Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Dead Space 2 - temat ogólny

285 postów w tym temacie

Hahah ale fail z tą aktywacją daty premiery, w cracki się nie bawię, więc muszę czekać... poliżę przynajmniej pudełko na otarcie łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 18:28, BIGGUN0864 napisał:

Sama podmiana exe nic nie daje, wiem bo podmieniłem z exe z rosyjskiej strony


Bo exe na rosyjskiej stronie jest z wersji europejskiej ?:) (premiera w EU 28 )

>Hahah ale fail z tą aktywacją daty premiery, w cracki się nie bawię, więc muszę czekać... poliżę przynajmniej pudełko na otarcie łez...

Podmiana na ORYGINALNE exe z TEJ samej gry to nie zadne crackowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Ek ale nie widze kodu na force gun i Zealot suit? Jak to sie aktywuje w grze? Włączy sie samo z faktu wpisania keya z ksiazeczki opisanej jako dla edycji kolekcjonerskiej?

Znalazłem odpowiedź. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się zaimportować zawartość save''ów z pierwszej części do DS2? Podobno miała być taka możliwość i rzeczywiście jest opcja ''new game+'' w menu, ale opcja jest nieaktywna bez względu na lokalizację plików gier z DS1 (przerzuciłem je do tego samego katalogu co save''y DS2). Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 21:02, Graffis napisał:

Czy komuś udało się zaimportować zawartość save''ów z pierwszej części do DS2? Podobno
miała być taka możliwość i rzeczywiście jest opcja ''new game+'' w menu, ale opcja jest
nieaktywna bez względu na lokalizację plików gier z DS1 (przerzuciłem je do tego samego
katalogu co save''y DS2). Jakieś sugestie?


Za save z DS1 masz tylko stara wersje plasma cuttera bez zadnych upg... jedyna roznica miedzy starym a nowym to wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 18:42, trexik napisał:

> trexik proszę cię bardzo bodaj z skąd masz ten .exe albo podaj link do niego


http://www.multiupload.com/S3KLHH1U50

Prosze. Za 2 dni sobie wrzuc exeka ze swojej wersji jak chcesz, gdy bedzie juz po premierze
EU.


Serdeczne dzięki! To faktycznie działa! :) Niech Altman cię błogosławi zbawco!!!
ps Niezły ma początek ten DS2...He he...Klimacik jest nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos zarejestrowac DS2 w EADM ? Wpisalem keya, niby zaakceptowalo ale nic nie wyskoczylo... teraz jak wpisuje to mam: "klucz zostal juz wykorzystany przez innego gracza". Gry nie widze na swojej liscie - bedzie widoczna dopiero po premierze (28 EU) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 04:16, trexik napisał:

Probowal ktos zarejestrowac DS2 w EADM ? Wpisalem keya, niby zaakceptowalo ale nic nie
wyskoczylo... teraz jak wpisuje to mam: "klucz zostal juz wykorzystany przez innego gracza".
Gry nie widze na swojej liscie - bedzie widoczna dopiero po premierze (28 EU) ?



Mam ten sam problem z rejestracja za pierwszym razem wpisałem bez myślników a za drugim poprawnie ale wyskoczyło ze key jest użyty prze innego gracza.Moze po premierze zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten EA Download Manager to jest takie coś jak steam ? Warto przez to ściągnąć grę ? Jakie są transfery ? Można po ściągnięciu gry zgrać ją na coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam jest znacznie bardziej rozbudowany, przez EADM możesz co najwyżej kupione gry ściągnąć. Transfery są bardzo dobre, można na płytkę nagrać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować