Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 21:09, legenda27 napisał:

A może lepiej kupić jakąś inną część?


warto kupić, ale jeśli zaczynasz grę kup lepiej Prophecies, o wiele lepiej wprowadza w świat gry, jest nieco łatwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:38, Drabczy napisał:

Jak ja :) Zacząłem właśnie od triala, i patrz gdzie skończyłem xD Trial jest z GW:F... Ja kupuję
podstawkę... Nie wiem czemu, tak jakoś wyszło :)


Zacznijmy od tego że są trzy triale GWP+GWF , GWF oraz GWN. Prawda jest taka spora większość graczy Guild Warsa okrzyknęło część zatytułowaną Factions , najgorszą ze wszystkich i wnoszącą powiew nudy do świata wirtualnego. I tak też jest , GWF nie oferuje graczowi nic ciekawego , a sam kontynent Canthy śmierdzi nudą na wszystkie cztery strony świata. Myślę że spokojnie można wysnuć wniosek że jeśli komuś przypadło do gustu GWF , to na pewno przypadnie mu także GWP oraz GWN , części zdecydowanie lepsze , z lepszą fabuła , krajobrazami oraz myślę że także questami. Oczywiście GWF nie jest złe jako dodatek , ale brakuje mu tego czegoś co przykuwa do monitora. Moja przygoda z GWF miała charakter rekordowy , ukończyłem w 2 dni GWF i na tym się skończyło , nigdy więcej nie odwiedziłem tego kontynentu , no nie licząc paru wizyt w Kaineng Center na opylenie czegoś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee Factions fajny jest troche nie lubie underworda ale reszta spoko...... jadelitowe morze i te sprawy ^^ podoba mi sie tez w nim ze sa 2 nacje ktore miedzy soba walcza fakt to nic praktycznie nie zmienia ale za to jaka rywalizacja jest miedzy kurzick a luxion ;]] fajne zbroje np dla necro(lux) czy rituala(kurzick)..... misje proste... choc nieraz sa problemy ;]] np "lost son"... no i te zaskakujace zakonczenie :DDD ...... w nightfalu ma sie wplyw na fabule co tez mi sie podoba ... tylko koncowa strasznie trudna .. ledwo co przelazilem przez vortexa;]]]
Bardzo lubie miejscowki takie jak wyspa shin yea czy kadaman.... no i te morze na RA az sie chce usiasc na wysepce i podziwiac widoki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:09, legenda27 napisał:

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy po prostu warto kupić Nightfalla. Proszę o pomoc!


Warto, warto, warto! :-)
Jak jesteś początkującym graczem to kup Nightfall albo Prophecies, bo to najlepsze rozdziały jak dotąd. Faction jest głównie nastawiony na walkę między graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Planuję w najbliższym czasie zakupić GW. I niestety nie wiem czy ta gra ruszy mi na moim laptopie z kartą graficzną Intel 855GME(64 MB). Czy GW będzie ''jakoś'' wyglądała na tym sprzęcie?

PS. Resztę wymagań mój laptop spełnia. :)

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 10:57, L33T napisał:

1. Patrz pierwszy post (Ten duuuży)
2. http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest sam sprawdź :P

kurde... nie zauważyłem tej strony, choć przyglądałem się temu ''dużemu'' postowi ;/

a na stronie dostałem info, że karta nie obsługuje T&L, ale niby SW: KotOR II też tego potrzebuje, a mi nawet ładnie śmiga... :)

czyli grę kupię i mam nadzieję, że będzie tak samo jak w w/w przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 11:10, KaWuHa napisał:

> 1. Patrz pierwszy post (Ten duuuży)
> 2. http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest sam sprawdź :P
>
kurde... nie zauważyłem tej strony, choć przyglądałem się temu ''dużemu'' postowi ;/

a na stronie dostałem info, że karta nie obsługuje T&L, ale niby SW: KotOR II też tego potrzebuje,
a mi nawet ładnie śmiga... :)

czyli grę kupię i mam nadzieję, że będzie tak samo jak w w/w przypadku :D



Zawsze możesz sobie skombinować triala z cda i zobaczyć jak ci chodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:53, Marioo55 napisał:

Przepraszam bardzo, ale czy ma ktos może trialowy klucz do 3 lub 1? Jeśli ktos chce sie go
w końcu pozbyc to jestem chętny do pomocy :P


Już Ci podałem :-) Miłej gry życzę , w świecie Elony. GL&HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować