Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - pierwsze wrażenia z trybu multiplayer

25 postów w tym temacie

gram.pl

W niedużym alpejskim mieście Annecy spotkało się sześciu dziennikarzy z Polski i Niemiec. Nie było jednak jeżdżenia na nartach, a krwawe walki w Animusie. Posłuchajcie o naszych wrażeniach z testów rozgrywki wieloosobowej w grze

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed: Brotherhood - pierwsze wrażenia z trybu multiplayer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam betę. Dziś zamiast popołudniowej sesji multi w U2, zagram w nowe AC i przekonam się wreszcie, czy ten multiplayer taki fajny. Na co bardzo liczę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wręcz niesamowite! I to jest właśnie ten multiplayer na jakiego czekałem. Nie ciągłe bitki jak to jest w codach.:P Myślałem, że ten mulitplayer im po prostu nie wypali, ale już widać, że jest to coś oryginalnego, niepowtarzalnego. Cóż.. trzeba czekać na premierę PC.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten muliplayer zapowiada się bardzo dobrze. Dla tych, którzy nie mają PlayStation Plus beta startuje 4 pażdziernika, więc już się nie mogę doczekać. Sama koncepcja trybu sieciowego strasznie mi się podoba i liczę na dobrą zabawę.
Jeszcze sześć dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renzov - ludzie z PlayStation Plus już grają, chyba nawet od dwóch dni ;] 4 października pogram sobie ja i inni "normalni" posiadacze kodu do bety i PS3 oczywiście. Pogram w betę, zobaczę, czy po paru dniach się nie nudzi. Może zdecyduje się na pełniaka, o ile multi będzie naprawdę wciągające i szczękoopadogenne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 13:15, JaN-J napisał:

a ta beta od 4 października otwarta jest??

Tylko dla tych co złożyli preordery AC:Brotherhood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 07:19, Siriondel napisał:

Właśnie ściągam betę. Dziś zamiast popołudniowej sesji multi w U2, zagram w nowe AC i
przekonam się wreszcie, czy ten multiplayer taki fajny. Na co bardzo liczę ;]


Można już ściągnąć betę!? A nie 4 października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 14:31, tylor2 napisał:

Można już ściągnąć betę!? A nie 4 października?

Subskrybenci PS+ mają dostęp od wczoraj. Reszta dostaje 4 Października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w multi AC B, na PS3. I powiem wam że jak na razie gra jest strasznie nudna MAKS na 30minut! Ogólnie to wygląda tak że są te 4 czy 5 postaci do wyboru i całe miasto wygląda właśnie jak te 4/5 postaci! Cała zabawa polega na tym żeby zabić gracza który jest naszym celem, a my jesteśmy celem innego gracza, i tyle. Jedyny powód dla którego miałbym zakupić AC B to dobry single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 10:55, Gniewny1j napisał:

Grałem w multi AC B, na PS3. I powiem wam że jak na razie gra jest strasznie nudna MAKS
na 30minut! Ogólnie to wygląda tak że są te 4 czy 5 postaci do wyboru i całe miasto wygląda
właśnie jak te 4/5 postaci! Cała zabawa polega na tym żeby zabić gracza który jest naszym
celem, a my jesteśmy celem innego gracza, i tyle. Jedyny powód dla którego miałbym zakupić
AC B to dobry single.

Widzisz, jakbyś czytał artykuł, który komentujesz, wiedziałbyś, że postaci jest 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 11:19, Lucas_the_Great napisał:

Widzisz, jakbyś czytał artykuł, który komentujesz, wiedziałbyś, że postaci jest 17...


Czytałem, i tak uważam że 17 postaci to za mało, lepiej wy było jakbyś mógł samemu ubrać postać wybrać broń i styl zabójcy. Na dodatek nikt tam się nie skrada, nie ma sensu ponieważ na górze wyświetla się nasza podobizna temu kto ma na nas zlecenie i nawet jak siądziemy na ławce, a nikogo nie ma podobnego do nas a np 5 osób innych to nie mamy szans. A zmiana wizerunku poprzez jedną z umiejętności na wiele się też nie sprawdza. Nadal uważam że jedyny powód dla którego bym miał kupić AC jest single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 12:03, Gniewny1j napisał:

Na dodatek nikt tam się nie skrada, nie ma sensu ponieważ
na górze wyświetla się nasza podobizna temu kto ma na nas zlecenie i nawet jak siądziemy
na ławce, a nikogo nie ma podobnego do nas a np 5 osób innych to nie mamy szans.

Po pierwsze, zanim się zaczniesz wymądrzać, poznaj mechanikę. Jeżeli jesteś ukryty i ukryłeś się, jeżeli przeciwnik Cię nie miał Cię w zasięgu wzroku, nie jest w stanie znaleźć Cię przez kompas.
Po drugie - tak - tak multi jest skonstruowane, by szukać schronienia wśród podobnych sobie postaci. Myślałem, że to oczywiste, kiedy tylko zaczyna się grać, ale jak widać... nie dla wszystkich.

Dnia 29.09.2010 o 12:03, Gniewny1j napisał:

A zmiana
wizerunku poprzez jedną z umiejętności na wiele się też nie sprawdza.

Jeżeli używasz jej na oczach śledzącego Cię... pech. W innym wypadku działa.

Dnia 29.09.2010 o 12:03, Gniewny1j napisał:

Nadal uważam że
jedyny powód dla którego bym miał kupić AC jest single.

No co Ty?! Niemożliwe.
Tak, AC: B kupuje się dla single. Multi w tej części jest tylko dodatkiem. Bardziej eksperymentem. Sprawdzi się, pewnie będzie rozwijane w kolejnych odsłonach. Nie sprawdzi się, pewnie zniknie. To też chyba było jasne od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa? To ciekawe bo jakoś mnie typ nie widział siadłem na ławce czekałem i mnie zabił? Co do ukrywania się życzę Ci powodzenia znaleźć grupę 2 osób w tym samym miejscu wyglądających jak Ty. Wiem co widziałem i wyrażam swoje zdanie. Moim zdaniem multi jest w tej grze tylko po to żeby ludzie im już nie truli. Mi się nie podoba, nie tego oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować