Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 10:07, Skie napisał:

Witam, zastanawiam się nad powrotem do GW (grałem dawno, i krótko) i kilka pytań do Was:
- czy można nie instalować patcha spolszczającego


Nie , nie można. Ale masz do wyboru język angielski czy polski , lub inne języki świata więc to w niczym nie przeszkadza. Wybierasz ten , który Ci najbardziej odpowiada.

Dnia 10.01.2007 o 10:07, Skie napisał:

- czy granie bez dodatkow ma sens? Czy mamy tu syndrom : ''postac z dodatku jest 10 razy silniejsza
od postaci z podstawki''


Tak ma sens , domyślam się że posiadasz GWP , najważniejszą ze wszystkich części i ocenianą najwyżej ze wszystkich pozostałych. Więc jak najbardziej ma sens. Nie ma czegoś takiego że koleś w zbroi za 1mln złota jest lepszy od kolesia który ma zbroje za 10 tyś złota. Jeśli mają identyczne lvl , czyli np 20 obydwoje mają takie same szanse na zwycięstwo. Zależy to oczywiście także od obranej taktyki itp itd.

Dnia 10.01.2007 o 10:07, Skie napisał:

i najważneijsze
- czy w GW można trafić na chociaż cień role-playingu? Np. gildie rp, albo serwery (czy jak
je tam zwą w GW). Nie bawi mnie zupełnie gadanie z l33towcami i lolującymi na prawo i lewo
:)


Eee tak ? Guild Wars to gra coRPG , więc Role Playing jest tam jak najbardziej. Są również typowe gildie RP , ale trzeba je znaleźć oczywiście. Często zdarzają się ludzie lolujący wszystko i ogólnie pro mastahowie , jednak są oni dość szybko zjeżdżani przez lepszych i normalnych graczy i siadają na dupsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi :)
Z tym angielskim chodzi mi o to, że pewnie będę grać ze znajomymi z innych krajów, i ciężko na bieżąco tłumaczyć polskie nazwy itd. Poza tym, co ja się nasłuchałem o pierwszych wersjach polskiej wersji...
A co do RP - po roku grania na RP serwie w WoW mam swoje przyzwyczajenia itp. no ale wg. tego co piszecie warto spróbować chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:36, żyrafa napisał:

ale dzisiaj mialem dobry dzien :D przeszedlem misje w bramach szalenstwa bez monkow:D mialem
team 6 osobowy(2 w 2 d i 1 e) i 2 monkow hechow:D pozniej mialem z tym teamem robic misje we
wrotach abadona ale pisali cos takiego jak na screenie.Czy moze mi ktos powiedziec czemu nie
chcieli robic misjii bo niezabardzo zrozumialem o co im chodzi z tym armorem i broniami



Eee tam ;P
Ja we wszystkich wrotach misje zrobilem sam z Henchami. Na master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz grac po japonsku, na europejskim serwerze w wloskim dystrykcie. A nadaje sie dla mnie tylko do przechodzenia misji, bo w handlu nazwy to klapa, w pvp nazwy porazka, trzeba nazwy umiec od nowa i zle tlumaczenie opisu umiejetnosci. No, ale mozna sie przelaczac na ostatnia wersje jezykowa trzymajac prawy control, powiedzmy zmieniales z polskiej na angielska w opcjach i kiedy trzymasz control to masz wszystko po polsku, jak puszczasz masz po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W guild hallu, dajesz guild battle i opcje scrimmage, potem druga osoba musi sie dolaczyc tez przez guild battle i wybierajac twojego scrimmage z listy. Niestety albo musicie byc w jednej gildi, alliance lub jeden z was musi miec guesta w gildi drugiej osoby. No i scrimmage mozna robic na dowolne teamy w dowolnych kombinacjach, 1vs1,8vs8(max) 7vs8, 4vs1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:10, HumanGhost napisał:

> oczywiscie pewnie robiac jeszcze raz misje??

Dokładnie. Dlatego warto się przygotować wcześniej, aby niczego nie zapomnieć. Choc misja to
góra 20minut gry, wiec mały problem.

a jednak mi jeszcze cos do glowy przyszlo:) jezeli bede juz mial book of secret za wygranie misji to co jest lepiej oplacalne??1.sprzedac ksiege??2.wziac bron za ksiege i sprzedac bron??3.Czy moze zostawic dla sie bieie bron?? czy wogole te bronie co tam sa to jedne z najlepszych w grze czy tylko takie sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 12:57, Tomaszek92 napisał:

W misji olejek z nagi trzeba mieć 2x skóra młodej nagi. Skąd to wziąć?

Z nagi? :P
Pokręć się trochę po Shing Jea Island i pozabijaj niskopoziome nagi, na pewno coś wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:03, Krejt napisał:

> W misji olejek z nagi trzeba mieć 2x skóra młodej nagi. Skąd to wziąć?
Z nagi? :P
Pokręć się trochę po Shing Jea Island i pozabijaj niskopoziome nagi, na pewno coś wypadnie.

Zrobiłem to, ale wypadały z nich tylko skóry z młodej nagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.Jak masz questa "Schwytany Syn"(Captured Son) to na plaży wokół obozu piratów kręcą sie Nagi z którzych możesz zedrzeć potrzebne skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ksiegi teraz można kupić już za 25k. Ceny niektórych przedmiotów endgameowych sa w granicach nawet 40-60k. Lepiej sprawdzić po ile chodzi dany item i potem sprzedać go niż sprzedać sama ksiegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZA jakiś miesiąć przedmioty z końca gry będą warte tyle co księga.Tak samo było w GWF.Na dzień dzisiejszy najwięcej warte będą przedmioty mnichów i derwiszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na dzień

Dnia 10.01.2007 o 16:46, Jarzy napisał:

dzisiejszy najwięcej warte będą przedmioty mnichów i derwiszów.


Ja bym dodał do mnichów i derwiszów jeszcze patrona...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może próbował grać w GW na notebooku HP nx7400 model 508SE - T2250?

Zakupiłem taki laptop i nie mam możliwości go przetestowania z GW bo pod ręką GW nie mam:P natomiast strasznie mnie to Ciekawi. Jak wrócę do domu to przetestuje ale to trochę potrwa:/ a Ciekawość i niepokój mnie zżera:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 17:45, Kafar napisał:

Czy ktoś może próbował grać w GW na notebooku HP nx7400 model 508SE - T2250?

Zakupiłem taki laptop i nie mam możliwości go przetestowania z GW bo pod ręką GW nie mam:P
natomiast strasznie mnie to Ciekawi. Jak wrócę do domu to przetestuje ale to trochę potrwa:/
a Ciekawość i niepokój mnie zżera:).


Wszystko zależy od karty graficznej i ilości ramu, u kumpla na zintegorwanej (Lenovo) dało się w GW grać (512 ramu). Ja na swoim hp nx8220 mogę bez problemu grać w GW jako że mam na pokładzie radeona X600, tylko trochę mi ramu brakuje, 512 to jednak trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie przygarnie do gildii? Polskiej... :D

Więc zrobiłem nekromantę, ale nie wiem czy dałem dobrą profesje dodatkową... Mnicha :D:D
Może mnie zbluzgacie, ale gra się nieźle, tylko questy jakieś łatwe są teraz :D
Na którym lvl wychodzić z Ascalonu? Jestem w gildii, więc czy w razie potrzeby można się ''wyrzucić''? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:31, Kafar napisał:

Ten model ma 1GB ramu i Intel Graphics Media Accelerator 950


To spokojnie GW na tym ruszy. Ja grałem w to na starym kompie z 256MB ramu i GForce mx420 i nie było tak źle (na minimalnych nawet się za bardzo nie cięło ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować