Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft porzucił pracę nad spin-offem serii Prince of Persia

26 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Jonathan Jacques-Belletete z firmy Ubisoft powiedział, że jego firma miała plany na wydanie spin-offa serii Prince of Persia, którego akcja miałaby rozgrywać się w... czasach współczesny. Niestety projekt ten został skasowany.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft porzucił pracę nad spin-offem serii Prince of Persia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mogę zapytać się podobnie jak kolega powyżej...

To chyba byłoby jedno z lepszych rozwiązań dla tej serii... Tylko że może wtedy by to straciło taki orientalny smaczek, chyba że byśmy skakali, biegali w Dubaju... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam spin-off. Mogliby zrobić swego rodzaju kontynuację Trylogii Piasku. Jak jedna osoba na forum kotaku zaproponowała, że potomek "pierwotnego" Księcia odnajduje w czasach współczesnych medalion. Klasyczny Prince of Persia z gun''em? Dla mnie bomba. Mogliby dodać wiele ciekawych smaczków nawiązujących do starej trylogii i jak aktualny Książę odkrywa historię swojego przodka. Kurde, mogłaby powstać naprawdę niesamowita gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś PoP w czasach współczesnych nie pasuje - pułapki, akrobacje i walka mieczem w dzisiejszych czasach? Wyglądałoby to raczej cienko, niech się trzymają starych czasów. Najlepiej niech zrobią remake Trylogii Piasków w HD, albo pracują nad porządną nową częścią, a nie robią crapy pokroju Forgotten Sands i niszczą dobre imie serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominając jak narodził się pomysł na "Prince of Persia" wykonanym w technice cell-shading powinien był powiedzieć: "Wzięliśmy japońską grę Okami, wyrzuciliśmy elementy RPG, uprościliśmy fabułę i przerobiliśmy na Prince of Persia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy współczesne moim zdaniem nie pasują zupełnie do POPa. Chyba że postapokaliptyczny świat w którym cała technika poszła się j***ć :) Jakieś ruiny wieżowców zasypane piaskiem, przewrócona statua wolności po której sobie skaczemy. Tylko ubrać to w dobrą fabułę i mamy hiciora. Tylko coś mi to przypomina Assasin creeda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do cell-shadingowego POPa, to uważam że była to jedna z lepszych części jakie wyszły. Prosta, miła i przyjemna. Gierka dla niedzielnych graczy bardziej, ale myślę, że Ubi mógłby pomyśleć nad kolejną tego typu gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 11:35, R3nO napisał:

Gdzie tam spin-off. Mogliby zrobić swego rodzaju kontynuację Trylogii Piasku. Jak jedna
osoba na forum kotaku zaproponowała, że potomek "pierwotnego" Księcia odnajduje w czasach
współczesnych medalion. Klasyczny Prince of Persia z gun''em? Dla mnie bomba. Mogliby
dodać wiele ciekawych smaczków nawiązujących do starej trylogii i jak aktualny Książę
odkrywa historię swojego przodka. Kurde, mogłaby powstać naprawdę niesamowita gra...


Jest już podobna gra xD nazywa sie assassins creed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 12:18, blazenek napisał:

Jest już podobna gra xD nazywa sie assassins creed :P


Doh. Faktycznie.

Ale AC mi nie podchodzi :(

Trzeba dać grze drugą szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 11:48, asik2009 napisał:

Czasy współczesne moim zdaniem nie pasują zupełnie do POPa. Chyba że postapokaliptyczny
świat w którym cała technika poszła się j***ć :) Jakieś ruiny wieżowców zasypane piaskiem,
przewrócona statua wolności po której sobie skaczemy. Tylko ubrać to w dobrą fabułę i
mamy hiciora. Tylko coś mi to przypomina Assasin creeda ;)


Właśnie w takim post-apokaliptycznym świecie miała być gra ^^
http://kotaku.com/5647569/prince-of-persia-almost-went-modern-day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i było by to ciekawe rozwiązanie. Teraz to się już nigdy nie dowiemy ^^ Ubi ma dobre pomysły ,ale chyba brakuje mu rąk do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z wielką chęcią zobaczył kontynuację PoP-a wydanego w 2008 roku :) gierka miła i przyjemna, a historię ma wciąż niedokończoną. (mogli by jeszcze dać bonus do drugiej części dla PCtowców w formie Epilogu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować