Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo: Reach - 4 miliony na świecie, nawet nie 50 tys. w Japonii

7 postów w tym temacie

Vgchartz to może niech lepiej się do roboty wezmą i zaktualizują swoje dane o SC 2.... Naprawdę śmiech, kiedy Blizzard 3 tygodnie temu mówił, że sprzedali 3 miliony w miesiąc, a vgchartz pokazuje obecnie około 2.25 milionów (a w chwili ogłaszania przez Blizza było 2.03).

A co do newsa: Japończycy zawsze mieli swoją kulturę, którą trudno zrozumieć Europejczykom i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 11:38, nVid napisał:

Pokemon Black/White, Front Mission Evolved i Yu-Gi-Oh 5Ds Tag Force 5
To ja już nie wiem co głupsze, Halo, czy te gry.


zalatuje fanbojem który nigdy Halo w rękach nie miał. Halo jest poważniejsze niż taki modern warfe w którym sie przeciwników zabija w szybszym tempie niż w quaku. A Reach w sumie jest dośc ponury....

Spoiler

wszyscy boahterowie giną, chyba snajper tylko przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 12:42, cHICEK napisał:

> Pokemon Black/White, Front Mission Evolved i Yu-Gi-Oh 5Ds Tag Force 5
> To ja już nie wiem co głupsze, Halo, czy te gry.

zalatuje fanbojem który nigdy Halo w rękach nie miał. Halo jest poważniejsze niż taki
modern warfe w którym sie przeciwników zabija w szybszym tempie niż w quaku. A Reach
w sumie jest dośc ponury....

Spoiler

wszyscy boahterowie giną, chyba snajper tylko przeżył.



Zdefiniuj swoje pojęcie "poważności" w grach. Uważasz, że strzelanie z laserków czy tam innych pierdółek do potworków jest poważniejsze, niż wojna czasu rzeczywistego, z realnymi broniami, i oczywiście z ludźmi?
Cóż, ja w rękach Halo miałem, i nie uważam, że jest poważniejsze, no i lepsze od serii Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 10:45, kodi24 napisał:

Japończycy nie grają w takie gry, oni rozbierają animkowe lolitki na DS-ach;


Heh, każdy ma jakieś zboczenie (no dobra, pasję) - Japończycy mają lolitki, crpgfan i Xjumpaytech mają Halo. :D

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować