży.To właśnie konsole miały
największy wpływ na rozwój gier i nadal mają.Dlatego zgadzam się z Microsoftem ,obecna,siódma
już generacja konsol to byc może najdłuższa generacja konsol w dziejach.i dlatego dla
mnie plus że ja nie będe muisał wymieniac sprzętu jeszcze prezez kilka lat ,a w tym czasie
Pctowcy będą musieli upredgowac swoje blachy po kilka razy że by im "GTA V " weszło.


A to że konsole blokują rozwój gier jest kolejna bzdurą nawet nie wartą skomentowania.




Ale swojego wieku wciąż nie podałeś...
Żeby nie było - zadałem to pytane tobie pierwszy. Więc racz że na nie odpowiedzieć.
Zresztą, Henrar ładnie ci o tym przypomniał.
Żeby było jasne - nie licz na to, że w końcu odpuszczę i to oleję. Heh, nie ta liga, już wiele osób się na tej nadziei przejechało. "Puszczę cię wolno", jak podasz nam swój wiek.
===
Jeszcze raz - iks-klocek nie wytrzyma pięciu lat. To jest nierealne.
Wszystkie platformy mają swoje wady i zalety.

"Make peace, not war". ^^

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że dobry PieC jest za drogi. Konsola jest nieporównywalnie tańsza. No i nie każdy lubi przechodzić instalację (w niektórych grach to piekło). A co do bogatej biblioteki gier to "główne" gatunki gier na konsole po prostu mi pasują. (Ale przyznaję że brak mi takiego Szturmovika - niby jest na konsole ale pad ma po prostu za mało klawiszy i nie czuję tego "realizmu")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosz ... kilka lat mam jeszcze sobie oczy psuc jakoscia obrazu i coraz slabszymi wizualiami ?? :D MS chce wykonczyc coponiektorych graczy :P . Obydwie konsole juz dawno zostaly docisniete , teraz zaczelo sie scinanie wszystkiego aby chodzilo :] . Juz myslalem ,ze x''a 720 zobacze za jakis ponad rok :P .

Revan91 luulz jakby to ps3 mialo jakies dobre bebechy ... . Tak brak blu-raya to naprawde ograniczenie ... Jak narazie tego nie zauwazylem i nie zauwaze :D bo niby w czym ?? W stawkach wideo w HD ?? :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzyknij swoich kumpli z People Can Fly i zrobcie sobie jakas piekna gre, w ktorej beda tylko piekne rzeczy ;) Coz, niektore hobby nie przystaja do realiow- ja chcialem pozostac ogrodnikiem, ale mam alergie na zywice roslin iglastych ;D A pielegnacja jalowcow w grubych rekawiczkach to jak mineta robiona przez szklarnie ;P Musze poczekac pare lat na dokonczenie kuracji sterydowej, tak samo Ty musisz poczekac pare lat na nowego X-boxa. Takie zycie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 22:02, The_Tau napisał:

Problem w tym że dobry PieC jest za drogi. Konsola jest nieporównywalnie tańsza. No i
nie każdy lubi przechodzić instalację (w niektórych grach to piekło).

Przecież na konsolach też ludzie instalują gry - albo bo muszą (PS3) albo chcą (X360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że nowa generacja konsoli w tym momencie nie była
by tak znacznym skokiem jakościowym jakim było pojawienie się następcy
pierwszego x-boxa. Ale za kilka lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 18:01, Phobos_s napisał:

Potocznie nie znaczy prawidłowo :)

http://sjp.pwn.pl/szukaj/parę


Z tego co widzę tutaj właśnie "parę" oznacza "kilka" (co sugeruje: parę zob. I kilka.). Czyli jednak nie dwie sztuki.

Co do samej następnej generacji to niech się opóźnia jak najmocniej. Nowe konsole -> nowy komputer/konsola. A jako posiadacz tego i tego i to całkiem świeży, cieszę się na informacje o wydłużaniu życia Xboksów i PeeSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 17:01, crpgfan napisał:

A jeszcze jedno ME 2 jest RPGiem,RPGiem nowej generacji.


Żadne to RPG, zwykła strzelanka taktyczna w stylu Gears of War z otwartym światem i naleciałościami cRPGów i tyle. Do tego schematyczna jak cholera, ale tak czy siak dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować