Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 16:12, kowboj3 napisał:

Mam komputer AMD Athlon 1 ghz, 128 mb SDRAM, GeForce 2 MX 440. Czy ta gra chodź troszkę (na najniższych dedalach) będzie
mi chodzić?


NEIN ! Będzie chodzić ale jak pijany kogut - czyli nie da się grać :). Za mało ramu :8. Grafika także trochę słaba... Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 16:21, Valed napisał:

> Mam komputer AMD Athlon 1 ghz, 128 mb SDRAM, GeForce 2 MX 440. Czy ta gra chodź troszkę (na najniższych dedalach) będzie

> mi chodzić?

NEIN ! Będzie chodzić ale jak pijany kogut - czyli nie da się grać :). Za mało ramu :8. Grafika także
trochę słaba... Przykro mi.


Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do Guild Wars potrzebne jest szybkie łącze. Bo mam 160kb/s i w dodatku z tzw. radiówki bez zewnętrznego IP i nie wiem czy sobie można by było płynnie pograć. No oczywiście wszystko jeszcze zależy od pingów. Acha i jeszcze jedno czy 384 SDRAM wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 16:21, Valed napisał:

NEIN ! Będzie chodzić ale jak pijany kogut - czyli nie da się grać :). Za mało ramu :8. Grafika także
trochę słaba... Przykro mi.


Ja mam GeForce 2 i mi chodzi w miare na najniższych detalach ale mam 256 ramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 16:44, Velociraptor napisał:

Czy do Guild Wars potrzebne jest szybkie łącze. Bo mam 160kb/s i w dodatku z tzw. radiówki bez zewnętrznego IP i nie wiem
czy sobie można by było płynnie pograć. No oczywiście wszystko jeszcze zależy od pingów. Acha i jeszcze jedno czy 384 SDRAM
wystarczy? :)



http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=33
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:23, Darros napisał:

A ja mam takie nietypowe pytanie - mianowicie czy CDP wydaje Guild Wars tylko w pudełku pokazanym w profilu gry?


No... to nie jest dokładnie to pudełko ale w podobnym "wydaje" Cdprojekt :).

Jest to bardzo ładnie wyglądające (Szerokie pudełko DvD - Szerokie i ciężkie :) Sprawia świetne wrażenie) z Necromantką na okładcę :).

Tak - wydaje tylko w tym pudełku z tą necromantką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:30, Valed napisał:

Tak - wydaje tylko w tym pudełku z tą necromantką :).


No to suuper :). Właśnie o ten rysunek necromantki mi chodzilo. Dzieki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:56, Arkadiusz napisał:

> Zarejestrowalem gierke i nadal nic, tzn maila dostalem ale nie ma tam zadnego linka.Bylbym zobowiazany gdyby ktos gdzies

> wykopal tego pdf-a.
powinienes dostac dwa maile, jeden potwierdzajacy
ze zarejestrowales gre, drugim z linkiem do poradnika

niestety stary link nie dziala, wiec nie sciagane :(

No właśnie,czy jest jakaś możliwośc zdobycia poradnika wydanego przez CDP? Wyparował gdzieś ten PDF? Trochę trudno zacząc grę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem dlaczego ale od kilku dni naszlo mnie na GW.Duzo czasu gralem w WoW (hmm, bedzie juz z rok liczac bety, a na EU serwach to od 11lutego) ale niestety skonczyl mi sie abonament (niestety narazie brak funduszy na kontynuacje gry) i wlasnie bardzo do mnie przemawia GW ze wzgledu na brak owego abonamentu.Zastanawiam sie tylko jak to bedzie, czy gra mnie wciagnie po tak dlugim okresie grania w WoW, czy bedzie mnie miala czym zaskoczyc :).Macie jakies info na temat jak dostac jakies demko? :P. Szczerze powiedziawszy to mysle nad zagraniem na (ekhm) pirackim serwerze zeby zobaczyc czy mi sie spodoba(gra na doslownie kilka dni, nie popieram piracwa itd, ale jak widac, wbrew pozorom takie cos tez jest potrzebne gdy nie ma innej mozliwosci przetestowania gry ;),chodzi mi o sama mechanike gry, czy jest skomplikowana, jak wyglada system umiejetnosci itp.), jesli mi sie spodoba to zakupie GW (obiecuje ;)), tylko nie chce kupowac kota w worku a opinia innych graczy jakos do mnie nie przemawia, bo sa gusta i gusciki, jeden woli rybki a drugi akwarium.Moze moglby mi ktos cos poradzic, skad wytrzasnac cos na typ demka? :).Chyba jedyna mozliwoscia bedzie piracik i chyba sam bede musial poszukac informacji na ten temat gdyz zapewne tu nikt nie napisze o tym jak grac na privie.Moze sobie poardze, trzymajcie kciuki bo od tego czy znajde bedzie zalezalo czy przekrocze prog orginalnych serwerow :).Swoja droga, hmm, chyba dobrym pomyslem dla gier MMORPG bylo by postawienie 1serwera demonstracyjnego wlasnie dla takich ludzi jak ja :).Oczywiscie mial by on wielkie ograniczenia terenowe, poprostu zeby byl skrawek ziemi do zapoznania sie z gra i tyle, bo bety to troche malo.Jest raz i tyle, kiedys nawet nie myslalem o GW ale sie sytuacja zmienila i owy serwerek by sie bardzo przydal.Ciekawe czy ktoras z firm kiedys cos takiego zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było takie demo co można było grać przez 10h ale nie pamiętam stronki na której to było... W Guild Wars nie ma takich serwerów jak w WoWie, są tylko 3: ameryka, europa i korea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:29, ashar napisał:

Hmm, nie wiem dlaczego ale od kilku dni naszlo mnie na GW.Duzo czasu gralem w WoW (hmm, bedzie juz z rok liczac bety, a
na EU serwach to od 11lutego) ale niestety skonczyl mi sie abonament (niestety narazie brak funduszy na kontynuacje gry)
i wlasnie bardzo do mnie przemawia GW ze wzgledu na brak owego abonamentu.Zastanawiam sie tylko jak to bedzie, czy gra mnie
wciagnie po tak dlugim okresie grania w WoW, czy bedzie mnie miala czym zaskoczyc :).Macie jakies info na temat jak dostac
jakies demko? :P. Szczerze powiedziawszy to mysle nad zagraniem na (ekhm) pirackim serwerze zeby zobaczyc czy mi sie spodoba(gra
na doslownie kilka dni, nie popieram piracwa itd, ale jak widac, wbrew pozorom takie cos tez jest potrzebne gdy nie ma innej
mozliwosci przetestowania gry ;),chodzi mi o sama mechanike gry, czy jest skomplikowana, jak wyglada system umiejetnosci
itp.), jesli mi sie spodoba to zakupie GW (obiecuje ;)), tylko nie chce kupowac kota w worku a opinia innych graczy jakos
do mnie nie przemawia, bo sa gusta i gusciki, jeden woli rybki a drugi akwarium.Moze moglby mi ktos cos poradzic, skad wytrzasnac
cos na typ demka? :).Chyba jedyna mozliwoscia bedzie piracik i chyba sam bede musial poszukac informacji na ten temat gdyz
zapewne tu nikt nie napisze o tym jak grac na privie.Moze sobie poardze, trzymajcie kciuki bo od tego czy znajde bedzie
zalezalo czy przekrocze prog orginalnych serwerow :).Swoja droga, hmm, chyba dobrym pomyslem dla gier MMORPG bylo by postawienie
1serwera demonstracyjnego wlasnie dla takich ludzi jak ja :).Oczywiscie mial by on wielkie ograniczenia terenowe, poprostu
zeby byl skrawek ziemi do zapoznania sie z gra i tyle, bo bety to troche malo.Jest raz i tyle, kiedys nawet nie myslalem
o GW ale sie sytuacja zmienila i owy serwerek by sie bardzo przydal.Ciekawe czy ktoras z firm kiedys cos takiego zrobi.


1: GW to nie mmorpg :) To CORPG
2: Jeżeli szukasz taniej alternatywy dla WoW''a Nie kupuj GW
3: Nie istnieją pirackie servery. Albowiem nie opłacało by się to - gra nie ma abonamentu. Nic nie zanosi się na to ażeby takowy był. I chyba nawet nie możliwe jest z emulowanie tego świata... streaming itp...
4: www.ati.com Tam chyba coś było o GW.
5: Poczytaj recki w necie itp. Pobłąkaj się po forach :). Trzeba pamiętać ,żę GW ma zupełnie inną mechanikę niż WoW. A więc może ci się nie spodobać :). (mi się podoba oj podoba xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:51, Valed napisał:

1: GW to nie
mmorpg :) To CORPG


Ja bym nie mówił tak szybko, że Guild Wars można zaklasyfikować...

Dnia 13.10.2005 o 17:51, Valed napisał:

2: Jeżeli szukasz taniej alternatywy dla WoW''''a Nie kupuj GW


A jeżeli nie chcesz mieć cukierkowej gry, tracić mnóstwo godzin (nie mówię, o traceniu godzin w sensie graniu, tylko lataniu z miasta do miasta), mieć piękną grę (ona jest naprawdę piękna - niektórzy grają by oglądać widoczki :D), nie płacić i mieć co chcesz to kup Guild Wars

Dnia 13.10.2005 o 17:51, Valed napisał:

3: Nie istnieją pirackie servery.


Zgadzam się

Dnia 13.10.2005 o 17:51, Valed napisał:

5: Poczytaj recki w necie itp.


Nie czytaj - większość było pisanych przez ludzi grających tylko w pre searingu (tutorialu) - oni nic nie wiedzą o grze. Lepiej sam zagraj - ja się wahałem, kupiłem, i długo martwiłem, że źle wydałem pieniądze... Już się nie martwię - poznałem fajnych ludzi dzięki grze. Naprawdę fajnych.

Dnia 13.10.2005 o 17:51, Valed napisał:

Pobłąkaj się po forach :). Trzeba pamiętać ,żę GW ma zupełnie inną mechanikę niż WoW. A więc może ci się nie spodobać :).
(mi się podoba oj podoba xD).


To prawda, GW to zupełnie inna gra niż WoW. A co do forów to prawda. www.guildwars.pl - tony wiedzy zawartych w jednej stronie i jej forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najfajniejszych bajerków GW jest żaba z Lion''s Arch. Płaz co jakiś czas sie odzywa i informuje o planowanych modyfikacjach i uaktualnieniach w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 19:48, Bambusek napisał:

Jednym z najfajniejszych bajerków GW jest żaba z Lion''''s Arch. Płaz co jakiś czas sie odzywa i informuje o planowanych modyfikacjach
i uaktualnieniach w grze :)

Heh, raczej żaba, to efekt chcenia przekazania graczom wiedzy, co się stanie w najbliższych większych udpate''ach (Sorrow Furnrace i ten drugi, który nadejdzie... soon). To prawie żaden aspekt gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować