Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft porzucił pracę nad spin-offem serii Prince of Persia

26 postów w tym temacie

I bardzo, bardzo źle. To byłaby jedna z oryginalniejszych gier Ubisoftu. Szkoda, że to zarzucili i zajęli się (co jak co może i dobrą, ale) dosyć schematyczną marką FarCry. Bo latanie z karabinem po tropikalnej wyspie nie należy do najciekawszych pomysłów.
Dla Revana91 proponuję ostrzeżenie za pogardliwe nazywanie narodu Amerykańskiego. Nie wiem, czy kolega kiedykolwiek był w Stanach, ale jak to ładnie nazwał "hamburgery" nie są wcale tak zacofane umysłowo w porównaniu do nas. Ba, wręcz przeciwnie - tam nie znajdziemy "malunków" na każdej napotkanej ścianie. Trzeba takich ludzi wyganiać z tego forum, panowie moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że ten "Prince of Persia" został skasowany, jeszcze głupszego pomysłu na nie slyszałem.
Jak robić grę która nie ma nic wspólnego z PoP''em to wypadałoby ją inaczej nazwać a nie szargać i tak już nadszarpnięte dobre imię "Księcia Persji":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić mix pop z assassynem. W którejś z następnych części assassyna Desmond mógł by się wcielić w Księcia Persji za pomocą Animusa, czyli by się cofnął do znacznie wcześniejszej epoki niż zwykle. Film pop moim zdaniem pokazał ze akcja księcia mogła by się dziać w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mile wspominam cell shadingowego Księcia i chciałbym jego powrotu. Co więcej ta gra była dla mnie jakimś powiewem świeżości. Może scasualowana, może prościutka i niedługa, ale cholernie wciągająca i ciekawa. Wątek główny może i dość schematyczny, a relacje bohater-npc ograne, ale dla mnie to w tej grze zaczęły się te prawdziwe interakcje bohatera z towarzyszem, które są wałkowane do dzisiaj. Historia kompletnie niezakończona, co więcej epilog wyraźnie daje przedpole do kolejnej części. Ja rozumiem, że tym rynkiem rządzą się swoje prawa. Gra się nie sprzedała na poziomie Assassin''s Creeda czego pewnie Ubi chciało, ale i tak na pewno wypadło pod tym względem lepiej niż tegoroczne Zapomniane Piaski, które są totalną porażką na polu gameplayowym, jak i marketingowym co pokazywały ujawnione jakiś czas temu wyniki sprzedaży. Niepotrzebny mi teraźniejszy Książę, a powrót tego komiksowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować