Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - patch 1.10 na naszym serwerze

16 postów w tym temacie

Domek

Na naszym serwerze umieściliśmy właśnie najnowsze uaktualnienie do World of Warcraft. Wprowadza ono do gry kilka nowości i wiele drobnych poprawek, o których szerzej poczytacie na oficjalnej stronie (lub chociażby w jednej z naszych wiadomości).

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - patch 1.10 na naszym serwerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że są aktualizacje tu bo innaczej z blizza mi się dłuuuuugo ściagają a z serwera gram.pl zasysa jak błyskawica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Blizz jednak się stara, bo lista zmian jest długa, ale wydaje mi się, że powinni pójść w ślady AN, małe łatki, ale często, aby usuwać bierzące błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby miało być dla 60 poziomowych postaci zamiana doswiadczenia w złoto ale coś się nie postarali za bardzo. Jak sie oddaje dowód wygrania na Battleground to wciąż "otrzymuje" się doswiadczenie zamiast złota.Szkoda

Pozdrawiam miłośników WOW''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@flavee
Tyly ile miesięcy WoW będzie jeszcze istniał :P To nie jest tak, że uzupełniają coś czego nie ma, a miało być, oni dodają ciągle nowe rzeczy :)

Co do samego patcha: Ech, a mi sie właśnie abonament skończył a na nowe epickie sety czekałem cały czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.10... Rany jak mi sie zle kojarzy ten numerek patcha z d2. To byla totalna destrukcja gry :/ Tu chyba kolejne patche wyjda tylko na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana doświadczenia w złoto jest! Tylko czytaj uważnie szczegóły tego tematu (gdzieś na forum blizza jest). Nie ma doświadczenia za powtarzalne questy, a takim jest quest na mark of honor z bg.

A co do patchy to wraz z tym do gry został wprowadzony dodakowy plik (uruchamia się co jakiś czas w trakcie gry), który w przyszłości pozwoli ściągać pliki patcha przed ich premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 20:27, nitz napisał:

a ile bylo klopotu z wprowadzeniem niego ^^


A ile jest kłoptu po wprowadzeniu jego x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować