Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja mam pytanie z zupełnie innej beczki.
Czy mi się tylko wydaje, czy tak trudno złapać jakieś party? Może to przez niski poziom [6 lv, jeszcze w pre], pracuę nad nim, ale trochę to mnie dobija. Założeniem gier online jest współpraca itd., a wychodzi na to, że trzeba najpierw skrzyknąć paczkę kumpli i dopiero wtedy kupować cokolwiek...
Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się ;)
Jeśli masz porządną Polską Gildię to gracze do drużyny tez się znajdą ;]
Wystarczy krzyknąć że szukasz Polaków na questa ''XX'' i może ktoś się znajdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, nie do końca wiem o co chodzi. W pre (podstawka) można mieć tylko dwie osoby w party, a i tak wszystko tam można rozwalić samemu. Jeśli chodzi o późniejsze etapy graj z henchami, bo do questów faktycznie mogą byc problemy (czasami). Za to w misjach nie ma kłopotów, aż do późniejszych etapów gry, gdzie niekiedy jest mało ludzi, albo np brakuje mnichów (mowa o proph).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:17, Drabczy napisał:

Wydaje Ci się ;)
Jeśli masz porządną Polską Gildię to gracze do drużyny tez się znajdą ;]
Wystarczy krzyknąć że szukasz Polaków na questa ''XX'' i może ktoś się znajdzie ;D


Mam nie-porządną angielską gildię ;( Krzyczenie nawet po angielsku nie pomaga, a o Polaków... nie krzyczałam. W sumie żadna różnica, Polak czy nie, ale polska gildia by się przydała. Może później poszukam, jak popracuję nad postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2007 o 12:47, Patryk R napisał:

Qbion umiejętności elitarnych nigdzie nie kupisz, możesz je złapać sygnetem, albo odblokować
u priest of Balthazar.

dzięki juz czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:42, Qbion napisał:

Pytanie gdzie w factions mozna kupic umiejętności elitarne


Elitów się nie kupuje. Umiejetności elitarne można przechwycić tylko od bossów.

Nadrill -->> 4k to faktycznie mało. Sama sprzedaż itemka endgameowego nie zapewni Ci funduszy na 15k armor. Pofarm trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pofarmić, ale na czym? Mam jeszcze 2 zielonki, Eshekiebeh Scythe(czy jakoś tak) i Alsin Walking Stick.
Aha, UW to jakaś kraina? Jak się do niej dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:31, Nadrill napisał:

Pofarmić, ale na czym? Mam jeszcze 2 zielonki, Eshekiebeh Scythe(czy jakoś tak) i Alsin Walking
Stick.
Aha, UW to jakaś kraina? Jak się do niej dostać?

Na bossach.UW to Underwolrd.Dostajesz sie tam z Temple OF THe Ages(GWP) i Zin Zu Corridor(GWF).Nie wiem jak sie tam dostać w NF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem sie dowiedziec czy gw:nightfall jest dostepne rowniez na CD? Naped Dvd przestal dzialac i musialbym wybrac czy kupic GW:NF czy naped dvd...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, słuchajcie. Czy ostatnio komuś z was pogorszyła się jakość połączenia z GW? Ja od chyba 2 tygodni obserwuję jak gra mi coraz wolniej chodzi i nie wiem o co chodzi...Normalnie mi wszystko chodziło ładnie i szybko na full detalach, a ostatnio coraz bardziej tnie...Dziś to miałem taki pokaz slajdów że nawet nie wiedziałem co się dzieje...
Ktoś jeszcze czegoś takiego doświadczył?
Przeszukiwałem niedawno kompa czy nie ma jakichś trojanów, wirusów czyinnych grzybów ale nic nie znalazłem...ble...na najniższych detalach gra mi się zachowuje jakbym chciał grać w Doom 3 na procesorze 800Mhz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:33, Xiem napisał:

Witam, chcialem sie dowiedziec czy gw:nightfall jest dostepne rowniez na CD? Naped Dvd przestal
dzialac i musialbym wybrac czy kupic GW:NF czy naped dvd...lol

Jeśli grasz w poprzednie części, to Nightfalla masz już na dysku i wystarczy dodać klucz do istniejącego konta. :)
Jeśli nie grasz, a masz w miarę szybki internet, to płyta też nie będzie Ci potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować