Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codies świętują sukces F1 2010

10 postów w tym temacie

Miałem wielką ochotę na F1 ale jeśli ktoś leci sobie w kulki z klientami i zmienia termin premiery sam sobie szkodzi.Gdyby gra ukazała się zgodnie z planem czyli w miniony piątek to bym ją kupił.A tak to kupiłem Darksiders i nie mogę się od niej oderwać.A skoro jej nie kupiłem teraz to pewnie prędko jej nie kupię bo kolejne premiery czekają w kolejce.Ich strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wydaniem tej gry to jakaś parodia.Zapłaciłem za grę której jeszcze nie ma w Polsce dostępnej. Niestety tylko w wersji legalne, bo na stronach z torrentami jest już od piątku i to w wersji pl. Ciekaw jestem dlaczego wydawca robi sobie z ludzi jaja.I jak tu nie piracić w takiej sytuacji PORAŻKA z wydaniem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 20:03, calwert napisał:

Miałem wielką ochotę na F1 ale jeśli ktoś leci sobie w kulki z klientami i zmienia termin
premiery sam sobie szkodzi.Gdyby gra ukazała się zgodnie z planem czyli w miniony piątek
to bym ją kupił.A tak to kupiłem Darksiders i nie mogę się od niej oderwać.A skoro jej
nie kupiłem teraz to pewnie prędko jej nie kupię bo kolejne premiery czekają w kolejce.Ich
strata.

Juz widze jak codies płaczą bo jakiś wymagający dzieciak z polski nie kupi bo strzelił focha.trzebabyło kupic ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka wlaśnie polityka.Sami sobie szkodzą a zarazem i nam..Grę zassałęm z torrenta,klucz kupił mi kumpel wraz z grą poza granicami..I co.Polki konsumet napedza zagraniczny rynek bo nasz daje dupy..Satystyki tez lecą a potem są przykre tabelki.Kto winny??Wszyscy wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2010 o 21:20, DuduTutu napisał:

Juz widze jak codies płaczą bo jakiś wymagający dzieciak z polski nie kupi bo strzelił
focha.trzebabyło kupic ang.

To że ty jesteś dzieciakiem to nie znaczy że inni prezentują twój poziom.Dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 22:43, calwert napisał:


> Juz widze jak codies płaczą bo jakiś wymagający dzieciak z polski nie kupi bo strzelił

> focha.trzebabyło kupic ang.
To że ty jesteś dzieciakiem to nie znaczy że inni prezentują twój poziom.Dzieciaku.

Kazdy jest dzieckiem,a gdybys nim nie byl to bys sie tak nie oburzał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować