Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun Rajdu Polskiego

20 postów w tym temacie

Sassafrass 27.09.2010, 21:06

Ludzie, przecież ta gra wygląda OKROPNIE.

I CO? Wiesz na czym polega sukces w branży gier? bo po twojej wypowiedzi widzę że nie....To ci powiem by odnieść sukces gra ma być grywalna bo jak nie jest, to grafikę 3D i inne super bajery w buty można sobie wsadzić bo zostawisz tę gre po dniu max tygodniu...Ciesze się że mogłem cię uświadomić co w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wiemy o niej... mało?
Co do grafiki(która była powyżej komentowana) - mają czas poprawić rzeczy, w tym grafikę. Więc nie nastawiaj(cie) się, że tak będzie ona finalnie wyglądała.

@Zaix
Fakt, przypomina trochę ''to'' serię Xpand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina dosłownie serię Xpand może trochę Dirta, ale w znacznym stopniu to pierwsze. Niepotrzebnie wypuścili taki zwiastun w którym praktycznie nie ma nic konkretnego. Jak dla mnie to już wiem że będzie to nic innego jak średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę dni temu była kaszanka, teraz średniak :D w dniu premiery może będzie HIT :P Co do teasera to trochę się zawiodłem, chociaż patrząc na to od strony marketingowej, moim zdaniem strzał w dziesiątkę, bo każdy chce zobaczyć coś więcej i będzie o tym coraz głośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 21:53, WolfPL napisał:

Sassafrass 27.09.2010, 21:06

Ludzie, przecież ta gra wygląda OKROPNIE.

I CO? Wiesz na czym polega sukces w branży gier? bo po twojej wypowiedzi widzę że nie....To
ci powiem by odnieść sukces gra ma być grywalna bo jak nie jest, to grafikę 3D i inne
super bajery w buty można sobie wsadzić bo zostawisz tę gre po dniu max tygodniu...Ciesze
się że mogłem cię uświadomić co w trawie piszczy.


Dobrze zdaje sobie z tego sprawę, ale jak na dzisiejsze standardy ta gra wygląda OKROPNIE, a ta gra musi spełniać dzisiejsze standardy, bo większość casualów nie zdaje sobie sprawy z tego co opisałeś. Nie musi świecić, wystarczy, że będzie się na nią dobrze patrzyło. Wybacz moja wypowiedź była zbyt obiektywna, źle mnie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 18:32, Zaix_91 napisał:

Oczywiście, że masz rację. ;) Poprawione


Ale na forum dalej jest "Polskiego". Poprawcie to, bo trochę siara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WolfPL -> A tak w ogóle to co to ma być za filmik i na co ja mam zwrócić uwagę jeżeli nie na grafikę. Poza tym grafika to normalna część gry tak jak każda inna, więc dlaczego tak się czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze ten silnik z tej zwalonej gry jaką było xpand rally to wymiotować mi sie chce , wrc jest spoko, colin jest spoko, nie można zrobić też dobrej polskiej gry? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować