Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 00:12, walgierz napisał:

Heh, wkurzyłem się :/
Chciałem trochę uzbierać odłamków, ale co wbijałem się na arenę walki na śnieżki, to dostawałem
się do drużyny niekompletnej. Zazwyczaj graliśmy 2 na 4, normalnie nie wiem, po co się ci ludzie
ładują, jak nie chcą grać :(
Za to świetnie ubawiłem się podczas ścigania z grintchami po Askalonie. Kupa radochy jak się
zdąży w ostatniej chwili z prezentem do dziecka :D


Hehe :P
Ja na początku myślałem że to dla mnie xD
Ale jak go wziąłem to z nim latałem gdzie popadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 00:12, walgierz napisał:

Za to świetnie ubawiłem się podczas ścigania z grintchami po Askalonie. Kupa radochy jak się
zdąży w ostatniej chwili z prezentem do dziecka :D


Hehe, no a Grentche maja fajne teksty xD
"Rozwaliłem ten prezent równo, przesilenie to jedno wielkie ee przyjęcie"
:P
Ale dzieciaki dają w zamian tylko odłamki cukierków, szkoda bo rok temu chyba dawały całe prezenty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 09:30, Budo napisał:

Ale dzieciaki dają w zamian tylko odłamki cukierków, szkoda bo rok temu chyba dawały całe prezenty
;]


Jak się dobiegnie do Scrappy Jim (czy jakoś tak) to daje całe prezenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu można dobiec , ja poprostu nawet mijam te zielone stworki , widze że biegną przedemną robie jakiś zwód i finito , zostają w tyle i dobiegam gdzie chce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe są różnice w cenach za Candy Cane Shards. Kupiłem dziś tego 70 sztuk za 30 golda każda. A z tego co widze to niektórzy już krzyczą "100 each". Mocny Ajerkoniak ostro poszedł w górę. Już za 300 można kupić/sprzedać. A są oferty znacznie wyższe.

Kurde, zaczynam gadać jak spekulant. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko GW Nightfall i nie wiem czy można w tej części zdobywać Fame i Rank.
Jeśli można to prosze o podanie polskiej nazwy tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 00:12, walgierz napisał:

Za to świetnie ubawiłem się podczas ścigania z grintchami po Askalonie. Kupa radochy jak się
zdąży w ostatniej chwili z prezentem do dziecka :D

Ja tam wolę spokojniejsze bieganie (a najlepiej w dwójkę, gdy 2 graczy bierze różne części miasta). Grentche załatwia się zjadając ciasto dające Sugar Rush, następnie bierze się prezent i prowadzi się je na plaże w okolicach storage i pod górk aż do latarni. Tam ich AI przestaje działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:30, Lucas201 napisał:

Mam tylko GW Nightfall i nie wiem czy można w tej części zdobywać Fame i Rank.


Te Fame i Rank są to tytuły w grach PvP. Można je zdobywać na Wojennych Wyspach ( Battle Isle ) w Heroes Ascent ( nie pamiętam jak to się po polsku nazywa ). Jest to ostatnia lokacja na północ po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy najlepsza strona gdzie mozna zamieszczac przedmioty, ktore chce sie sprzedac jest guildwarsguru.com ??a i gdzie moge wymieniac Candy Cane Shards na prezenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to najlepsze aukcje i chyba najpopularniejsza strona.
CCS możesz wymieniać na prezenty u collektora. Poszukaj, w Kamadanie stoi przy wielkiej choince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać,że kolo miał niezłą "produktywność".Ja bym od niego kupił częśc tego,ale jakby eckto chodziło po 6,5kafla :> Co do maxa hajsu to w schowku mam 1mln. i dziesiątki tysięcy na postaciach,bo nie mam gdzie hajsu trzymać ;) Co to za polityka,że schowek trzyma tylko 100kafli?W letnie wakacje znowu wracam do farmienia i handlu :D

Sephirath->zazdrośc Cie bierze z pewnością :P Farmi sie fajnie i największa dla mnie radocha to jak z bossa "wyskoczy"zielsko skierowane w moją kieszeń :D Sprzedaż za dużą sumkę to druga fajna rzecz z farmu.Najfajniej sie czułem jak oopchnąłem idealną sundering string 20/20 za 40kafli :>

Krejt->drunkarda można nabić jak sie chce czy trzeba serią wysiedzieć te 1000minut?

Piotrek K->dla mnie finał był beznadziejny,bo...nie wziąłem w nim udziału :( Siadło chłodzenie na procesorze i dopiero dziś mi zrobili dobre :/ Przy okazji szwagier też nie wziął udziału w finale,bo był u mnie w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam triala GW z cda i nie mogę sobie w niego pograć bo firewall blokuje mi połączenie z arenanet. Wie któryś co trzeba zrobić żeby mi tego nie blokował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Mam pytanko dotyczące questów xP, a mianowicie:

mam zadania w Lions Arch:
znaleźć termity (dla Grentha)
znaleźć 2 magiczne egielki (dla Dwaynny)
mógłby ktoś pomóc troszek chociaż ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować