Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Chciałbym się zapytać posiadaczy EDK Guild Wars Factions czy w pudełku z grą jest karta rejestracji elektronicznej z wirtualnymi PLN ??? Bo nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:13, Klp napisał:

Chciałbym się zapytać posiadaczy EDK Guild Wars Factions czy w pudełku z grą jest karta rejestracji
elektronicznej z wirtualnymi PLN ??? Bo nie mogę znaleźć.

Napisz do obsługi sklepu gram.pl. Kody rejestracji elektronicznej do EK Factions są wysyłane na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:13, kara55 napisał:

Może mi ktoś wycenic ten oto topór, byłbym bardzo wdzięczny

Ja bym powiedział,że ZERO TOTALNE,ale kupiec chce Ci dać za niego 300złota-ja bym wziął :D
W GW nie ma ogrów,więc odpada up vs.Ogres,req.11 całkiem dyskwalifikuje tą broń.Ewentualnie możesz wyjąć up "cruel" i spróbować go opchnąć za jakieś 500-1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj znowu po tygodniu przerwy gram w gw i mam kilka pytan dotyczacych eventu.Czy do tytulu skillz wlicza sie tylko rzucanie sniezkami ???czy sa tez inne zabawy?? i o co chodzi z ta informacja w menu glownym ze 1 stycznia jak skonczy sie event to o 8 00 zaczna sie jakies zabawy:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:45, żyrafa napisał:

Dopiero dzisiaj znowu po tygodniu przerwy gram w gw i mam kilka pytan dotyczacych eventu.Czy
do tytulu skillz wlicza sie tylko rzucanie sniezkami ???czy sa tez inne zabawy??

Tylko śnieżki PvP.

Dnia 29.12.2006 o 14:45, żyrafa napisał:

i o co chodzi
z ta informacja w menu glownym ze 1 stycznia jak skonczy sie event to o 8 00 zaczna sie jakies
zabawy:P???

1 stycznia będzie finał. Do Lion''s Arch i Kamadanu będą co jakiś czas przybywać Dwayna oraz Grenth i ogólnie będzie to coś w rodzaju wizyt Mad Kinga w Halloween. No i będzie się dostawać świąteczne czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie powiedzieć mi kiedy w sklepie gram.pl znowu pojawi się GW Prophecies?
Zamówiłem grę i potwierdziłem zamówienie przed 19 grudnia oraz wybrałem przesyłkę kurierską, co teoretycznie kwalifikowało mnie do dostawy przed 24 grudnia...
"Teoretycznie", gdyż nadal gry mi nie wysłano, na stronie figuruje napis "nakład wyczerpany" (od następnego dnia po moim zamówieniu) zaś CDP nie odpisuje na mail''e...
P.S. Nie chcę zamawiać gry w jakimś dziwnym sklepie za 130 zł, skoro tu mam za 79,90 (- 50 wPLN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:22, Ziloh napisał:

Ja mam takie pytanie czy jest jakiś sposób, aby farmić MM''em. Ostatio kasa z identyfikowania
przedmiotów, questów mi nie wystarcza, myślałem, że jakoś dam rade farmić z herosami, próbował
kiedyś ktoś z was, właśnie farmić MM''em z drużyną jakąś, lub solo??


Samym MM''em może być trudno , ale stwórz sobie N/Me i zrób go na SS/SV necro. Wtedy możesz robić dual UW run i trzepać ektosy i gold itemy. A kasa naprawde spora. 1 ekto =6.5-8k , w zależności jak stoi w danym dniu :-)

@Budo dzięki za warna , chociaż nie wiem za co , rozmawialiśmy o słownikach a pozatym w naszej rozmowie nie było nic co łamało regulamin. (sic!) oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co mam robić by wykonać te Wyniesienie? Spotkałem się z tymi trzema duchami i jak narazie każą mi szukać różnych miejsc. Jedno już znalazłem i dostałem tam zadanie ale nie wiem czy mam je robić czy to jest jakieś poboczne itp?

Ogólnie proszę o wyjaśnienie o co biega z tym całym Wyniesieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:46, Mertionh napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co mam robić by wykonać te Wyniesienie? Spotkałem się z tymi trzema
duchami i jak narazie każą mi szukać różnych miejsc. Jedno już znalazłem i dostałem tam zadanie
ale nie wiem czy mam je robić czy to jest jakieś poboczne itp?

Ogólnie proszę o wyjaśnienie o co biega z tym całym Wyniesieniem.


musisz wykonac wszystkie 3 misje na pustyni wtedy otworzy ci sie tam portal i bedziesz walczyl z doppelengerem (jezeli dobrze pamietam ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:46, Mertionh napisał:

Ogólnie proszę o wyjaśnienie o co biega z tym całym Wyniesieniem.

http://www.theamazonbasin.com/gw/files/GWMapMiniCryst.jpg
Widzisz Thirsty River, Dunes of Despair i Elona Reach? Musisz udać się w te trzy miejsca (lub kupić run z Augury Rock) i wykonać tam misje. Po ich wykonaniu wracasz do Augury Rock i gadasz z kolesiowcem przy portalu. Dalej sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. No coż to czeka mnie dużo chodzenia bo te zadania nieraz nie są pokazywane na mapie albo najpierw trzeba znaleźć jakiegoś ziomka gdzieś tam ale strzałki też nie ma.

No cóż thx za jakąś pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny skin, ale nie ma bonusa (+x% dmg while... itp), dlatego merch.

@Jarzy
Ettiny i Yeti są ogrami (przynajmniej wg testów z gwwiki).

@Ziloh
MM da się farmić na zewnątrz LA na Caromi, kiedyś chyba farmiłem je zwykłymi minionami z Prop, ale po nerfie ich ilości oraz nerfie Veraty nie da się chyba tego robić bez Flesh Golema i vampów (niby można próbować z Heal Area...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:45, oOreVenOo napisał:

> Ja mam takie pytanie czy jest jakiś sposób, aby farmić MM''em. Ostatio kasa z identyfikowania

> przedmiotów, questów mi nie wystarcza, myślałem, że jakoś dam rade farmić z herosami,
próbował
> kiedyś ktoś z was, właśnie farmić MM''em z drużyną jakąś, lub solo??

Samym MM''em może być trudno , ale stwórz sobie N/Me i zrób go na SS/SV necro. Wtedy możesz
robić dual UW run i trzepać ektosy i gold itemy. A kasa naprawde spora. 1 ekto =6.5-8k , w
zależności jak stoi w danym dniu :-)

@Budo dzięki za warna , chociaż nie wiem za co , rozmawialiśmy o słownikach a pozatym w naszej
rozmowie nie było nic co łamało regulamin. (sic!) oO



Dzięki, przejdę nightfala, potem phropeciec, niedlugo kupie i jak już wtedy 3 kampanie przejdę to zrobię go na SS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie nową postać - Necromacera. Co wybrać jako drugą klasę? Nie pytam co najlepsze, ale co wy wybraliście, jesli macie Necro. Jak Wam sie grało daną kombinacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mesmer - dual ss, generalnie bulidy z hexami
Monk - pve wskrzeszenie, mm heal area, zbieranie kondycji z drużyny i wrzucanie ich na wrogów

Tak ja grałem najwięcej N i w sumie, nie znam skuteczniejszych połączeń. Ewentualnie elementalisa dla glifów, ale generalnie N nie brakuje energi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować