Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Próbuje wysłać wymoślonego Mikołóaja do konkursu AMD mógłbym mi ktoś napisać pare rzeczy które mógłby miec mikołaj (zwiazane z GW)? Bo mam juz go polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:03, HumanGhost napisał:

Zrobiłem sobie nową postać - Necromacera. Co wybrać jako drugą klasę? Nie pytam co najlepsze,
ale co wy wybraliście, jesli macie Necro. Jak Wam sie grało daną kombinacją?

Ja mam mesa,ale dlatego,że moja necro jest ss.Jakem gracz w GW od 16miechów naprawde rzadko używam drugiej profesji :D Mo używam tylko do rebirthów i czasem farmu a tak to raczej korzystam z pierwszej profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:29, Tomaszek92 napisał:

Witam wszystkich!
Mam postać Łowcy i mam tygrys. obok tygrysa w panelu drużyny mam napisane poz. 7 czy jakoś
tak. Co to oznacza?

To oznacza - ni mniej, ni więcej - że Twój zwierzak jest na 7 poziomie doświadczenia. Zwierzęta zdobywają doświadczenie tak samo jak gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... To ja widzę, że za wiele nie wiem...
Co to są ''hexy''? :D
Może i głupie pytanie, ale angielskiego się nie uczę, a GW, oprócz triala WoW''a, Tibii (wiem ze nie kazdy lubi...) i MU, to moja pierwsza gra online.. .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
potrzebuje pomocy
mam mesmera i jedna czesc guild wars ( nightfall )
chcialbym pofarmic sobie ale nie moge stworzyc zadnego build ktory mi na to pozwoli, a na guild wiki sa na wszystkie czesci a ja mam tylko nightfall
prosze o pilna pomoc

Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:09, legenda27 napisał:

A może lepiej kupić jakąś inną część?


wlasnie zamowilem 2 pozostale czesci, ale ja jestem cpunem i musze grac 12 godzin dziennie, a po przejsciu kampani musze cos robic zeby moc czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie, gram od wczoraj, ale odziedziczyłem konto po znajomym, który miał nawet niezłego chara, ja tam wolę zacząć od nowa, ale chciałem zdjąć eq z tamtego i sobie na nową postać wrzucić, no ale jest problem całe eq dopasował do wcześniejszej postaci i nie mogę go założyć, mogę jakoś dopasować do mojej nowej postaci stare eq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:16, Allan771 napisał:

Witam
Mam pytanko gdzie mozna kupic dobra bton dla warka, czy tylko mozna u innych ludzi
Moze ma ktos na sprzedaz ?


Tutaj możesz sobie wylicytować jakąś broń dla warka. A jak nie to poprostu pobiegaj po świecie Guild Warsa i pokrzycz że chcesz coś kupić dla warriora , gwarantuje że ktoś się zgłosi :-) http://www.guildwarsguru.com/auction/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie , zbroje może mieć tylko ta postać która ją sobie zrobiła. Więc musisz sobie ją sam zrobić. Wszystkie zbroje oraz czapki (festiwalowe) , są customized , czyli może je tylko nosić ten która daną rzecz zdobył czy kupił. Inny jej nie założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie grałem jeszcze w GW ale mam GW:F z Cda [Trial 14 dni] czy warto grac 14 dni po ? nie jestem bardzo obeznany w grach tego typu z gory dzieki za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:59, oOreVenOo napisał:

Warto grać 14 dni , nic na tym nie stracisz a co najwyżej zyskasz nową grę , no bo nóż Ci się
spodoba i kupisz sobie pełną oryginałkę ;-)


Jak ja :) Zacząłem właśnie od triala, i patrz gdzie skończyłem xD Trial jest z GW:F... Ja kupuję podstawkę... Nie wiem czemu, tak jakoś wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować