Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Takiemałe pytanko: czy wycena przedmiotów na Guru jest z kosmosu? Zanic w świecie nie udaje mi sie sprzedać rare skinów za najniższą cenę, która jest tak umieszczona. Czy to cennik tylko dla serwerów amerykańskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, cennik jest tylko dla serwów amerykańskich. Sam chciałem po tych cenach sprzedawać upy na Europie, ale sie nie da, nikt nie kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Human.. Mało kto się już sugeruje guru , a jeśli tak to od ceny guru odejmij z 30% i wtedy sprzedawaj.

@graczo , cennik jest dla wszystkich serwerów , tam tylko tak pisze ale wszyscy wiedzą że każdy serwer z nich korzysta. Wszystko da się opchnąć , ja sprzedałem Ragos Staffa za 120k , trzeba jelenia i cierpliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najtrudniej jest sprzedać te najmniej warte pety (coś niestety o tym wiem :/). Ostatnio było napisane w cenniku że Devourer idzie w cenie od 10-15K, ale kicha od 5 dni stoję i nici ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:13, Arthas90 napisał:

Zdecydowanie najtrudniej jest sprzedać te najmniej warte pety (coś niestety o tym wiem :/).
Ostatnio było napisane w cenniku że Devourer idzie w cenie od 10-15K, ale kicha od 5 dni stoję
i nici ze sprzedaży.


Pety tak , ponieważ sam je możesz dostać więc nie dość że cena ich jest za wygurowana do tego niektóre z nich są lelawe. Ja na przykład dzisiaj kupiłem sobie Necroid Horseman''a za 13k :-) Nie mam już co z kasą robić , FoWu nie chce jest fuj , wszystkie armory 15k , dyed black , najlpesze green i gold itemy. No to teraz czas kolekcjonować zwierzaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:15, oOreVenOo napisał:

Pety tak , ponieważ sam je możesz dostać więc nie dość że cena ich jest za wygurowana do tego
niektóre z nich są lelawe. Ja na przykład dzisiaj kupiłem sobie Necroid Horseman''a za 13k
:-) Nie mam już co z kasą robić , FoWu nie chce jest fuj , wszystkie armory 15k , dyed black
, najlpesze green i gold itemy. No to teraz czas kolekcjonować zwierzaki :P


Zawsze możesz kupić niezłe greeny i w ascalonie rozdawać :]

Co do runa - udało mi się wreszcie, ale dopiero przy 4 runnerze, coś w tym było, że widziałem dziś kolesia co płacił 15k za camp rankor -> granite, i zapłacił to O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się sprzedać wreszcie to co chciałem. Inskrypcja poszła za tą cenę, która krzyknąłem a tarcza za mniejszą, bo szczerze powiedziawszy prócz tego, że rare skin to lipa. ;-)

oOreVenOo -->> Weź Ty mnie nie załamuj. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja nie jestem scammerem czy naciągam nie doświadczonych graczy. Tylko poprostu widze kolesia w FoW armorze i on sobie krzyczy "WTB Ragos Staff , paying good" , no to ja mu odrazu na whisperze "120k" , on "Ok , storage". I na tym się zarabia. I ani nikogo nie oszukuję ani nie krzywdzę. Co innego jak bym oszukiwał lub wciskał głupoty nie doświadczonym graczom. Ale on sam chciał i dobrze się zna na tym , ma parę mln pewnie więc nie robi mu to różnicy 120k czy 80k. Ja jak jestem przy kasie też mi to lata czy dam za Bortak seta 100k czy 130k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 20:09, Sephirath napisał:

Xunlai powinna być w pre a nie tak kurde... Mam chyba z 8 dye i mi zapycha plecak!!! >.<


to by było niezłe...też o tym myślałem...wyobrażasz sobie 0 poziomową postać latającą z najlepszym zielonym mieczem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:44, Beleth napisał:

> Xunlai powinna być w pre a nie tak kurde... Mam chyba z 8 dye i mi zapycha plecak!!! >.<


Ale przecież Xunlai jest w Pre Serignu ? Podobno go tam zrobili ? Nie jestem pewny ale tak słyszałem , w pre serignu nie byłem już od roku przynajmniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:51, oOreVenOo napisał:

Ale przecież Xunlai jest w Pre Serignu ? Podobno go tam zrobili ? Nie jestem pewny ale tak
słyszałem , w pre serignu nie byłem już od roku przynajmniej :(


W Pre nie znajdziesz storage...nie było go i z tego co mi wiadomo nadl go nie ma...niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 22:50, Piotrbov napisał:

Jak można dostać te bronie za wytypowania wynik w Wintersday Tournament?

Jeśli wytypowałeś dobrze, to dostaniesz je w drugiej połowie stycznia od obwoływaczy Xunlai.
Tak przynajmniej pisała Gaile Grey na Guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:51, oOreVenOo napisał:

> > Xunlai powinna być w pre a nie tak kurde... Mam chyba z 8 dye i mi zapycha plecak!!!
>.<

Ale przecież Xunlai jest w Pre Serignu ? Podobno go tam zrobili ? Nie jestem pewny ale tak
słyszałem , w pre serignu nie byłem już od roku przynajmniej :(


co ty gadasz? to ja zaraz chyba specjalnie zrobię postać i sprawdzę O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować