Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Medal of Honor

31 postów w tym temacie

Quady zaczynają być minimum teraz jak się chce pograć w dobrej grafice :)) mnie tylko ogranicza w grach grafa. Tyle się dzieje że nie mogę się zdecydować czy warto kupić czy poczekać jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie, normalne te wymagania, nie jakies strasznie mocne ale juz nie slabe, ciekawe jakie bedzie miec call of duty, ostatnie czesci mialy rewelacyjna optymalizacje, przez co wymagania nie byly zbyt duze a gra wygladala zdecydowanie lepiej niz bardziej wymagajace tytuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@piorko90 z tym quadem to ściema frostbite engine nie obsługuje więcej niż 2 rdzenie o ut3 też bym sie nie martwił. naprawdę się liczy grafa a nie cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra, przy której jest lament na wymagania...

Prawda jest taka, ze ponad dwu letni komputer po wymianie karty graficznej na jakąś niskobudżetową za 400 złotych spełnia te zalecane i to jeszcze z nawiązką...

Plączecie (nie wszyscy oczywiście), ze konsole blokują rozwój grafiki, a jak tylko trzeba mieć cos więcej niż 4 letni biurkowy kalkulator biadolicie jak stare przekupki na rynku. Trzeba się zdecydować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pomiędzy minimum, a optimum natomiast po wakacjach kupiłem X-a. Nie chce mi się inwestować w blaszaka, ciągle się interesować co i jak ze sprzętem. W prawdzie na blaszaku można skosztować lepszej grafiki niż na konsolach, ale ja jestem już za leniwy na to wszystko. wyro, telewizor i zobaczymy jak w medal`a będzie się grało na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować