Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ten battlepack trochę drogi ^_^. 5$ za muzyczkę ;). Zapewne słucha się go jak "Free packu" który został niedawno wydany i jest do ściągnięcia ze strony http://www.directsong.com/direct_song_main.htm .
(tam także można zakupić battlepacka). A co do karty. Myślę ,że potrzebna jest karta z Inteligo lub z mBanku. (karta którą moża płaić w necie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

Brat ma ta gre...gra juz dosyc dlugo. Czy musial ta gre rejestrowac zeby grac, w CD PROJEKCIE czy tez nie? wiem, ze ma poradnik z CD PREJEKTU ( wiec pewnie tak, ale nie mam pewnosci...)...zastanawiem sie po prostu czy jak od niego odkupie ta gre, to czy bede mial mozliwoasc rejestracji jej w serwisie czy tez musial to On juz wczesniej zrobic.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:33, Valed napisał:

Ten battlepack trochę drogi ^_^. 5$ za muzyczkę ;). Zapewne słucha się go jak "Free packu" który został niedawno wydany
i jest do ściągnięcia ze strony http://www.directsong.com/direct_song_main.htm .
(tam także można zakupić battlepacka).
A co do karty. Myślę ,że potrzebna jest karta z Inteligo lub z mBanku. (karta którą moża płaić w necie).


free pak juz mam, ale to oddzielna muzyka, a battle pak ma byc tez dostepny wewnatrz gry (wiec sie zastanawiam czy juz ktos kupil i jak to sie dodaje do gry)

mam karty z mbanku ale ich nie przyjmuje (ekonto i emax to "visa elektron"; chyba bede musial ponownie wyrobic ekarte (bo ona jest "visa" i juz nią robilem zakupy w necie))

6$ to tylko ~20zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:48, snopek9 napisał:

Mam pytanie...

Brat ma ta gre...gra juz dosyc dlugo. Czy musial ta gre rejestrowac zeby grac, w CD PROJEKCIE czy tez nie?
wiem, ze ma poradnik z CD PREJEKTU ( wiec pewnie tak, ale nie mam pewnosci...)...zastanawiem sie po prostu czy jak od niego
odkupie ta gre, to czy bede mial mozliwoasc rejestracji jej w serwisie czy tez musial to On juz wczesniej zrobic.

Pozdrawiam
:)


rejestracja w cdprojekt jest niezalezna od rejestracji w grze; jezeli brat poda ci nazwe uzytkownika i haslo (do gry) to bedziesz mogl grac na jego koncie (zmien wtedy jak najszybciej haslo :P) (ale 2 osoby nie moga grac jednoczesnie)

jezeli ma poradnik to pewnie juz gre zarejestrowal (poradnik mozna bylo sciagnac po rejestracji), ale rownie dobrze poradnik mozna bylo sciagnac z neta (bez rejestracji)

niech twoj brat sie zaloguje na gram.pl i sam sprawdzi czy ma tą gre na liscie zarejestrowanych gier
jezeli tak, to niech ci "sprzeda" poprzez uzywki (jezeli sie nie myle to wtedy ta gra przejdzie z jego konta na twoje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko z troche innej beczki, a mianowicie jak wolicie grać w GW: PvP czy RPG? Ja osobiście wole grać RPG, ponieważ są wymierne nagrody za questy i nie trzeba tyle czasu poświęcać ile na PvP. Oczywiście czasem mi się zdarza zagrać PvP, ale tylko gdy gildia wzywa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie skusiłem na zakup GW. Mam nadzieję, że nie będę żałować. O ile dobrze zrozumiałem, to po zakupie gry nie ma żadnych już dodatkowych opłat żeby grać? I takie pytanko do już w tę grę grających - czy można sobie z nią poradzić bez doświadczenia w grach online? Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:29, Daerdin napisał:

A ja się właśnie skusiłem na zakup GW. Mam nadzieję, że nie będę żałować. O ile dobrze zrozumiałem, to po zakupie gry nie
ma żadnych już dodatkowych opłat żeby grać? I takie pytanko do już w tę grę grających - czy można sobie z nią poradzić bez
doświadczenia w grach online? Dzięki za info


nie ma zadnych oplat zeby grac

ale mozesz wydac 2x po 5,99$ i dokupic wiecej i lepsza muzyke :)
w polowie przyszlego roku bedzie dodatek do gry (pewnie w takiej samej cenie jak gra) ale bedzie mozna grac bez tego dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:39, Arkadiusz napisał:

> A ja się właśnie skusiłem na zakup GW. Mam nadzieję, że nie będę żałować. O ile dobrze zrozumiałem, to po zakupie gry
nie
> ma żadnych już dodatkowych opłat żeby grać? I takie pytanko do już w tę grę grających - czy można sobie z nią
poradzić bez
> doświadczenia w grach online? Dzięki za info

nie ma zadnych oplat zeby grac

ale mozesz wydac 2x po
5,99$ i dokupic wiecej i lepsza muzyke :)
w polowie przyszlego roku bedzie dodatek do gry (pewnie w takiej samej cenie
jak gra) ale bedzie mozna grac bez tego dodatku


Na dodatek - ludzie bez dodatku będą tak samo silni jak ludzie z dodatkami ^_^. Ale wątpie ,że AN się to uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:29, Daerdin napisał:

I takie pytanko do już w tę grę grających - czy można sobie z nią poradzić bez
doświadczenia w grach online? Dzięki za info


Oczywiście, że można sobie z nią poradzić z łatwością :) Wszystkich potrzebnych rzeczy dowiesz w prologu, w bardzo krótkim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:45, Valed napisał:

Na dodatek -
ludzie bez dodatku będą tak samo silni jak ludzie z dodatkami ^_^. Ale wątpie ,że AN się to uda...


A czemu w to wątpisz? Przecież pojawią się nowe umiejętności, które nie muszą być silne, a poprostu inne...Choć sądze, że ich inność objawi się tylko w przypadku nwej klasy. Tzn. tylko dla nowe klasy pojawią sie nowe umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:53, Jozeph napisał:

> I takie pytanko do już w tę grę grających - czy można sobie z nią poradzić bez
> doświadczenia w grach online?
Dzięki za info

Oczywiście, że można sobie z nią poradzić z łatwością :) Wszystkich potrzebnych rzeczy dowiesz w prologu,
w bardzo krótkim czasie...


Taak. Z moim zasobem czasu trwało to niecały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:23, macros napisał:


Taak. Z moim zasobem czasu trwało to niecały tydzień.


No to jeżeli sam wstęp ma trwać niecały tydzień (bo ja za wiele czasu tez miał nie będę) to zapowiada się niezła zabawa na dłuuuuugie dni - mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:23, macros napisał:

Taak. Z moim zasobem czasu trwało to niecały tydzień.


W prologu można siedzieć długo albo opuścić go bardzo szybko... jak kto lubi albo jak czas na to pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Dzisiaj zamówiłem GW,i zastanawiam się czy moja średnia znajomośc angielskiego nie popsuje mi gry?Czy DSL 1Mb/s wystarczy do płynnego grania GW w sieci.W Call of Duty przycinam już dłuuuuugo w trybie MP,lecz tam jest np. szybki czat drużynowy po polsku .Jak to wygląda w GW? Nigdy nie grałem w sieciowego RPG,zawsze to były FPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:06, Maximo napisał:

Mam pytanko.Dzisiaj zamówiłem GW,i zastanawiam się czy moja średnia znajomośc angielskiego nie popsuje mi gry?Czy DSL 1Mb/s
wystarczy do płynnego grania GW w sieci.W Call of Duty przycinam już dłuuuuugo w trybie MP,lecz tam jest np. szybki czat
drużynowy po polsku .Jak to wygląda w GW? Nigdy nie grałem w sieciowego RPG,zawsze to były FPP.


Mam 128 i praktycznie nie mam lagów :P (czasami w miescie - ale baaaaaaaadzo rzadko) Byle mieć co najmniej 512+ ramu ^_^. Bo ja mam 256 :P Idzie grać ale czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Czy gra ta jest dobra? Nie.. źle zadane pytanie. Czy wciąga każdego tak jak World of Warcraft? Bo intersuej mnie czy opłaca mi sie kupić to. Czy po grze w WoW''a nie bede czuł pewnego niedosytu? Braku czegoś? Grałem kiedys podczas jednego weekendu i twierdze, ze bylo fajnie, lecz brakowało mi tej wolnosci, która jest w WoW''ie czy jak grałem w pseudo MMORPG w Neverwinter Nights, gdzie był moduły do 3 000 lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować