Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: FIFA wyraźnie lepsza od PES

17 postów w tym temacie

O ile mi wiadomo PES 2011 zadebiutuje dzień wcześniej niż FIFA a nie tydzień później...

Zobaczymy, obyśmy się nie zawiedli na najnowszej FIFIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział co wiedział i odleciał... ;D

A zaraz ktoś od Konami wyskoczy i powie że PES jest wyraźnie lepszy od FIFA... Zagram w obie i sobie sam porównam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie. Mam przecież demko Fify 11 do dociągnięcia na PS3 :P W PESa już grałem, przyjemnie się gra. Aczkolwiek ciekawi mnie najnowsza właśnie Fifa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograłem oba demka na pleju. Fifa koksi na całej linii. Jest o wiele bardziej realistyczna, jeżeli chodzi o fizykę. O wiele trudniej mi się grało niż w 10, ale to zdecydowanie jest plus, bo nie przez jakieś głupie błędy w samej grze. W PESie natomiast wyraźnie czuło się tą "plastikowatość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział człowiek - znafca, który nie grał w PES 11 na PC, haha. Grałem w dema obu gier i mimo zmian w Fifie na PC dalej rządzi PRO EVOLUTION SOCCER !

Zresztą byłoby dziwne gdyby człowiek z EA powiedział inaczej. W sumie mu się nie dziwie, trzeba bronić swój towar nawet gdyby okazał się tylko przeciętniakiem, a tak jest w przypadku fify na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 19:53, Rogalenko napisał:

Powiedział człowiek - znafca, który nie grał w PES 11 na PC, haha. Grałem w dema obu
gier i mimo zmian w Fifie na PC dalej rządzi PRO EVOLUTION SOCCER !


Odezwał się znafca. Też grałem w obie wersje, mimo że dla mnie zawsze górą był PES, w tym roku niestety, odpadł na przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś mi to osobiście na xfire, więc mam dowód ;o

@Arkads

Ja oczekiwałem wspaniałej gry po szumnych zapowiedziach ludzi z EA a dostałem grę plastikową jak każda inna FIFA, dla mnie właśnie to ten tytuł odpadł w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 19:57, Rogalenko napisał:

Powiedziałeś mi to osobiście na xfire, więc mam dowód ;o

Powiedziałem to tydzień temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłeś to wczoraj, oceniasz grę na podstawie gameplayów, trochę to śmieszne, ale jeżeli Ci to odpowiada to nie ma sprawy, ja w obie gry zagrałem, liczyłem na rewolucję w FIFIE a wyszła lipa jak zwykle, dlatego tak jestem rozgoryczony.


Czekam tylko na komentarz z Konami, który powie że PES wyprzedza FIFE w tym roku, takie komentarze można sobie podarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 19:55, Arkads napisał:

Odezwał się znafca. Też grałem w obie wersje, mimo że dla mnie zawsze górą był PES, w
tym roku niestety, odpadł na przedbiegach.

O to to... dla mnie też zawsze PES był na pierwszym miejscu. Dopiero przy FIFie 10 zacząłem porównywać obie serie, a w tym roku PES zaiste ssie całkiem. Jest tak sztuczny i arcade''owy, że łeb pęka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 19:57, Rogalenko napisał:

Ja oczekiwałem wspaniałej gry po szumnych zapowiedziach ludzi z EA a dostałem grę plastikową
jak każda inna FIFA, dla mnie właśnie to ten tytuł odpadł w przedbiegach.


FIFA 11 a FIFA 10 to wielka zmiana, gra się przyjemniej. PES nie daje mi tego uczucia, tych emocji których doświadczam oglądając prawdziwy mecz, a FIFA przynajmniej próbuje. Może FIFA i jest bardziej plastikowa, ale PES jest mega strasznie bardziej drętwy. Tam finał LM wygląda jak baraże do 8 ligi izraelskiej. Do tego od kilku lat przeohydne animacje bramkarzy. Strzały z dystansu. Podania - ok, super innowacja, ale to tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FIFA 11 to duży krok w tył. Gra wygląda bardzo arcadowo, tempo rozgrywki jest nienaturalnie szybkie. Dobra - lepsze animacje, poprawiona gra bramkarzy, lepsze sylwetki zawodników, w porządku, ale najważniejsza jest rozgrywka. W końcu FIFA nazywana jest symulatorem piłkarskim, a do tego bliżej była 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 23:11, MrGregorA napisał:

Dla mnie FIFA 11 to duży krok w tył. Gra wygląda bardzo arcadowo, tempo rozgrywki jest
nienaturalnie szybkie. Dobra - lepsze animacje, poprawiona gra bramkarzy, lepsze sylwetki
zawodników, w porządku, ale najważniejsza jest rozgrywka. W końcu FIFA nazywana jest
symulatorem piłkarskim, a do tego bliżej była 10...


Ta, na bank FIFA 10 była bardziej realistyczna.

Zmień tempo meczu i będziesz miał symulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować