Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 19:32, HumanGhost napisał:

> Zginał mi mój kandydat na survivora... salvaguje i sprzedaję wszystko... jeszcze raz pre...
omg...

Rany, masz cierpliwość. Mnie by się nie chciało. Próbowałem zrobić survivora Paragonem, ale
jednak w połowie drogi do tytułu padł. Trudno sie mówi i gra dalej.



o co chodzi z survivorem ? :D chyba cos takiego w którymś z dodatków musialo dojsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 20:22, Jack Bauer napisał:

o co chodzi z survivorem ? :D chyba cos takiego w którymś z dodatków musialo dojsc :)


To jeden z tytułów, jak dojdziesz do 20 levelu bez śmierci dostajesz tytuł survivor, potem jest chyba jeszcze jeden inny stopień, na wiki wszystko wyjasnione ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:22, oOreVenOo napisał:

bo Ty myślisz że taki MM to jedyne co MA i MOŻE jest robić i leczyć miniony


Wlasnie tak mysle. Widzisz problem w tym, ze ty chcesz aby twoj MM robil za wiele rzeczy. Moj MM zajmuje sie tylko minionami i ich leczeniem i dobrze mu to wychodzi. Jesli dodajesz skille ofensywne heros stara sie rowniez ich uzywac co oslabia kontrole nad minionami i potem mowisz, ze ci nie wskrzesza Golema. Jak na AI to wg mnie i tak herosi sobie niezle radza. Sam mowisz, ze z herosami i henchami trzeba umiec grac. I oskarzaj mnie o to, ze gadam glupoty, poprostu mam inne zdanie na ten temat.
Luz to jak oceniasz wiki to twoj problem, jednak nie zgodze sie z toba, a guru tez czesto zagladam.

Jarzy -> Moze faktycznie zle sie wyrazilem. Chodzilo mi o to ze w tym buildzie ktorego znam nie ma DS, moze w innych jest :) peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 13:06, Jarzy napisał:

Może mi do tego powiesz,że najlepiej leczy Verata''s Sacrifice?


oczywiscie ze nie, ale mozna go uzyc gdy miniony nie sa przy tobie

(sory za 2 posty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:29, gemGreg napisał:

> Może mi do tego powiesz,że najlepiej leczy Verata''s Sacrifice?

oczywiscie ze nie, ale mozna go uzyc gdy miniony nie sa przy tobie

Kiedy ty ostatnio grałeś w GW o.O? Przecież BotM działa na wszystkie miniony, nie tylko na te przy necro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:10, Budo napisał:


> o co chodzi z survivorem ? :D chyba cos takiego w którymś z dodatków musialo dojsc :)


To jeden z tytułów, jak dojdziesz do 20 levelu bez śmierci dostajesz tytuł survivor, potem
jest chyba jeszcze jeden inny stopień, na wiki wszystko wyjasnione ;]



o ja :D ciekawe czy sie komuś udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 22:29, Jack Bauer napisał:

o ja :D ciekawe czy sie komuś udało :D


Jasne że tak, jak popatrzysz to na bank znajdziesz w miastach ludzi z takim tytułem. Najcięższy do zdobycia tytuł to chyba defender of ascalon- dostajesz go za.. nabicie 20 poziomu w pre-searing. Tytuł dla psychopatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood of the Master , działa na wszystkie miniony , jak by się uparł można tylko tym jedynym skillem je leczyć i tak właśnie robie i bez problemu utrzymuje 8-9 minionów , z 10 jest gorzej ale trudno utrzymywać 10 minionów , zawsze jakiś padnie w walce. Jak widać od dość dawna nie grałeś w GW skoro nawet nie masz pojęcia jak działa podstawowy skill Minion Mastera , tym samym kończymy dyskusje a Ty sobie poprzypominaj co i jak ;-) Właśnie o to chodzi mój drogi kolego żeby stworzyć build , który robi bardzo wiele rzeczy , trzymasz się stereotypów a jest to nie zbyt mądre posunięcie. Daj my na to taki buildy Mo/D 55HP , leczy siebie , zakłada bondy na siebie , zabija nightmare , bonduje SS''a do tego go leczy i wskrzesza jak trzeba a sam uważa żeby nie dostać po łbie , więc jak widzisz im więcej tym lepiej , chyba to logiczne dla Ciebie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko związane z questami. Otóż, gram dosyć kiepsko w GW, a chciałbym zrobić zadanie Zamęt na bazarze, niestety nie potrafię :) Dlatego postanowiłem spytać tutaj, czy był by ktoś chętny, kto mógłby mi pomóc? GG - 236139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:31, Budo napisał:


> o ja :D ciekawe czy sie komuś udało :D

Jasne że tak, jak popatrzysz to na bank znajdziesz w miastach ludzi z takim tytułem. Najcięższy
do zdobycia tytuł to chyba defender of ascalon- dostajesz go za.. nabicie 20 poziomu w pre-searing.
Tytuł dla psychopatów :)



pytanie - czy to sie zdobywa na konto, czy na postac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez śmierci trzeba nabić 20lv, wszędzie ;)

Kurka, ale zmiany u assasina ;|
Szok, RT też dostał dopałke, chyba AN chce poprawić sprzedaż factionsów :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 00:30, Selv napisał:

Bez śmierci trzeba nabić 20lv, wszędzie ;)

Kurka, ale zmiany u assasina ;|
Szok, RT też dostał dopałke, chyba AN chce poprawić sprzedaż factionsów :F



no tak, ale mozesz to zrobic w pre. Czyli dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować