Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Medal of Honor pokona Call of Duty, ale jeszcze nie w tym roku

14 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Jens Uwe Intat z europejskiego oddziału EA jest przekonany, że nowy Medal of Honor powróci do grona najlepszych FPS-ów. Dodał także, że w najbliższych latach seria na pewno pokona swojego największego konkurenta - Call of Duty od Activision.

Przeczytaj cały tekst "EA: Medal of Honor pokona Call of Duty, ale jeszcze nie w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dla mnie Bad Company 2 jest dużo lepsze niż Modern Warfare 2, ale Black Ops wydaje się dużo fajniejszy od Medal of Honor. Ale pożyjemy, zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę nowy Medal of Honor co 3-4 lata niż zaczynający już powoli nużyć serial ''Moda na sukces'' w wykonaniu Activision, gdzie każdy odcinek zamknie się w 30 min..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA lubi marzyć, i dlatego zawsze dostają w dupeczke. Jak nie potrfią wymyślić nic lepszego niż nowy MoH to nawet Modern Warfare 2 nie pokoanją i to nie tylko w tym roku ,ale przez następne lata także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej znafcy przez duże "F"!
Jasne, że pokona. IW się rozpadło praktycznie, więc kto ma robić kolejne części CoD? Treyarch? A może nowy skład? Tym bardziej, że znaczna i ważna część składu IW przeszła pod skrzydła EA jako "Respawn". Kto wie czy nie będą pracować nad kolejną częścią MoH albo już pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówimy tu o sprzedaży czy o gameplay''u? Bo mam zamiar kupić MoH, ale skoro nawet gość z EA mówi, że nie przebije konkurenta to po co kupować? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby obie gry były jednakowo dobre, ale jesli chodzi o sukces komercyjny to kibicuje MoH i EA. Mam nadzieję, że EA skopie troche tyłek Bobbiemu i jego BobbyVision. Może wtedy ''lubiany'' przez wszystkich pan zmieni nieco swoją strategie (oby nie na gorszą) ;)
BTW: Co Activision ma poza CoD? Bo u EA widzę kilka świetnych tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować