Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 13:37, graczomaniak napisał:

A na jakim serwerze grasz????:)


Umiesz czytać ze zrozumieniem? Dwa posty wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 13:40, graczomaniak napisał:

Wiem ze na amerykanskim ale musi sie on jakos nazywac?? :)


Nie ma żadnych nazw. Są tzw. dystrykty, które tworzą się automatycznie jak na jednym jest ponad 150 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygodniej to jest walczyć w HoHu. Po co oglądać co inni robili tam 15min temu? Jeśli obserwować to raczej GvG i przygotowywać countery na ich buildy. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:czy guild wars ma cos w podobie diablo2?bo dibełek mi sie spodobal i pykam go od rana do wieczora,ale guild wars tez mnie interesuje czym ta gra moze sie poszczycic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gw w pvp jest dosc podobne do diablo, tylko umiejetnosci inaczej dzialaja, przez co gra jest bardziej taktyczna. no i ogolnie jest bardziej mmorpgowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:01, matizek12 napisał:

mam pytanie:czy guild wars ma cos w podobie diablo2?bo dibełek mi sie spodobal i pykam go od
rana do wieczora,ale guild wars tez mnie interesuje czym ta gra moze sie poszczycic???


Ja na przykład w Diabła 2 grałem coś około 2 lat (nie kupowałem w momencie premiery), jak pojawiło się Guild Wars odłożyłem Diabła na półkę i teraz od 6 miesięcy nie gram w nic innego :D. Tak jak mówił poprzednik gra jest bardziej mmorpgowa, masz eventy jak np. w Lineage 2 lub WoW. Gra silnie stawia na walki PvP na różnego rodzaju arenach. Mamy wiele typów rozgrywek PvP, umiejętności choć z pozoru podobnie wykonane do tych z Diabła 2 różnią się pod wieloma względami. Gra w PvP stawia na taktykę i zgranie drużyny (dlatego PvP jest tak emocjonujące) jest również tryb PvE niestety tutaj nie ma co mówić że jest tak jak w prawdziwym RPG :P PvE to zwykły hack''n''slash - ale skoro lubisz diablo to to Ci przeszkadzać nie będzie. No i najważniejsze - gra zmienia się "na żywo" nie musisz ściągać patchy z netu, gra aktualizuje się sama więc warto śledzić zakładkę updates na stronie głównej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obczaiłem właśnie,że w grze wprowadzono nowe pierdołki z okazji Bożego Narodzenia.Czy pojawi sie ktoś na wzór Mad Kinga?Gdzie można znaleźć Candy Shard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam questa "A Very Grentchie Wintersday" i chyba mam zabić jakieś termity. Gdzie one dokładnie są? Gdzieś znalazłem gościa na północ od LA, ale on tylko opowiedział swoją historię i nadal nie mogę znaleźć tych termitów. Czy mógłby mi ktoś dokładnie wskazać na mapie gdzie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 18:04, Bambusek napisał:

Jasne że każdy ma. Jak już powiedziano - ta gra nie potrzebuje płyt. Liczy się tylko klucz
dla założenia konta. Potem grę można spokojnie pobrać z sieci (całe 100kb klient). Resztę gra
na bieżąco dociągnie w trakcie grania.

Ja niemam dozywotniej gwarancji na GW:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie potrzebuje pomocy :D Wykonałem questa... w Komentarzach na guildwars.pl ktoś powiedział gdzie trzeba łazić i tyle ;) Naprawdę niezłe są te questy i czasami niezłe żarty padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Greatest Snowman też jest fajne. Albo dziewczynka, która chce bajkę o czerwononosym Jaku. Ogólnie cieszy, ze twórcy nie poszli typowo na łatwiznę i dali same dekoracje, ale tez wpasowali święta w historię i mitologię Tyrii. (tuaj nei obchodzi się Bożego Narodzenia, a tylko coroczne starcie Grentcha z Dwayną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 14:49, Bambusek napisał:

The Greatest Snowman też jest fajne. Albo dziewczynka, która chce bajkę o czerwononosym Jaku.
Ogólnie cieszy, ze twórcy nie poszli typowo na łatwiznę i dali same dekoracje, ale tez wpasowali
święta w historię i mitologię Tyrii. (tuaj nei obchodzi się Bożego Narodzenia, a tylko coroczne
starcie Grentcha z Dwayną).


Uhhhhh... to teraz dodali takie? chyba sobie odpale GW na swieta LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz ogólnie przedstawioną historię. Podobno sam Winterday ma bycza 8 dni i trzeba wesprzeć Grentha albo Dwayne. ciekawe czy bedzie to tylko teoria czy też coś specjalnego wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować