Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Dead Space 2 - temat ogólny

285 postów w tym temacie

Temat do rozmowy o drugiej części gry Dead Space. Mnie samego ciekawi jak wziąć udział w becie multiplayera. Bo słyszałem że już jest. Jeśli ktoś ma jakieś informacje to dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 12:45, Noma napisał:

Temat do rozmowy o drugiej części gry Dead Space. Mnie samego ciekawi jak wziąć udział
w becie multiplayera. Bo słyszałem że już jest. Jeśli ktoś ma jakieś informacje to dzięki
z góry.

Beta jest na razie dostępna tylko dla posiadaczy PS3 mieszkających w USA. O europejskiej becie nic nie słyszałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 21:04, Arczir2d2 napisał:

A czy DS2 będzie obsługiwać PS Move??


DS2 nie, ale specjalnie przerobiona gra z Wii, która będzie dołączona do każdego wydania PlayStation 3 (tylko PS3) już tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:18, MozgotrzepPL napisał:

Dead Space 2 w Polsce na wszystkie platformy będzie tylko po angielsku!!!


Wiemy, ale nic na to nie da się poradzić. Mówi się trudno....
Całe szczęście angielki znam, choć wolałbym wersję z polskimi napisami bo jest zwyczajnie wygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:58, Longer napisał:

Wiemy, ale nic na to nie da się poradzić. Mówi się trudno....
Całe szczęście angielki znam, choć wolałbym wersję z polskimi napisami bo jest zwyczajnie
wygodniej...

Ja nie znam żadnej angielki, niestety:) A tak na poważnie to na GoLu było niezłe oburzenie na wieść o tym. EA chyba faktycznie zaczyna olewać nasz rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2011 o 18:48, MozgotrzepPL napisał:

Ja nie znam żadnej angielki, niestety:) A tak na poważnie to na GoLu było niezłe oburzenie
na wieść o tym. EA chyba faktycznie zaczyna olewać nasz rynek.


łoo wiem, już nie było opcji edytuj, chociaż angielkę też znam ;) . No i nie dziwota, że było oburzenie, 1 część była zlokalizowana najlepiej z możliwych, czyli kinowo, a teraz co? Podobna sprawa ma się z Mass Effect 2 na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:13, Longer napisał:

Podobna sprawa ma się z Mass Effect 2 na PS3...

Mały offtop - w ME2 na PS3 trzeba by było przetłumaczyć DLC (i z tego powodu dubbing odpada - za dużo kasy do wydania) i dodatkwoo przeprowadzić testy (i kolejne pieniądze). Kompletnie nieopłacalne.
Co do tezy, że EA polska olewa nasz rynek (news z http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8917192,Co_i_jak_przetlumaczy_Electronic_Arts_.html?bo=1):
Mass Effect 2 na PS3 (data premiery: 21 stycznia) - brak polskiej wersji
BulletStorm (data premiery: luty) - polskie napisy
Fight Night Champion (data premiery: marzec) - brak polskiej wersji
Shift 2: Unleashed (data premiery: marzec) - polskie napisy
Dragon Age 2 (data premiery: marzec) - polskie napisy
Crysis 2 (data premiery: marzec) - pełna polska lokalizacja(musiałem to zaznaczyć:))

i kolejna sprawa z lokalizacjami - przykład ME2 i DA:O pokazał, że lepiej nie bawić się w dubbing, bo potem pojawi się DLC i znowu będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiesz, ja nie lubię dubbingu, preferuję kinowe wersje. Ok rzeczywiście może z ME2 za dużo by było roboty ale brak napisów w DS2 trochę jednak boli...
O przynajmniej dzięki Tobie dowiedziałem się, że Dragon Age 2 będzie tylko z napisami...i bardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, taka polityka DLC niszczy rynek dubbingu polskiego.
Nie żeby ostatnio on się spisywał, to wszystko przez pośpiech jaki EA wymusza na wszystkich. Widziałem wideo o organizacji dubbingu do ME2 i po prostu.... się rozpłakałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie edycja kolekcjonerska DS2 - spodziewałem się troche większego opakowania ;p samej gry jeszcze nie instalowałem trochę zmarzła, replika plastikowa wielkości dłoni, ale całkiem fajna, ścieżka dźwiękowa niezła.

20110125091205

20110125091216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, tylko trzeba czekać do premiery z uruchomieniem ;(

btw pisałem, że ścieżka dźwiękowa jest niezła- kłamałem ścieżka jest Genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego się nie spodziewałem, ogladam sobie tył pudełka czytam wszystko po kolei, a tam...BATTERIES NOT INCLUDED - ??? co jest patrze na replikę rzeczywiście miejsce na baterie jest hehe, włożyłem baterie i bum...
całkiem nieźle świeci- może służyć jako latarka ;p

20110125101005

20110125101018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcjonerka tez juz doszla, niestety zawiedziony faktem ze trzeba czekac instaluje wlasnie jedynke xD

Hmm Mefisto widze ze tez masz tylko jedna litografie wiec to (3 litografie w kolekcjonerce) pewnie byl blad w opisie na gramie, a dostales jakis kod na zbroje i bron z kolekcjonerki? Bo ja nie dostalem i nie wiem czy poprostu serial upowaznia do sciagniecia dodatkow a skoro nie mozna uruchomic to i nie mozna tego sprawdzic w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 10:25, Tooya_Husky napisał:

Moja kolekcjonerka tez juz doszla, niestety zawiedziony faktem ze trzeba czekac instaluje
wlasnie jedynke xD

Hmm Mefisto widze ze tez masz tylko jedna litografie wiec to (3 litografie w kolekcjonerce)
pewnie byl blad w opisie na gramie, a dostales jakis kod na zbroje i bron z kolekcjonerki?
Bo ja nie dostalem i nie wiem czy poprostu serial upowaznia do sciagniecia dodatkow a
skoro nie mozna uruchomic to i nie mozna tego sprawdzic w tej chwili

nie kodu na zbroje i broń nie mam, ale pewnie serial będzie upoważniał do ściągnięcia tych rzeczy...kurcze chyba i ja sobie jedynka odpale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee a czemu nie można uruchomić gry? I z jakich zabezpieczeń korzysta wersja PC? Mam nadzieję, że nie zintegrowali tego ze steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 10:58, Ecko09 napisał:

Eee a czemu nie można uruchomić gry? I z jakich zabezpieczeń korzysta wersja PC? Mam
nadzieję, że nie zintegrowali tego ze steamem.

nie mozna uruchomić, bo premiery nie było- sprawdza datę przy próbie uruchomienia, steam-a tutaj nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 11:00, Mefisto napisał:

nie mozna uruchomić, bo premiery nie było- sprawdza datę przy próbie uruchomienia, steam-a
tutaj nie ma

Instalowałeś z płyty czy przez EADM? A próbowałeś odłączyć sieć i zmienić datę na kompie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować