Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II - wymagania sprzętowe

22 postów w tym temacie

Po demie Arcanii, które zniesmaczyło większą część fanów RPGów, pozostało czekać i pokładać ufność w Two Worlds 2.

A wymagania w kwestii procesora i grafiki nie są za bardzo wymagające. Tyko te 4GB RAMu mnie dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 15:44, bakier12 napisał:

4 GB RAMu? Coś trochę dużo, ale patrząc na resztę wymagań powinno działać w porządku
na mniejszej ilości pamięci.


oczywiscie ze przesadzili z ramem ;p na 2gb powinno smigac na maks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam mnian szykuje się granie na całego.

Co do najnowszego Gothica:
Po zagraniu w demo Arcanii i po betatestach TW II jestem zawiedziony czwórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak rewolucja była karta GF 8800 Ultra czy jakoś tak, niby przełom wraz z premierą Lost Planet woot. Teraz wszędzie dodają to do wymagań :) Co do gry nie oczekuję jej, to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ruszy na moim sprzęcie imac i7 - z tą myślą złożyłem preorder. Cieszy mnie również fakt, że coraz więcej dobrych gier wychodzi również na system Mac OS (Starcraft 2 - działą wyśmienicie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niskie są... jak gra będzie lepsza niż jedynka to chętnie się skuszę. Najprawdopodobniej w Gothica 4 sobie nie zagram i w sumie i to będzie dobre... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są wysokie. Można by nawet powiedzieć- niskie. Tylko ten RAM trochę zastanawia...
Ja narzekać nie będę i mój komputer i tak pewnie by spełnił te wymagania, ale raczej zagram na PS3. Poczekam tylko na pierwsze recenzje i oceny zanim dokonam zakupu. Nie chciałbym dostać szoku (negatywnego), gdyby jakość Two Worlds II pozostawiała za dużo do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi demo Arcani bardzo się spodobało i dam szansę tej grze a Two World II na razie sobie odpuszczę. I tak uważam, że Reality Pump popełniło duży błąd z przeniesieniem premiery na październik, bo jak już odpuścimy sobie Arcanię, to nie zapominajmy o nowym Falloucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 16:36, vegost napisał:

Pamiętam jak rewolucja była karta GF 8800 Ultra czy jakoś tak, niby przełom wraz z premierą
Lost Planet woot. Teraz wszędzie dodają to do wymagań :) Co do gry nie oczekuję jej,
to nie dla mnie.

8800 a raczej ta seria była przełomem a ultra było wyłudzeniem pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie demo? Bo po zagraniu w Arcanię to jestem zdania, że to chyba jednak było demo pierwszej części naszego polskiego Two Worlds i mam nadzieję, że my również nie cofamy się w rozwoju jak panowie odpowiedzialni za Gothic 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować