Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy - stary gameplay z Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

49 postów w tym temacie

@ Harpen

Film jest dzisiaj exclusivem dla 4players.de. Nawet nie zadałeś sobie trudu, by polecić go w wyższej jakości niż YT.

http://www.4players.de/4players.php/tvplayer/4PlayersTV/Alle/19173/61653/The_Witcher_2_Assassin_of_Kings/Prison_Break.html

@ przedmówcy

Pamiętajcie, że gra jest cały czas ulepszana i poprawiana. Jeszcze się beta nie zaczęła.

@ vegost

Sam mówiłeś, że gry nie kupisz, więc po co właściwie marudzisz? Nikt Ci nie zabrania, ale jęczenie dla jęczenia też się mija z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA!.Jak zwykle CD RED nie potrarfi samemu nieczego nowego wymyśleć,musi oczywiście to od kogos ściągnąc.
A mówie o sposobie narracji.Jak zwykle musiało to chamsko ukraść od Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem taki tryb narracji tylko w Drakensang: The River of Time. Może się mylę ale nie wydaje mi się, żeby on był od BioWare.
Poza tym, nawet jeśli - to co? Taki sposób narracji pojawiał się już wiele, wiele lat wcześniej w książkach - to co, BioWare zerżnęło z książek?
A jeszcze wcześniej niż w książkach - było w średniowieczu gdzie właśnie tak opowiadano sobie historie bo większość społeczeństwa nie umiała jeszcze wtedy pisać i czytać.
No więc...Wszyscy ściągają od wszystkich. Przez większość czasu.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopowiadając się do ArhWitchera (swoją drogą czy to nie znaczy arcywiedźmin?) to zapytam:
JAK ZWYKLE? To kiedy jeszcze niby ściągało cokolwiek od BioWare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 16:57, Leos8 napisał:

Dopowiadając się do ArhWitchera (swoją drogą czy to nie znaczy arcywiedźmin?)
to zapytam:
JAK ZWYKLE? To kiedy jeszcze niby ściągało cokolwiek od BioWare?


Ale zdajesz sobie sprawę, że rozmawiasz z trollem, który po 3 degradach uczciwie pracuje na bana? Nie karm trolla, proszę. Bo znów będzie cycko-wiedźmin i zombie-torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 16:40, crpgfan napisał:

HA!.Jak zwykle CD RED nie potrarfi samemu nieczego nowego wymyśleć,musi oczywiście to
od kogos ściągnąc.
A mówie o sposobie narracji.Jak zwykle musiało to chamsko ukraść od Bioware.


A jak zwykle ty prowokujesz i trollujesz, szczerze to mam dość tego i dlatego dostajesz nagrodę w postaci BANa, bo widzę, że degrady, które otrzymywałeś niczego ciebie nie nauczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 14:15, mateusz111 napisał:

vegost: nie umiesz rozpoznac Triss?
Powiem ci cos, jestes gowniarzem i ignorantem, przeczytaj ksiazki Sapkowskiego to bedziesz
wiedzial o co chodzi i ja rozpoznasz, a nie tylko narzekac ze to ze tamto, nie pasuja
niemieckie napisy? po angielsku gadali, no co ty, tez ci nie pasuje? to sie schowaj w
szafie. moze jeszcze powiesz ze zoltana nie poznales ..



Każdy ma swoje gusta:)) osobiście uważam ze to trochę dziwne, polski bohater a kawałek gry po angielsku napisy po niemiecku. Dobra, da się to przełknąć, ale kurde, co do tej triss to czy ja dobrze pamiętam? ona chyba miała włosy kasztanowe a tu mi wyglądają na płomienno rude:P Na tym silniku tez jak by gra traciła klimat, nie podchodzi mi, mam wrażenie ze dzieje się to samo co w przypadku diablo 3 w stosunku do diablo 2. To nie sa tak samo klimatyczne gry (wniosek z trailerow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... mam nadzieję że dwójka będzie trzymała poziom jedynki (już tam nie mówię o jakiś bugach i błędach które były... która gra ich nie ma...).

BTW: Dlaczego już 3 osoby wstawiły linka do tego samego filmu na YT? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:51, Sareth14 napisał:

Trudno że większość z tego widzieliśmy. Trailer czadowy (szkoda tego dźwięku,ale pewnie
to naprawią). Geralt jak zwykle ''koks''

Btw: Strażnik odpuść

On nie odpusci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji, gdy gra ma w sobie elementy Assassin''s Creeda i w ogóle system walki wydaje się być bardziej nastawiony na szybkość i zręczność (tak zresztą powinno IMO być), to niemożliwe jest, by pozostała Pctowym exclusivem. Ta gra po prostu pasuje na konsole, nie wiem czy nawet nie bardziej niż na PC.

@Isildur: a czy istnieje możliwość zablokowania po prostu IP tego delikwenta? Bo to na pewno ciężka praca, banowanie tego samego człowieka po raz 50. Mimo wszystko, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 19:24, Kretoszczur napisał:

W sytuacji, gdy gra ma w sobie elementy Assassin''s Creeda i w ogóle system walki wydaje się być bardziej nastawiony na szybkość i zręczność (tak zresztą powinno IMO być) (...)

System skradania się oraz walka wzorowane są, z tego co się orientuję, na grze Batman: Arkham Asylum (swoja drogą bardzo dobrej produkcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej obaj odłączcie kable od internetu i sprzedajcie komputery, i przestańcie flame''ić :P

Mi się jakoś animacje nie podobają, jakieś dziwne są :/ ale przynajmniej prezentuje się lepiej niż pierwsza część gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować