Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Theory: Nowy Devil May Cry powinien przypaść do gustu fanom serii

27 postów w tym temacie

Ten obrazek, a przynajmniej połowa to arty z DMC2 ;) Który widać w moim awatarze :D Może to rzeczywiście jakieś nawiązanie :p
Ja póki co wstrzymuje się z oceną, może za serie DmC tego nie uznam, ale jeżeli będzie dobrym slasherem, dlaczego miałbym nie kupić ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kolesi z tego filmu nie dziwię się, że nowy Dante wygląda tak emo-pedalsko... i nie, nie jestem nietolerancyjny...

DMC 1-4 - bohater: Dante
DMC 5 - bohater: emo-brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić to samo co Sucker Punch w swoim inFamous 2. Większość fanów "jedynki" nie chciała zmiany facjaty Cole''a więc twórcy przywrócili stary wygląd i dostosowali go do nowego silnika. Moim zdaniem Ninja Theory powinno zrobić to samo z Dante.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMFG... to gwałt na serii... brak mi słów.. Zrobić z najseksowniejszej postaci meskiej w grach ever, wychudzonego narkomana z fryzurka jak..(jak ''chef creative'' i ten dziennikarz razem wzieci:P) nie chce tu obrażać homoseksualistów ale.. no halo.. coś tu jest mocno nie tak.. to Dante? RLY? ugh niech mnie ktoś obudzi..to tylko zły sen.. zły sen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie płaszcz Dantego to jego znak rozpoznawczy ... ale zaraz zaraz. Czy jego głównym znakiem rozpoznawczym nie były przypadkiem białe włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować